Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение S@mson » 22 дек 2014, 20:46

Крила - це УГ. Якщо байдуже, треба додому і швидко - то крила тільки заважатимуть. А якщо треба бути чистим, то можна збавити хід (менше 15 км/год) і тоді не бризкає (центробіжної сили не вистачає).
Аватар пользователя
S@mson
Site Admin
 
Сообщений: 201
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 06:37
Откуда: Фастов-Киев

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение kasert » 24 дек 2014, 09:17

Аватар пользователя
kasert
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 21 окт 2014, 10:32
Откуда: Ukraine\Europe\EARTH

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 11 фев 2015, 20:24

Гурток функціонує і взимку, є багато цікавих заходів, проведено кілька квестів. Але з квестів немає фотографій, тому що шукаємо і виховуємо в нашому гуртку штатного фотографа, поки що виходить не дуже. А ось похід в 91-92 лісовий квадрат через село Плесецьке та відомими Плесецькими пагорбами вдався на славу 31 січня 2015 року. Хоча йшов дощ, а під ногами був лід та болото, ми славно впоралися за 4,5 години з 21 км маршруту (навіть встигли перепочити та підкріпитися). Фото, як завжди, додаються: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 4717069905
Вложения
3101201555.jpg
310120155.jpg
31012015.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 22 мар 2015, 19:16

І лютий, і березень наші юні гуртківці не сиділи без діла. Активно тренувалися в ділі спортивного орієнтування в лісі, неподалік станції Півні. Дякуючи небайдужому татові одного з дітей маємо карту цієї місцевості, тож готуємося до "високих стартів". Фото з наших тренувань: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 241?sort=1 Учні вже можуть взяти 10 КП (контрольних пунктів) за 1 годину 31 хв. (8 км траса). А чемпіон (Олексій Дудник)- 8 КП на трасі 10 км за 1 годину 41 хвилину!
Вложения
1.jpg
3.jpg
2.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 30 мар 2015, 16:41

27-29 березня учасники гуртка "Всюду Буду" здійснили триденний похід на р. Тетерів.

В програмі: огляд музею космонавтики в м. Житомир, тренування зі скелелазання на скелях Дениші, участь в змаганнях з нічного орієнтування, екскурсія в село Тригір"я до ботанічної пам"ятки природи місцевого значення "Тригір"я", де росте багато столітніх дубів (один з них дуб Патріарх налічує біля 590 років), вивчення весняної флори листяних лісів, тренування у розведенні вогнища в екстремальних умовах, проготування їжі на вогнищі з улову місцевої річки Тетерів (не вдалося, бо клювала риба по 5 см завдовжки).

Головне досягнення: команда "Всюду Буду" (Ілля Черненко, Вася Тарасенко, Гончарова Л.М.) зайняла 6 місце з 9 команд серед дорослих в нічному орієнтуванні на місцевості, що було організовано представниками Федерації спортивного орієнтування України. Ура! Вітаємо переможців і всіх, хто за нас вболівали!

Більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 5415866161
Вложения
05.jpg
04.jpg
03.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 06 апр 2015, 08:36

4 квітня відбулося тренування з постановик намету та етапу змагань, що називається "Жердини". Команда старшої вікової групи впоралася з обома завданнями за 3 хвилини 52 секунди, команда молодшої вікової групи за 4 хвилини 37 секунд. Одне з приємних вражень дня - фотосесія поруч з сон-травою! Ми спостерігали за мурашками, що прокинулися післи зимового сну та наводили порядки в своїй оселі. А ще гостями нашого гуртка були воїни зенітно-ракетного полку однієї з Білоцерківських частин Ігор Тарасюк та Роман Гончаров. Вони були вражені вправністю учнів, їх захопленням туризмом та побажали успіхів в майбутніх змаганнях! Як завжди, більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 4986361281
Вложения
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 04 май 2015, 12:53

Тренування з техніки туризму відбувалося весь квітень. А 30 квітня гуртківці були відповідальними за туристичні етапи на районних змаганнях "Сокіл-Джура" - козацько-військово-патріотична дитяча гра. На фото видно етапи підготовки, а також фрагменти виступу дітей Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Свято закінчилося козацьким кулішем та нагородженням переможців - учнів школи з Малої Снітинки! А для нас було цікавим подивитися на виступи 22 команд шкіл району, побачити відверту жагу до перемоги, радість від вдалих виступів та бажання вчитися новому, дізнаватися про цікаве! Фото, як завжди - тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 3334293041
Вложения
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 04 май 2015, 13:12

Багато часу проводимо з гуртківцями в походах та прогулянках околицями нашого селища. Відвідували кілька разів могилу, що знаходиться неподалік пішохідного залізничного мосту біля стін бувшого ДОКу. Кажуть, що під час другої світової війни на залізничній станції Мотовилівка стояв поїзд з вагонами, де були звичайні пасажири, а також вагони з пораненими. Саме цей поїзд німецька авіація розбомбила прямо на станції. Всіх поховали в братській могилі, над якою до тепер стоїть солдатська піраміда з червоною зіркою. Багато років за цією могилою хтось доглядав, але останнім часом вона стояла покинута, заросла бур"янами та з облупленою фарбою. Наші гуртківці вирішили дізнатися про історію цього місця, а також облагородити могилу. Дуже дякуємо пані Валентині, що живе в будинку неподалік, за допомогу (вона дала нам відро з вапном та щітку). Що вийшло з прибирання - дивіться тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 8882839649
Вложения
1.jpg
2.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 04 авг 2015, 05:00

Літо, канікули! Здавалося б - все і всі відпочивають! Але ж туризм - це і є певною мірою відпочинок. ТОму ми і в літні дні не забуваємо про наші заняття. Влітку добре кататися на велосипеді, можна об"їхати багато озер навколо і гарно покупатися! Цікавим спостереженням під час прогулянок був зарослий бур"янами, заржавілий дитячий майданчик з досить сучасними розвагами. Видно, що будувався не більше 10 років тому, але чомусь став нікому не потрібним... Чи то дітей немає в цьому місці, чи то батькам байдуже - де і як граються їхні діти... Кілька вихідник катаємося з гуртківцями по 40-45 км навколишніми ставками, озерами, річками - тренуємося і купаємося. Днями відвідали під час наших прогулянок Васильківський млин. Це, звичайно, не вітряк, а сучасна споруда, але нам було надзвичайно цікаво дізнатися про всі етапи воробництва борошна, манної крупи, висівок, комбікормів. Тепер ми знаємо, з якого борошна печуть хліб, з якого - роблять макаронні вироби, як перевіряють білизну борошна та що необхідно робити з зерном перед тим, як воно почне перероблятися на млині. Як завжди, більше фотографій тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 7555610673
Вложения
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 14 авг 2015, 20:44

Ось і закінчився наш перший виїзд в Карпати!
З 8 по 12 серпня ми групою перебували в районі селища Ясині. Наш маршрут цього року складався з трьох радіальних виходів зі стоянки Козмещик, що в 19 км від Ясенів. З цієї стоянки ми в перший день піднялися на полонину Кукул (7 км вгору), пройшлися полониною (3,5 км) та повернулися назад. Таким чином натренувалися аж на 21 км. Наступного дня – штурм Говерли (2061 м). Подолали підйом за 4,5 години (майже 8 км). На Говерлі багатолюдно, але радісно – ми взяли висоту, впоралися з цим навантаженням. Далі спуск через полонину Головчеську (1540 м), що знаходиться між Петросом і Говерлою. Загальний шлях дня – біля 25 км. Третій день – вихід на гору Петрос (2020 м). Рекомендований для підйому на цю гору час 5 годин хлопці подолали за 3,5 години, а спуск - за 2! Тож 20 км третього дня теж було подолано вправно. Четвертий день припав на екскурсію Івано-Франківськом. Гуляли вечірнім містом, їли карпатські смаколики, вражалися місцевими пам’ятками!
Кошторис витрат на цей похід склав в середньому 710 грн. В цю вартість входило: проїзд поїздом в плацкартному вагоні в обидві сторони (Мотовилівка - Київ - Ясені, Івано-Франківськ – Київ - Мотовилівка), проїзд від станції Ясені до стоянки Козмещик та назад, проїзд від ст. Ясені до Івано-Франківська (планувалося дизелем, але був ремонт колії саме в день нашого від’їзду, то добиралися двома автобусами), харчування під час походу, страхування на випадок травми в горах або необхідності медичної допомоги, пішохідна екскурсія Івано-Франківськом, збір за прохід по території заповідника під Говерлою, перебування речей в камері схову під час екскурсії та тренувального виходу, вартість медикаментів для групової аптечки.
Відзняли понад 300 кадрів фотографій та кілька відеороликів. Деякі фотографії можна, як завжди, подивитися тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 9644533169
Свої враження, сподіваюся, учасники походу викладуть в групі «Всюду Буду!» на сторінці https://vk.com/club58996211
Вложения
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Пред.След.

Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron