обговорення виділення земель..

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 28 сен 2012, 09:12

Сьогодні випадково дізнався про проведення земельної комісії і слухань в селищній Раді. Напросився в гості, до кабінету голови, де саме були присутні представники комісії, голова селища і группа людей. Дозвіл на присутність та спостерігання за перебігом подій надав голова. Відеофіксація відбувалась на звичайний мобільний, всі присутні були згодні з моєю діяльністю(про що неодноразово перепитував), і до самого кінця обговорення...

В кінці тривалого обговорення, ця група людей змінила рішення (можливо під якимоь впливом), і заборонила надавати відео до відомості громади селища про перебіг подій! Навіть погрожувли!!!
..про заборону на фото мови не йшло, його й надаю..

Изображение

..я в тому відео кримінала не помітив, так само як мав надію донести думку виступаючих до односельців поінформуванням про стан речей, бо ми живемо в сучасному суспільстві..

..виконуючи їх прохання, відео для перегляду відсутнє, а є лише власна думка. Навіть якщо вона помилкова, я маю бажання довести її до односельців, бо питання дуже важливі!

..перемовини йшли про надання земельного наділу, в будь-якій центральній частині селища, одній релігійній громаді. З причин вище зазначених, я не вказую якій саме громаді, але вони нічим не відрізняються від інших...
..представники комісії неодноразово повідомляли присутнім про відсутність такої можливості - віддати територію, що належить лікарні, парку, дитсадку, ветлікарні та технологічних проїздів поруч залізниці під забудову новому окремому храму.

..далі обговорення втратило логіку: одночасно говорили всі і про все, приводили приклади і не чекали відповіді, і знову щось говорили. Настирність і агресія, фактично здавалось як тиск, на представників земельної комісії та голову селища були очевидні. Нажаль відео заборонили...

..я виконав їх прохання, відео відсутнє, але воно є і знаходиться в закритому сховищі. Якщо представники релігійної громади нададуть дозвіл - викладу для загального огляду..

..свою думку і погляд на ситуацію може викласти будь-хто, головне аргументовано...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Ярина » 28 сен 2012, 19:11

Да, цікаво виходить - храм чи церква важливіші за ветеринарну клініку......можливо я дивлюсь на це питання з зацікавленої сторони, але невже життя тварин не належить Богу? Хіба тварини які б вони не були - великі, малі, хворі, здорові, господарські, просто "для душі" не мають права на життя, на лікування? ... А храм, звісно комусь потрібен, але не в центральній частині селища, хоча, можливо, на місці приміщення сільської ради?
Ярина
 
Сообщений: 121
Зарегистрирован: 30 май 2011, 09:51

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 28 сен 2012, 19:20

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Levchuk » 28 сен 2012, 20:10

Я так розумію, що заборонили розміщувати відео представники якоїсь релігійної громади? А на підставі чого вони керують публічною діяльністю селищної ради, ще й погрожують? Ви ж знімали не їх інтимне життя в їхньому домі і не вони вас запрошували... І що це за церква яка з погрозами вибиває собі місце в центрі селища? Це часом не Кієвляніна сподвіжнікі? Хочу їм нагадати, що в селищі вже є справжня Церква! Я наполягаю на розміщені даного відео на підставі Закону України "Про доступ до публічної інформації" тому що мешканці селища мають право і повинні знати, що всеж таки відбувається.А їх погрози і заборони, це вже компетенція правоохоронних органів. Тож не порушуйте закони пане NEMO!!!
Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 29 сен 2012, 05:42

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 29 сен 2012, 05:51

..скан ..

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 29 сен 2012, 06:26

..ніхто не проти будівництва храму в с.Борова, місць навколо вистачає, але чому саме в щільнозабудованій частині?
..приватні тириторії, що знаходяться в особистій власності прихожан, можливо забудувати різними спорудами, навіть храмом..
..все що будується або збудоване, має відповідний дозвіл і погодження, від сусідів до установ. А не самозахват і будівництво всупереч бажань місцевих жителів (ці пропозиції звучали на комісії)...

..занадто агресивна поведінка у представників УПЦ (МП) в цьому питанні, незрозуміле дублювання назви існуючого храму УПЦ (КП) (Храм Успіння Пресвятої Богородиці (http://borova.org/?page_id=8)) і їхнього Успіння Божої Матері, постійний пошук конфлікту з жителями селища (нав'язливе спілкування, погрози і заборона оприлюднення своїх дій) робить свою справу. Навіть просте обговорення земельного питання, що привело їх до селищної Ради, закінчилось незрозумілим обговоренням "благодаті" і питанням на кінець розмови: "...про положительное решение вопроса". Тиск на представників громади і влади очевидний...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Бабенко Юрій » 29 сен 2012, 18:34

Навіщо втаємничцвати свої справи, якщо вони добрі? А то слочатку було незрозуміло хто в Боровій збирається храм будувати. Може якась масонська ложа, чи саєнтологи, а виявляється МП. Звичайно, заборонити їм цього ніхто не може, але відповідальність за збереження спокою в селищі з місцевих керівників ніхто не знімав.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение Levchuk » 29 сен 2012, 18:56

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: обговорення виділення земель..

Сообщение NEMO » 29 сен 2012, 19:23

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

cron