заборона зйомки депутатами на сесії

Пожелания и предложения на рассмотрение в поселковой Раде

заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение NEMO » 09 фев 2013, 06:02

..08.02.2013 відбулася чергова запланована сесія в селищній раді. Початок раніше ніж завжди, але присутні були майже всі депутати, і згодом вже було 25 чоловік.
..перелік питань, обговорення, пояснення незрозумілих моментів - все як звичайно в роботі такого заходу як сесія в с.Борова. Незвичне було лише одне, і під самий кінець, коли розглядали питання типу "різне"..
..було піднято питання стосовно відеофіксації роботи наших обранців, депутатів селищної ради, на їх робочому місці. Спочатку приведені аргументи, як це виглядає с точки зору закону, а потім пішли емоції, ну а згодом вже і до голосування дійшли. Проголосували і ... деталі на відео.....ця тема в продовження повідомлення в "новинах": http://borova.org/?p=7392
..хто був "ЗА" зйомку і оприлюднення дій депутатів, хто "ПРОТИ", на данному відео видно. Імена їх відомі, тож робіть висновки...

..до цього моменту, всі відеоматеріали з сесій, що вдавалося зафіксувати і оприлюднити, жодного разу не викликали обурення чи невдоволення з боку депутатів і керівників. Жодного. Невірний ракурс чи прищик на носі, погане світло чи хрипкий голос, нечісана зачіска чи блиск лисини, нікого це не образило на "картинці" - зйомка велась аматорською камерою непрофесійно, тобто теж аматором, що витрачав власний час і ресурси для громадської справи. І це був єдиний інформаційний канал з стін селищної ради, який тепер перестає існувати. Тепер створили умови для повної блокади..

..найкращим виходом з даної ситуації буде лише одне: повісити вебкамеру високої розподільчої здатності в кабінетах де йде засідання, у зручному для огляду місці, і вести прямі репортажі з місця подій. Запис вестиметься автоматично на сервер і транслюватиметься в мережу інтернет, де любий з бажаючих його зможе переглянути і записати самостійно, а якщо випадково не встиг, то переглянути весь запис з сховища на сервері. Все...

..подібний проект коштує копійки, інтернет "безкоштовний" в сільраді є, приклад такого рішення нещодавно демонстрували на виборах. Тож наступний крок очевидний, залишилось його втілити..
Последний раз редактировалось NEMO 09 фев 2013, 06:30, всего редактировалось 2 раз(а).
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение loboda » 09 фев 2013, 06:16

Що добрались до влади і тепер народ заважає? Хочуть щоб їм було таке як в Київській міськраді? Організуємо! Закони єдині для всіх! Шкодую, що не змогла бути присутньою на сессії.
Шановні Борівчани, не мовчить, Вас же це все стосується!!
Так цинічно ще ніхто не зжнущався над людьми!!!
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение Levchuk » 09 фев 2013, 07:40

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение loboda » 09 фев 2013, 11:34

Шановний пане Левчук,
досить ваших казок про "шанування" та "повагу". Як ви не виказували свою повагу до пана Андрія(відеозйомка) то всеж поставили питання...відеозйомки ? Брудно виглядають ваші "іноваційні" кроки. Крім першочергових питань щодо "премій" ,тощо , вас авсолютно нічого не цікавить. А влучати нікуди і не потрібно - куди не кинь - один цинизм та фарс!!! Немає інтересу дивитися ваше "депутат-шоу" Чим це шоу відрізняється від тих, що були при Воробею? Відповім з вашого дозволу. Відвертим цинізмом до людей!

...Мудрость - это ум, настоянный на совести. /Фазиль Искандер [/b]
Але ж де вона та совість?
Ось і отримуємо : немає совісі, немає ума, немає ума, немає мудрості.
Перепрошую за відвертість.
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение Levchuk » 09 фев 2013, 12:13

Я розумію, що Ваша виборча агітація вже почалась... Тому, щиро бажаючи Вам перемоги, хотів би запитати, як Ви б організовували роботу своїх підлеглих, сесій та ін. чи працювали б Ви за 2000 грн і які завдання Ви поставили б для себе як ймовірного голови ?
Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение Vetal » 09 фев 2013, 13:06

Виборці мають бачити своїх обранців, а якщо постають питання про відмову від відеозйомки, то можна зробити певні висновки... Відмазки про комплекси і зовнішній вигляд просто смішні. В людини яка обіймає певну посаду, повинен бути відповідний зовнішній вигляд.
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение loboda » 09 фев 2013, 15:41

Шановній пане Левчук,
моя воборча компания - це покращення життя усіх мешканців селища, в тому числі и мого, а не тільки депутатського корпусу. Бажаете чути як я бачу роботу людей які за 2000 гривень працюють? Будь ласка! Запросіть на засідання і я Вам безкоштовно розповім. Розповім про те, що уже біля 5 років пропоную створити соціальну аптеку для людей а не бізнесменів, а ви блокуєте це рішення, тому що хабарі носити не збираюсь, розкажу про "діалог" депутатів та громади, іноваційні соціальні програми для людей та кошти, тощо.... У мене є що розповісти не фантазуючи, але ось тільки чути ви не вмієте та й не хочете. Скрісь вбачаєте що лізуть до корита, мабуть тому, що судите по собі.
Порада: не личить переходити на персоналії. Треба бачити проблеми людей, селища та шукати шляхи їх вирішення, згуртовуючи на це людей, максимально залучати громаду до цього, обговорювати нагальність проблем з нею та їх вирішення. А нагальніть "премій" це не проблема....це знущання..Навчіться ставити себу на місце простого мешканця селища , а потім тих хто "тасує" карти.
Тоді і отримаєте Ви людську шану.
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение do_vostr » 09 фев 2013, 16:32

Давайте, все ж таки, згадаємо про ЗАКОН і прочитаємо уважно його положення:

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про місцеве самоврядування в Україні

........ Цей Закон відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР )
визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні,
засади організації та діяльності, правового статусу і
відповідальності органів та посадових осіб місцевого
самоврядування.......................

...... Стаття 46. Сесія ради .............

..... 16. Сесії ради проводяться гласно. У разі необхідності рада
може прийняти рішення про проведення закритого пленарного
засідання.

Думаємо, що про ТЕМИ закритих пленарних засідань громадськість буде проінформована.
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение elza » 09 фев 2013, 17:14

Шановні виборці! Дякуючи відео ви маєте умови бути свідками того, що відбувається на сесіях селищної ради і як ваші обранці вирішують злободенні проблеми селища, від яких залежить доля борівчан... Кидається у вічі те, що депутатський корпус є досить строкатим за своїм складом. Серед тієї частини депутатів, які є депутатами кількох скликань, вразила їхня пропозиція заборонити зйомки сесій депутатів. Але ж погодьтеся, що врешті-решт переміг здоровий глузд і більша частина депутатів, усвідомлюючи свій зв'язок з виборцями, не підтримали таку пропозицію. Бо це означало б повний відрив від народу. Сподіваюсь, що вже навесні сесії депутатів знову будуть проводитися в Будинку культури Борової.
elza
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 29 янв 2013, 19:29

Re: заборона зйомки депутатами на сесії

Сообщение Бабенко Юрій » 09 фев 2013, 20:19

Ті, хто часто захрипає, чи не встигає зробити зачіску і через це ховається від людей, або плутає свою приватну кухню чи тоалет із заходами, що стосуються всієї громади, хай сидять вдома і не пхаються в депутати.
Мені не зрозуміле поняття "закрита сесія". Які такі секретні питання може вирішувати селищна рада, про які не повинна знати громада? Абсурд якийсь.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

След.

Вернуться в Пожелания

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron