Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 15 июл 2016, 20:52

Давно ми не писали про наші пригоди, але це не означає, що їх не було! ;-) Найвизначнішим за останній час був чотириденний похід. Хоч і спека, хоч і городні справи кличуть (вишні, абрикоси, смородина - просяться в компоти та варення), але без походів найважче! Тому ми організували чотириденний похід з Борови до села Бортники, що за Фастовом. Дуже хотілося порибалити, покупатися в чистій річці, поспілкуватися з цікавими людьми! Вдалося нам це - пречудово. Єдиний мінус - на чотири дні дві дньовки - забагато! ;-) Хочеться руху, незважаючи ні на що! Наші враження - у фото-альбомі тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 8417616177
Дуже дякую: Лєні, Лізі, Льоші, Саші, Максу, Васі та Павліку - було весело, смачно, цікаво та дружньо! Наші тривалі тренування вже дали свої плоди: хлопці самі вже ставлять намети, розводять вогнище, добувають воду, варять смачнющі вечері та сніданки, миють казани! Рибалка трохи не вдалася, але ми наїлися шовковиці, вишень, суниці; багато купалися та бігали дубравами разом з вівчаркою Капралом, вчилися стріляти, плавати і літати (дехто!)
Вложения
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 12 сен 2016, 11:14

Ура! Наш перший в новому навчальному році велосипедний виїзд відбувся 11 вересня! Чим він був незвичний? В нас є 5 гурткових велосипедів! Тобто, ті учні, які будуть ходити постійно, матимуть змогу їздити на досить пристойних велосипедах, подарованих нам Віктором Мяликом за сприяння Миколи Гірника та з ініціативи та при безпосередній активній участі Андрія Гладченка. Трошки про велосипеди: вони вже бувші у вжитку, є проблемні місця, тому запрошуємо небайдужих батьків, юних слюсарів-механіків на ремонтні та профілактичні роботи - особливо тих, хто хоче кататися!
А перший наш маршрут був серйозний - для перевірки бойової готовності залізних коней, але всі справилися, хоч їхали і грунтами, і пісками, і з гори і під гору! Наймолодшому - п"ятикласнику Артему - було найважче, але друзі допомагали йому морально, підбадьорювали, то й дорога здалася легкою. Проїхали майже 40 км за 3,5 години + була годинна зупинка на обід та купання в Унаві, в селі Мала Снітинка. (19,9 км в одну сторону і 20 км назад). Маршрут: смт Борова - Мотовилівка - переїзд Вишняки - Велика Офірна - Мала та Велика Снітинка - Велика Мотовилівка - Мотовилівка - Борова. Більше фото тут: https://www.facebook.com/liliia.gonchar ... nref=story
Вложения
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 25 сен 2016, 07:45

18 вересня відбувся наш черговий велопохід. І знову піски вбивали наші ноги і витягували всі сили. Проїхали від Борови через Півні до села Кощіївка, потім до Чорногородки, далі до Плесецького кар'єру, потім через Плесецьке додому. Вийшло 36 км (від школи до школи). Дехто зробив коло, бо забули речі на місці відпочинку, але то вже все в межах плюс мінус 2 км. Головне, що подаровані нам велосипеди витримують навантаження. Наша подяка односельчанину Михайлу Уманцю за таке надбання! Більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 0NPq1ZTaUQ
Вложения
6.jpg
5.jpg
4.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение -140 » 25 сен 2016, 15:27

Изображение
..вам можна вже мототуризмом заняться :)
Аватар пользователя
-140
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 05 фев 2013, 12:57
Откуда: местный

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 26 сен 2016, 07:54

Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение -140 » 26 сен 2016, 10:39

..байк дає можливість швидше і більше побачити :oops:
ну і якщо цим зайняться, то треба відподна і підготовка: техніка в нормальному стані, документи на володіння та керування, екіпіровка та інше... :!:
..один із виїздів:
Аватар пользователя
-140
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 05 фев 2013, 12:57
Откуда: местный

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение NEMO » 26 сен 2016, 18:40

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 26 сен 2016, 18:48

Вітаю всіх гуртківців "Всюду Буду!", а також всіх причетних до туризму, зі святом! 27 вересня - Всесвітній День Туризму! Для святкування запрошуємо батьків з дітьми в туристичний похід 1 жовтня. Захід орієнтований на перевірку власних сил, на знайомство з рідним краєм, на долучення до здорового та екологічного способу життя. Програма заходу: о 9.30 старт біля Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фініш - озеро в Снітинці. На озері: змагання між батьками та дітьми. Після 19.00 всі бажаючі на електричці можуть поїхати додому, а всі ті, хто мають намети, спальні мішки, килимки - залишаються на ночівлю. З собою: воду, чай, бутерброди - для перекусів дорогою. Гречану крупу, тушонку, заварку чаю, цукор, печиво - для вечері. Решту продуктів - за бажанням. З тими, хто гарно впорається з труднощами, будемо ходити і надалі. Куди? Наприклад, в Карпати. Ось так, як це було в серпні цього року. Маршрут: Воловець-Бескид-хребет Горгани - озеро Синевір - Міжгір'я - хребет Боржава - водоспад Шипіт - Воловець. Всього пройшли 98,5 км за 8 днів. Більше фото можна подивитися ось тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 1Lmfi-LDEg
Вложения
2.JPG
1.JPG
3.JPG
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 01 окт 2016, 04:38

Туризм - це завжди якісь сплановані, передбачувані речі та події поруч з імпровізацією, неочікуваністю, цікавинкою. Ось і наші гуртківці напередодні Дня Туризму, що святкується кожного року 27 вересня, пройшлися-проїхалися улюбленими місцями наших трирічних вже походів вихідного дня. Завітали до склепу Руликівського подивитися на етап реконструкції і потрапили на допомогу отцю Яну в такій роботі, де тільки діти гарно впораються: перенесли купу цегли, яку дорослі витягували зі склепу, в таке місце, де її міг забрати ківш навантажувача. Тож принагідно нагадуємо, що завтра, 2 жовтня в 14.00 буде урочисте відкриття оновленого склепу Руликівського (в Мотовилівці, на схилі за сільським клубом та селищною радою).
Потім наш шлях пройшов навколо озера в Снітинці, де ми поласували малиною, ожиною, плодами черемхи. Дійшли до Малої Снітинки та й повернули додому. Знову нагадуємо, що сьогодні, 1 жовтня, відбудеться похід, присвячений Всесвітньому Дню Туризму. Фініш заходу - на залізничній станції Снітинка. На березі озера буде організовано конкурси для дітей та дорослих і похідна каша. Але туди ж треб дійти! ТО все- нагорода за виконаний перехід і продемонстровану вправність! Фото-звіт буде, тож дочекайтеся, а фото з передсвяткового ПВД (похід вихідного дня) тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... rHnyfmUtgE
Вложения
7.jpg
8.jpg
9.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 03 окт 2016, 15:05

27 вересня Всесвітній День Туризму кожен відствяткував як міг: хто відправився в Карпати, хто умудрився захворіти, хто запланував заходи на майбутні вихідні. Наш гурток вирішив пройти вздовж Стугни вверх до Снітинки і на березі озера організувати змагання. Між ким? Планувалося - між батьками та дітьми, бо дуже багато дорослих в телефонному та електронному режимі виявили бажання долучитися до туристичної справи. Але, не так сталося, як бажалося. Було аж троє батьків з дітьми, серед яких я зі своїм сином, наш друг і інструктор з туризму Діма за своїм сином Малюком (Сергійком). З новачків була родина з Солтанівки тато Євген та син Андрійко - першокласник. Звичайно, така мала дитина не впоралася б без тривалих тренувань з 15-ти кілометровим походом, а потім ще й стрибати по мотузках, то "новачки" пройшли тільки від школи до озера на межі Мотовилівки та Великої Мотовилівки, а далі вирушили автомобілем, адже і такий туризм буває ;-) Ми ж весело, граючи в різні інтелектуальні ігри дійшли до озера, побачили нашестя жуків-сонечок - всіх кольорів та мастей - і розважилися на мотузковому спуску "тролей". В парках атракціонів такий спуск коштує від 150 грн., але для наших учасників він був і тренуванням (бо самі його натягували) і розвагою, і адреналіновим вприскуваням! Переночували під гуркіт залізниці, зранку ще трохи полазили соснами та мотузками і щасливі, отримавши в подарунок туристичні килимки, розійшлися-роз'їхалися. Нас було всього 11 чоловік і дуже хочеться, щоб туристичний рух в Борові та околицях набирав більших обертів! Зі святом! Більше фото https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... Nq9xvmw2QE та надзвичайне відео тут: https://www.youtube.com/channel/UC6iAVs ... Iw6D5Vsk6A
Вложения
12.jpg
11.jpg
10.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Пред.След.

Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron