обговорення виділення земель..

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Hmara » 16 окт 2012, 10:31

Дуже дякуємо за отритиє глаз. Ніколи б не подумав що мої прадіди, діди, батьки та я сам був хрещений у МП.
Пропоную у стилі мп накласти анафему на тих, хто на них навіть увагу не звертає або не знає про них. І так буде вірно!!!! І я прибіжу до вас! І вклонюся кремлю! І буду щілувати вам ноги! І почну боятись не БОГА а вас. Хто зна, може ви почнете клясти тих хто чього не робв? Ви дійсно справжні!!! Слава та честь всім годинникам та мерседесам власниками яких є святі пророки та великомученики мп! НЕ ДАМО ЗБУДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК! ХАЙ НЕЧЕСТИВІ МУЧАЮТЬСЯ! ВІДДАМО І ПРИМІЩЕННЯ ЛІКАРНІ!!! ХАЙ ДІТИ НЕ СПРАВЖНІХ ЛЮДЕЙ ЛІКУЮТЬСЯ В ІНШИХ МІСЦЯХ!!!!
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 16 окт 2012, 11:20

дуже емоційний пост,
"Ніколи б не подумав що мої прадіди, діди, батьки та я сам був хрещений у МП."
А де ж ще, якщо Ви з Борової, КП утворили лише у 1992 році.

"Слава та честь всім годинникам та мерседесам власниками яких є святі пророки та великомученики мп!"
Якщо у деяких епископів (доречі це дуже високий рівень управління) є мерседес и дорогий годинник - це зовсім не означає, що Церков не здатна вести людей до Бога. А "Філарет" на чому їздить? На Ланосі?
При чому тут кремль? Шановні, Ви плутаєте віру з політикою.

"НЕ ДАМО ЗБУДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК! ХАЙ НЕЧЕСТИВІ МУЧАЮТЬСЯ! ВІДДАМО І ПРИМІЩЕННЯ ЛІКАРНІ!!! ХАЙ ДІТИ НЕ СПРАВЖНІХ ЛЮДЕЙ ЛІКУЮТЬСЯ В ІНШИХ МІСЦЯХ!!!!"
Навіщо це? Церковна громада піднімала питання про виділення землі ще десять років тому, проте землі і приміщення роздавали підприємцям. Зрозуміло зараз немає, бо вже роздали!

Для Вас Церква - це політичний інструмент, для нас це - життя.
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Бабенко Юрій » 16 окт 2012, 19:56

Набридло вже товкти воду в ступі.
Хто сумнівається, що сьогодні Грузинська, Болгарська, Польська та й Російська православні церкви і канонічні і благодатні і так далі. А був час коли всі вони були і неканонічні і неблагодатні і навіть, як болгари, єретичні. Може для denim церква це і життя, але для кремля це точно політичний інструмент.
Я зовсім не є прихильником Льва Силенка, але в одному він правий, церкву постійно намагалися використовувати імперії для панування над сусідніми народами. І як не прикро, це факт. Я постійно чую про неканонічність КП, і жодного разу не стикався з посиланнями, а які ж конкретно канони порушив КП.
Та й цікавий, наприклад, момент, коли в Олександрійській церкві обирався чи висвячувався предстоятель, такби мовити, волевиявленням духовенства і мирян то це ні в кого не викликає ніяких заперечень, а от УАПЦ обрала своїх ієрархів таким само чином, і вони вже самосвяти. Помісні церкви на протязі свого історичного розвитку нерідко практикували речі прямо протилежні, наприклад, Карфагенська церква перехрещувала єретиків, а Римська - ні. І це для сучасних еквілібристів досить таки зручно. Обирай практику яку хочеш і застосовуй, головне, аби у тебе були важелі впливу.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Hmara » 16 окт 2012, 22:52

Храм мій в душі моїй.
Для декого церква є інструментом впливу на людей. І мп це прямий приклад. Як політичне втручання та зазіхання на цілісність держави. Зазіхання на землю відведену під дитячий садок, поліклініку. Це щира "віра та любов". Це дуже "добра" справа. Все що має росія, все вкрадене.Це гидко та неприродньо. Для мп це норма? Дуже схоже що так і є. Гидко якось
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 17 окт 2012, 03:27

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 17 окт 2012, 07:19

"а які ж конкретно канони порушив КП"
Кожного разу на Літургіі Ви співаєте: "вірую во Єдину, Святу, Соборну та Апостольську Церкву". А яка ж вона єдина? Хто винний в тому, що в Боровій не одна православна громада, а дві, які ворогують? Володимир? Кіріл? Алексій? Ви знаєте хто! Які в нього були мотиви? Зробити Помісну Церкву? Якщо він такий патріот, чому тоді "балотувався" на Патріарха Московського, якщо "все що має росія, все вкрадене".

"Хто сумнівається, що сьогодні Грузинська, Болгарська, Польська та й Російська православні церкви і канонічні і благодатні і так далі. А був час коли всі вони були і неканонічні і неблагодатні і навіть, як болгари, єретичні."
Цілком з Вами згоден, кожна нація має право на національну церкву, і це потрібно вирішуватися членами Церкви в окремій державі. З Ваших прикладів в питанні створення створення національної церкви серед грузин, болгар і т.д. була одностайність. В Україні такого немає. Можливо це було б, можливо б прибічники автокефалії хай не в 1992 році, не в 1996, а може, напр. в 2004 або в 2012 році переконали би опонентів і рішення про авкокефалію і рішення було би прийняте соборно (памятаєте про Соборну Церков). Но комусь конче хотілося якнайшвидше стати "патріархом Русі-України"!
В котрий раз говорю, автокефалія святості не додасть, частіше молитися або причащатися після автокефалії Ви не станете, як якість лікування не залежить від національності лікаря або підпорядкування лікарні.

Ще одне спостереження, я (особисто я) ніколи не чув від священиків чи єпископів МП якіхось політичних промосковських проповідей. Як правило, проросійській тон задають самі прочани, священники та єпископи більш на проукр.позиціях. Я бував в багальох громадах МП в різних регіонах, кресних ходах, я не знаю як в КП, но в МП вплив священиків та єпископів на життя общини обмежений (зараз кожний сам собі богослов). Зараз я бачу деякий докір в бік священників та єпископів щодо недостатньої проросійськості, недостатнього почитання Царя-Іскупителя, екуменізм та ін. Тож прошу не звинувачувати Патріархі Кіріла, автокефалії в УПЦ ніхто не бажає (як її ніхто не бажав і за часів Патріарха Алексія, яких був не таким активним), а якщо вона буде найближчим часом це приведе до ще одного розколу.
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 17 окт 2012, 07:26

"..мабуть Вас погано поінформували в питанні виділення землі, в той час її надавали бажаючим, але тоді громада від пропозиції відмовилась."
Я особисто не відмовлявся і коли це було я дійсно не знаю. Знаю, що зараз вона потрібна і вийде дуже погано, якщо громаді зараз відмовлять, а потім для когось вона "знайдеться". Церков - це питання одне з першочергових в Боровій. Народиться в Вас дитина, похрестити треба, шлюб в сусіда - потрібно вінчатися, хочеться щоб це було в нормальних умовах, а не в якійсь непристосованій для цього хаті.
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Артем » 17 окт 2012, 08:06

так пристосуйте хату ;)
першим християнам було ще важче
Аватар пользователя
Артем
 
Сообщений: 134
Зарегистрирован: 12 окт 2012, 09:08

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 17 окт 2012, 08:34

В такій хаті правимо з 1992, але громада розширюється. Проте соромно православному селу не мати храма!
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение denim » 17 окт 2012, 08:39

denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Пред.След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron