ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение klaineknirps » 03 дек 2011, 20:50

Звичайно була гонима Церква. Та Церква, яка Сталіну подяки та дари приносила, молилася за упокій його душі. Скажете інакше не можна було. Можна було як мінімум не молитися за "генераліссімуса Сталіна" (він у нас не раб Божий, а генераліссімус).
Те, що ті журнали старі не означає що в них брехня. Ви просто не визнаєте гіркої правди. Це архівні документи. Чому Ви так до них ставитеся? Бо там написано не те, що хочете почути? То не завжди буде солодка правда. Там написана тогочасна історія. І заперечувати це, як мінімум, безглуздо.
Щодо екуменічних молитов, то в тих же журналах є записи про здійснення останніх МП. І фото є. Нині високопоставлених осіб МП в повному облаченні після екуменічних молитов з іншими представниками церков.
Доведіть, будь ласка, що КП - секта. Одного визначення Даля замало. Про секти люди томи пишуть, а Ви лише визначенням обмежилися та росколом... В чому ж єресь КП?
Як вже раніше було написано, у 1448 році ваша церква була "роскольнічєскою" і не брала до уваги бажання Константинопольського престолу.
Щодо козаків в роду я не просто кидаю слова на вітер.
Практично всі Вами названі народи, моляться рідною мовою, а не російською з власною вимовою.
Якщо "Судят за спиной,обличают в глаза...", то кажіть всі свої напади на Філарета йому особисто, а не тут на форумі. Бо виходить якраз поза очі.Те, що Ви не приховуєте своїх слів, не означає що це "облічєніє".
Складається враження, що Ви благодаттю Духа Святого, який сходить на людину при охрещенні, граєтеся як якоюсь забавкою. "Потому "крещенных" в "киевском патриархате"не щитают православными,и не прекрещуют,а крестят как не крещенных." Якщо раз охрещені, то вже на все життя.
Ми не є сектою і не вигадали єресі. Ми віримо в те ж саме, що й Ви.Теорія перехрещення тут зовсім не зрозуміла з християнської позиції.
Істина криється не в релігії, а в бажанні існувати лише МП на теренах України. А це вже політика.
klaineknirps
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 02 дек 2011, 06:45

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение о.Владимир » 03 дек 2011, 21:25

Отвечая на вопрос ,ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ?Ответе сами себе,потому что я украинец,что мало касается спасения души,или потому что я православный.
Как видно из выше указанных ответов,большинство склоняется к ответу,-"потому что я украинец",притом мало интересуются,а что же вообще собой представляет эта самая организация,довольствуясь лиш внешним сходством с Церковью.Но форма без сути наполнения это всегда иллюзия,мираж или попросту самообман.Самообман в жизни земной, это как правило разочарование чем либо временном и притом сохраняется возможность исправить ошибки.Самообман в духовной сфере,в вопросах касающихся вечности,чреват потерей вечного блаженства,спасения своей вечной души и как правило другого шанса не предоставляется...
о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение NEMO » 03 дек 2011, 21:34

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Бабенко Юрій » 03 дек 2011, 21:45

Нажаль, не можу знайти де саме, але у Кураєва читав, що хрещення здійснене інославними, які сповідують Св. Трійцю визнається православною церквою. Він навіть писав про помилку одного священника, який не охрестив свідків Єгови, що перейшли у православ’я, адже свідки Єгови не визнають Св. Трійцю. Отець Володимир стверджує, що для хрещення необхідне миро. А якщо людину охрестив мирянин, (а в крайніх випадках це можливо) то що, вона лишається нехрещеною? Між православною церквою і сектою повинні бути догматичні розбіжності. Де вони між К.П. і М.П.?
В К.П. є і висвячені ще в часи екзархату і єпископи і священники. Ми де факто є автокефальною церквою.
Що до моїх висловів типу «Якщо я не помиляюсь», то я їх вживаю через складість уточнень за браком часу. Кожен бажаючий може переконатися у їх правильності чи помилковості сам.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение NEMO » 03 дек 2011, 21:59

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение о.Владимир » 03 дек 2011, 22:20

Ця відповідь може бути вичерпною,в разі використання в повній мірі,евагельского принципу унітаризму по відношенню до національної приналежності,-"у Христі нема ні еліна ,ні юдея".Нажаль у нас в Україні,це зараз не вдаеться.Коли тільки починаем говорити про православя,отдразу зявляеться привид націоналізму,що протирічить вище згадуванному евагельскому принципу...
Доречі,в кометарях пана Юрія,використовуются в основному джерела повязані з руським богослівям,тому як в подібних питаннях
той же Огіенко,чи то Липківський тай інші, з питання православя зараз же преходять до питання вибранності українського народу і пошуках його коріння,аж в раю...
о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Andy » 04 дек 2011, 11:37

какая разница какой патриархат, они все одинаковые как и любая церковь во все времена -
видео с 1+1 который все наверное уже видели, но все же -


тут ничего коментировать не нужно :)
Andy
 
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 30 ноя 2011, 09:02

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение KVA » 04 дек 2011, 18:10

Во имя единого Бога, Всемилостивого и Милостивейшего

Я не могу согласиться ни с Бабенко Юрій, ни с о.Владимир.

2 Бабенко Юрій
Требоваие себе отдельной церкви на основании только сегодняшней независимости глупо. С таким же успехом можно требовать себе украинского Христа. БОГ един.
Семена национальных или других различий могут дать горькие всходы. Не хотелось бы на своей земле увидеть Варфоломеевскую ночь.
"Невже той хто любить Україну, а не Російську імперію, не може любити Христа?" - видимо нет. Как же быть с "возлюби ближнего своего"? А если завтра граница сдинется и, некогда российское, село станет украинским Вы станете любить его жителей? А если наоборот? Право, помилуй мя грешного от такой "любви"...
Что для Вас Украина и Россия - место на карте или люди их населяющие? Что для Вас люди - "5 графа", религия, гражданство или дела их?

2 о.Владимир
Увы, то что сейчас происходит меня сильно огорчает. Ситуация напоминает паровоз без пара, где спорят два машиниста кому его вести. Не лучше ли пойти пешком? Что-то последнее время все больше смотрю в сторону шахада, что, вероятно, Вы уже успели заметить.
Больше всего меня возмутила ситуация, когда на 40 день отказались в Киеве принять поминальную по деду. "Кто отпевал, как хоронили?" Ну да Бог им судия, придет Время сам буду за предков свидетельствовать...

А вот ссылка на те размышления, которые упоминал Бабенко Юрій.
KVA
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 29 июн 2011, 10:25

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Бабенко Юрій » 04 дек 2011, 19:39

Якраз конкретні люди, їхні долі ніколи імперію не цікавили. Для імперських політиків люди це просто гвинтики. Я переконаний, що досягати благої мети можна лише благими засобами. Особисто для мене взірцем є Христос, який ніколи не застосовував ні брехні, ні насильства. Сила православ'я, як це не парадоксально, не в єдиному центрі, в який нас активно тягнуть (як у Римо-католиків), а у взаємній любові у Христі. Насправді, я переконаний, що рано чи пізно між українцями та росіянами настане порозуміння і справжня братня любов. Але цього не станеться доти, доки Росія не усвідомить нас рівними собі і не на словах, а на ділі. Імперія це насильство, брехня і приниження. Для мене національність конкретної людини не є приводом для якогось негативу. Чого, о. Володимире, судячи з деяких ваших висловів про Вас не скажеш. Але я чітко знаю, що іншої України у світі немає і не буде. Хай поряд зі мною живуть і росіяни, і поляки, і євреї, які розуміють, що тут всетаки Україна. Думаю, подальше наше спілкування на цю тему контрпродуктивне.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron