Десятому загадай

Различные жалобы на действия чиновников, третих лиц и форс-мажорные обстоятельства.

Десятому загадай

Сообщение Romansis » 28 май 2014, 11:56

Пам"ятаєте, є таке прислів"я? Десятому загадаю.....
Сталося так, що моя старенька автівка захотіла стати на ремонт. Почесавши потилицю знайшов СТО в Борові кінець вул. Глібова та поставив на ремонт.
1. Коли забирав авто, мені повідомили, що почистили форсунки й додали суму до сплати (але ж згоди я на це не давав).
2. Залили нове мастило + сума до сплати (проте воно як вода, навіть тиску не тримає)
3. Злили бензин з бака. (було 10 л. заправився й поставив на ремонт) Я проїхав 1 км і заглох. Хозяїн Дмитро сказав, що вони прогрівали.
4. Порвали крепіж троса акселератора. (Дмитро сказав, що вмене й так трос був у поганому стані, то вони зробили навіть послугу - зав"язали трос стяжкою замість крепежа якого вони порвали.)
5. Одна з причин ремонту - заміна двох гранат. Нові гранати були куплені та передані майстрам. Проте як сказав Дмитро вони не стали. Вже дома через деякий час, я побачив що гранати розбиті. Вони гепали їх молотом, поки ті не розкололися.
Я звернувся до Дмитра з питанням кому я зможу їх тепер продати? Він відповів:
- Незнаю. Це не наші проблеми. Несіть їх тому хто вам купляв. Вони не підійшли. Гроші за них я вертати не буду.
Отже поки закінчу свій пост на цій ноті, що б запитати громаду, що я повинен зробити з своєї сторони, що б Дмитро зрозумів що майстер який зіпсував матеріал має за нього заплатити. Дякую.
Последний раз редактировалось Romansis 28 май 2014, 13:38, всего редактировалось 1 раз.
Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение Romansis » 28 май 2014, 13:38

Поставлю питання по іншому.
Що б ви зробили на моєму місці?
Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение NEMO » 28 май 2014, 16:44

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Десятому загадай

Сообщение Romansis » 28 май 2014, 18:10

Продовжуючи тему, хотів би доповнити. Забираючи авто, помітив плаваючі холості обороти двигуна. Про що повідомив Дмитра бо таких проблем до ремонту не було. На що він відповів, що обороти в мене гуляли і він вже навіть розбирав (без мого відома) датчик подачі повітря та промивав його, проте він мабуть вже старий та приклинює.
Датчик прийшлося купити новий за власний кошт.
Його ціна 400 грн. до речі,
ціна гранат які побили майстри 500 грн.
злите паливо 100 грн
Невідоме рідке мастило потребує заміни. 250 грн майстрам та 250 грн на нове.
Трос акселератора 50 грн.
Сумнівна чистка форсунок яка мені не була потрібна 200 грн
Рахуємо самих збитків : 1750 грн.
Звертаючись до водіїв хочу попередити та запитати:
- А ви готові платити свої кошти безруким майстрам що вас обкрадають?
Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение NEMO » 04 июн 2014, 13:55

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Десятому загадай

Сообщение lima » 04 июн 2014, 14:26

Так где это сто? которое возле Новой Почты?
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Десятому загадай

Сообщение Romansis » 04 июн 2014, 20:16

Версія Дмитра зрозуміла без будь яких пояснень, проте якби Дмитро був нормальною, адекватною людиною, я не писав би цього тексту. Я спочатку підійшов і обговорив ситуацію з Дмитром.
Мені не потрібні його гроші, мені потрібні мої гроші за зіпсовані гранати. Не підіймаю й питання про інші витрати. Проте він захотів зробити мене дурнем.
Доречі на днях йому таки показали, як правильно демонтувати гранати (без молота). Якщо він порядна людина, буде правильна реакція.
PS хочу прочитати його анотації стосовно гранат. Інше..... за інше скажімо претензій нема.
Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение Romansis » 05 июн 2014, 18:16

Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение Romansis » 05 июн 2014, 18:19

Сьогодні мав розмову з Дмитром. Це безсоромна людина. Тож нехай цей розділ буде жирним ляпом на його репутації.
Чимось нагадав хутіна. Таке ж пуйло. Ла - ла - ла - лала ла -ла ла.
Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: Десятому загадай

Сообщение Kayman » 06 июн 2014, 14:31

Многоуважаемый "Romansis"!!!! Ваш автомобиль был у нас на ремонте три месяца назад, почему Вы не упомянули, что за всеми деталями на Ваше авто ездил я и искал их тоже я, что в принципе нереально, потратив уйму времени, такие сложно уже найти!Вы пригнали машину, и сказали "делай все, чтобы ездила", вот я и делал! Гранаты привезли Вы, и сказали , что это они, мы их поставили, но это оказались не те, что нужны были, естевственно при сьеме они поламались, так почему я должен возвращать деньги за то, что не я выбирал и не я Вам продавал??? Вам нужно обратиться к тому, кто их продал, а не искать крайнего !Ваша машина россыпала на ходу, я даже не смог на ней заехать в гараж, потому что лопнул тот самый трос, о котором Вы упомянули выше, и все то, что я сказал Вам по телефону действительно так и было!Оправдываться здесь, темболие перед Вами я не собераюсь, не вижу в этом никакой необходимости!Наше СТО обслуживает много машин, и очень много постоянных клиентов, и все довольны нашей работой...А на Ваше хамство и оскарбление я отвечать не буду, просто Вы удел слабых и заносчивых людей, которым жизненно важно, что бы никто никогда не догадался что они на самом деле из себя представляют.
Kayman
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 06 июн 2014, 13:24

След.

Вернуться в Жалобы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron