Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 08 сен 2015, 15:17

Ось і закінчилося літо. І багато цікавого в нашому гуртку тільки починаєтсья! А влітку в нас було кілька походів, з яких маємо не так багато фотографій, але які були важливими з точки зору безпеки та попередньої підготовки! У велопоході до півнянського кар"єру пробили колесо (вже на самому кар"єрі, а це біля 12 км від школи!) Ремонтний набір забули, насос не взяли, запасної камери не мали... Поверталися пішки, по страшній спеці, не виконавши програми... Отаке! Другий похід був з ночівлею. НА нас чотирьох ми мали 3 спальні мішки ;) Викрутилися. НЕ мали питної води- нас виручили друзі-туристи. Зірвалися з крутого берегу майже в річку - вишкреблися дякуючи вірним друзям! Забули гроші на проїзд до місця старту - то таке, але теж важливо! Пам"ятайте: туризм, походи, подорожі, мандри - це відповідальність, підготовка, взаємовиручка, довіра та виконання правил безпеки! Тож - до нових походів без негативних пригод та наслідків!
Вложения
4.jpg
3.jpg
5.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 22 сен 2015, 06:06

Ось і розпочався наш третій туристичний сезон в гуртку "Всюди Буду!" Наші новачки нас всіх дуже порадували своєю активністю, зацікавленістю та комунікабельністю! Перший виїзд на Дакі Паті вже тут був представлений, а другий виїзд - з ночівлею в Голосієвському лісі разом з турклубом "Університет" - це знайомство новачків з деякими принадами туристичного життя. Зокрема - ночівля в наметах, пісні коло вогнища, купання в джерелах, каша на вогнищі, мотузяні перешкоди, туристичні змагання! Про все це - наш невеличкий фото-звіт, який можна подивитися тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 7032532129 Дякую за прекрасно проведений час: Каті, Максу, Максиму, Саші, Крістіні, Льоші та Іллі! Скоро - 27 вересня - день туризму! ТОж продовження наших пригод не за горами!
Вложения
2.jpg
3.jpg
1.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 24 сен 2015, 05:15

27 вересня - день ТУРИЗМУ! Велосипедна та пішохідна траса в лісі (квест) чекає на всіх бажаючих: команди, родини, друзі! З собою: вода, гречана крупа, цукор, чайна заварка, кружка, ложка, миска, бутрброди, печиво. Обов"язково будемо варити кашу! Тушонка, кілька чи бички в томаті, оірки-помідори теж не завадять! Старт в 10.00 від школи. Збір в 9.30 для реєстрації команд!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 28 сен 2015, 16:29

27 вересня - День Туризму! Зі святом, дорогі друзі, шановні колеги, надзвичайні учні та неймовірні мої однодумці! Відсвяткували просто чудово! В програмі були пішохідні та велоквести, конкурси, нагороди та призи, смачна каша, вітамінний чай з дарів осіннього лісу, чудове спілкування, маса незабутніх вражень та емоцій! Сподіваємося, що наші новачки дізналися багато цікавого, а наші досвідчені туристи-гурківці відшліфували свої вміння. Також порадувала своїм виступом команда тренерів-батьків-вчителів-глядачів-помічників-організаторів! Звичайно, дорослі показали дітям хороший приклад і підтвердили правило: у природи немає поганої погоди, а хороший настрій розсуває хмари руками! Ну, а ті хто не був, дивіться фото тут і долучайтеся на наші наступні заходи! https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 2120759121
Вложения
1.jpg
2.JPG
3.JPG
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 14 окт 2015, 17:41

Осінь та прохолодні дні не стали на заваді нашим тренуванням. 10 жовтня відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в Снітинці. Ці щорічні змагання збирають завжди багато туристів. Цього року були команди з Білої Церкви, Києва. Нажаль, цього року ми були тільки глядачами, бо для команди у нас не вистачало учасників ;-( Але Ілля, Льоша та Ангеліна вправно в"язали вузли, вивчили кілька нових та поїли смачної каші. А ви вмієте в"язати грейпвайн, брамшкотовий або серединний провідник? :o Це все не важко для наших гуртківців, особливо, якщо вмієш в"язати булінь або прусік одним кінцем! :lol:
Вложения
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 19 окт 2015, 10:52

Ось і відбувся черговий тренувальний похід 18 жовтня. Цього разу ми пройшли лісом до Одеської траси, де відпочили біля джерела в заказнику "Невідомщина". Далі рухалися вже правим берегом Стугни, пройшли селами Велика та Мала Солтанівка. Загальний шлях - біля 20 км. Загальний час - 6 годин (з урахуванням привалів та обіду). ПОгода нас радувала, компанія була чудова! До нас приєдналася Настя, учениця 3 класу, тож колектив гуртка значно молодшає! ПОбачили оцтове дерево, засмутилися порушенням закону щодо приватної власності на ліс та берег річки. А фото всіх наших вражень тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 8273818465
Вложения
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 30 окт 2015, 09:39

Канікули проходять активно для активних учасників гуртка "Всюди Буду!" 25 жовтня невеличким колективом відвідали склеп Руликівських в Червоній Мотовилівці та схили Великоснітинських горбів-ярів. Досить цікаві місця відкрили для малих рибалок. Кажуть ще, що у Великій Снітинці є історичні вали! Чи знає хто - де ці вали? Яка в них історія? А були ми ось тут, дивіться, може саме там і гуляли, не знаючи: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 1312909441
Вложения
8.jpg
7.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение -140 » 30 окт 2015, 14:36

..склеп в Великій М.).. а трохи вище нього 3 кімнати підвалу костелу Господа Ісуса (1819), не заглядали? :shock:
за Снітинське городище вечером розкажу ;)
Вложения
408646_900.jpg
407931_900.jpg
Аватар пользователя
-140
 
Сообщений: 36
Зарегистрирован: 05 фев 2013, 12:57
Откуда: местный

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 30 окт 2015, 14:42

заглядали в костел! цими дерев"яними сходинками і спускалися!!! дуже дякуємо, що розказуєте про ці пам"ятки, бо ми думали, що це продовження склепу - такі там ніші спеціфічні!!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение Роман В В » 30 окт 2015, 20:09

Деякі мої роботи- http://verespomaa.io.ua/album431156 І моє хоббі- http://verespoma.io.ua/album http://verespomaa.io.ua/album470973 Завжди на зв`язку- 050 334 33 сім п`ять
Аватар пользователя
Роман В В
 
Сообщений: 17
Зарегистрирован: 11 ноя 2012, 19:22
Откуда: Борова

Пред.След.

Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron