Доля нашого гаю

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Доля нашого гаю

Сообщение Hmara » 18 июн 2012, 15:15

Два роки тому була інформація про деребан борівськими можновладцями нашого гаю(інформація достовірна та підтвержена однім з учасників). А точніше на ділянки під привласнення з пдальшим продажем або забудовою.
Після надання розголосу, справу зам"яли та перевели з власності Борової у власність дослідницькій станції (КОКОС) що підпорядковується Харкову. Причини цих дій мені не відомі. Просто був у власності громади, а став у іншій власності.
Цікаво дізнатися що зараз з цим райським місцем, в якому провів дитинство та не тільки, мій прадід, дід, мої батьки, я , мої діти?
Якщо маєте якусь інформацію то закликаю її висвітлювати та обговорювати
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Доля нашого гаю

Сообщение NEMO » 20 июн 2012, 06:30

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Доля нашого гаю

Сообщение Vetal » 20 июн 2012, 10:33

Не тільки гай в небезпезпеці!!! Земля, що знаходиться на горі біля ставу Комбінат, теж може опинитись в приватних руках. Я сам став свідком так званих "оглядин території"! Під час відпочинку біля естакади, що неподалік "кокосовських вагів" побачив наступну картину: четверо молодих чоловіків з естакади оглядали територію прилеглу до ставу Комбінат і один з них по телефону у якоїсь Ольги Батьківни (по-батькові не пам'ятаю), розпитував де можуть "ДАТИ" участок!!! Потім вони спустились на пляж Комбінату і піднялись на гору ту що над ставом і почали оглядатися, кроками міряли землю що на горі... Таке ось((

А жителі нашого селища навряд якось відреагують, тому що живемо по принципу "моя хата з краю..."! Як показує практика наш народ здатен тільки на якісь дрібниці, по відношеню до селища, а от щоб зібратися і зробити дійсно щось вагоме: зберегти природу, місця відпочинку або якимось чином вплинути на росповсюдження наркотиків в Борові, то тут мало в кого духу вистачить...

Я не хочу нікого образити!!! Це просто факти!
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Доля нашого гаю

Сообщение василисас » 21 июн 2012, 10:09

давайте организуем зборы по поводу гаю и проведемо голосування да вот еще хочю написать щоб наши дети там играли де колись играли , мій прадід, дід, мої батьки, то давайте не будем байдужи до нашого леска и проголосуем за видведення парку [color=#800080][/color]
василисас
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 16 мар 2011, 22:54
Откуда: Вышневе

Re: Доля нашого гаю

Сообщение NEMO » 21 июн 2012, 10:29

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Доля нашого гаю

Сообщение доктор лектор » 21 июн 2012, 17:37

я думаю если в гаю начнут строительство коттеджей,заборов и т.д люди просто пойдут на них с вилами и рогачами!а если не поможет спалят.....
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: Доля нашого гаю

Сообщение bestia » 22 июн 2012, 07:41

протестуй, не протестуй - все равно получишь ... огороженный участок
но дома на таких участках действительно горят - карма у них такая
как пример (там еще долгое время против строительства протесты были - все равно построили) - теперь этот дом должны сносить :|
bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: Доля нашого гаю

Сообщение василисас » 22 июн 2012, 16:40

давайте спитаемо у Голови селищної ради Воробей Федіра Володимировича винесем питання денне на голосування. давайте заплануем на яке число...
василисас
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 16 мар 2011, 22:54
Откуда: Вышневе

Re: Доля нашого гаю

Сообщение ser.go » 23 июн 2012, 08:21

1. Земельна ділянка на якій знаходиться гай належить Київській дослідній станції, в власності селища НІКОЛИ не була.
2. Територія садка над гаєм це садове товариство де виділені городи.
3. Земля над Комбінатовським ставом це дачні ділянки видані ще в 90х роках.
4. Київської дослідної станції майже не існує. Сьогодні вона передана з Харькова в підпорядкування інституту в Глевахі
5. При всьому бажанні депутатів селищної ради в них немає повноважень про передачу державних земель на баланс селища.
6. В зв'язку з останніми подіями на станції (зміна підпорядкування, переведення наукової частини з Фастівського р-ну в Васильківський, зменшення фінансування і т.д.) вивід робіть самі.
ser.go
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 23 мар 2011, 01:11

Re: Доля нашого гаю

Сообщение Hmara » 23 июн 2012, 16:29

Висновки звичайно зробимо, може хтось вже і зробив. Але яким чином тоді саме "наші" депутати першими зазіхнули на гай? Чи він все таки був власністтю громади?
Сподіваюсь що ті(по підписам видно) хто причетний до цього теж виснови зробив. Як ні то зробить.
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron