який потрібен голова у Боровій?

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение do_vostr » 19 мар 2013, 17:32

Звичайно соромно, що я такий невіглас, але знаю лише Горкуценка і Ступака (знову ж таки, якщо я про того Ступака думаю, що Володимир Володимирович). А решта прізвищ для мене не знайомі, тому, мабуть, треба якісь дані про вже озвучених людей? Чи вибирати з тих, кого знаєш? Бо правильно написано було - з 20-ти опитаних - 20 варіантів прізвищ. Тому що кожен пропонує того, кого знає...
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение Бабенко Юрій » 19 мар 2013, 20:58

do_vostr "Чи вибирати з тих, кого знаєш?"
Саме так я і збираюсь зробити. Проголосую за того, кого знаю. Або навпаки, не проголосую за когось, тому, що добре його знаю.
Просто інформації про те, що хтось десь чимось керує, чи десь працює для того, щоб обрати людину на посаду голови, для мене замало. Якщо не знайдеться, з моєї точки зору порядного кандидата, то й голосувати я не буду ні за кого. Бо не бачу в цьому жодного сенсу. З опрелюдненого NEMO списку, тільки одне прізвище можу розглядати як потенційного кандидата на посаду голови.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение Артем » 20 мар 2013, 07:36

народ, про Холявко забыли! Человек не один раз был вторым на выборах, после Воробья, а тут даже не вспомнили...
Аватар пользователя
Артем
 
Сообщений: 134
Зарегистрирован: 12 окт 2012, 09:08

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение loboda » 20 мар 2013, 08:52

Який потрібен голова?
Шановні борівчани, давайте гіпотетично з Вами вималюємо критерії щодо бажаного майбутнього голови селища. А потім будемо шукати людину, яка б хоть частково підпала під них.
І так я маю думку, що мешканцям Борової хотілося б мати головою людину яка:
- мала гідну і відповідну освіту; (гідну –мається на увазі відповідності сфері діяльності та сучасним вимогам)
- мала гідний досвід роботи в соціальній сфері, тому що перше завдання буде це її розвиток;
- мала організаторські здібності щодо ініціатив та об.єднання громади;
- мала людську гідність та притримувалась принципів справедливості;
- не мала клановості (мається на увазі відстоювання інтересів якихось бізнесгруп);
- не мала «театралізованої» поваги до людей;
- уміла відкрито висловлювати свою думку та її відстоювати;
- мала стиль керівництва «прозорості» та контролю громадою;
- мала контакти та зв.язки для залучення інвестицій;
- уміла згуртувати молодь на вирішення їх проблем та надати підтримку;
- уміла розробити соціальні програми для різних соціальних категорій людей та організувати відповідну підтримку:
- уміла ввести принципи соціально відповідального бізнесу;
- тощо…

Можна ще багато перераховувати, але поки що достатньо.
Як ви думаєте, проголосують за таку кандидатуру «провладні» люди? Чи будуть вони таку людину шукати?
Тут не треба вищої математики. Ні! Такий голова не буде відстоювати їх інтереси. А ділитися не їх принцип. Тому й роздаються «бумажки» на сесіях в рамках «розкажи мені по секрету», тому і проводяться кулуарні сессії. Тому і не надається інформація для людей. Людський фактор їм не до смаку.
Тоді про що ж ми говоримо? Знову демагогія і загравання до людей? Чому не можемо заставити поважати себе та кожного незалежно від достатку?
Якщо борівчани будуть мовчати і чекати, що хтось за них це зробить – вони заслуговують на цю владу. Владу, яку мають і, яку будуть мати.
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 20 мар 2013, 09:18

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение ser.go » 20 мар 2013, 21:00

ser.go
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 23 мар 2011, 01:11

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение NEMO » 21 мар 2013, 09:34

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение loboda » 21 мар 2013, 15:01

Шановний пане Серго,
звичайно, що Вам нічого не важливо і не треба. У вас уже все є!
Я так вважаю, що це Ваша вже передвиборча програма и розрахована на людську "наївність". А те що Ви перерахували пахне нафталіном. Немає посади - "хороша людина". Є - професійність,компетентність,гарантованість,порядність,справедливість, тощо. А що стосується відсутності клановості , то, перепрошую, навпаки, нейтральна людина, а не представник "клану". Хіба так важко зрозуміти?
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение do_vostr » 21 мар 2013, 18:45

В мене думка така: є, наприклад, людина - гідна, порядна, творча, компетентна, професійна... Як ви думаєте - ця людина без роботи? Ця людина утримує родину на ставку селищної медсестри, поштаря, лікаря, вчителя? Ні... Ця людина - при ділі. Йдемо далі: або ця людина повинна мати настільки квітучий бізнес, який буде крутитися без її втручання, або ця людина повинна бути настільки альтруїстом, щоб на 5 років відмовитися від свого власного процвітання (вже існуючого) заради процвітання громади (якщо дадуть такого досягти). Питання: хто зважиться на такий крок? Якщо заглянути ще далі, то селищний голова - то ГОЛОВА, а ще ж і шия є.....
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: який потрібен голова у Боровій?

Сообщение Vetal » 21 мар 2013, 20:27

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Пред.След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

cron