пішохідні маршрути Криму (травневі свята 2008-2009 років)

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Як ви плануєте провести травневі ствята 2013?

Опрос закончился 16 апр 2013, 21:27

1. В туристичному поході.
2
50%
2. В закордонній подорожі на море.
0
Голосов нет
3. В екскурсійному турі.
0
Голосов нет
4. Буду садить картоплю і грядки.
0
Голосов нет
5. Піду з друзями на шашлики.
1
25%
6. Займусь ремонтом.
1
25%
7. Ніякі це не свята - буду працювати.
0
Голосов нет
8. Я про це ще не думаю.
0
Голосов нет
 
Всего голосов : 4

пішохідні маршрути Криму (травневі свята 2008-2009 років)

Сообщение do_vostr » 02 мар 2013, 21:15

Травневі свята завжди були днями, які комфортно проводити в подорожах. 2008 та 2009 року це були пішоходні маршрути Криму. Таких маршрутів стежками півострова безліч. Є місця, як, наприклад, Чігінітра, де яблуку ніде впасти від подорожуючих з усіх усюд: тут і групи з Москви, Мінська, Києва, Дніпропетровська, Одеси. Вікові розбіжності теж чималі- від дитячих шкільних груп до груп та самотніх мандрівників, яким за 70! Є подорожуючі з вірними чотириногими друзями, є співочі колективи, є інтелектаули... Але всіх об"єднує одне - бажання побачити щось нове, доторкнутися до природи, згадати маршрути "молодості", отримата заряд бадьорості від фізичного навантаження, скупнутися в ще прохолодному, але чистому і привітному Чорному морі, порадіти зустрічам з старими друзями, побачити, що активний туризм продовжує бути цікавим дуже багатьом людям.
Наші маршрути в 2008 та 2009 роках були дещо схожі. Це подорожі Східним Кримом. Оглядали водоспад Джур-Джур, Красну печеру, мис Сатеру, стоянку Чігінітра. В 2009 році навіть ходили снігами - ще й до травня лежав він в горах, а навколо цвіли первоцвіти. Є невеличкий фільм про подорожі http://youtu.be/NrQ7JuO4Tvw Крім замальовок пейзажів та цікавих моментів походів цей фільм я монтувала під прекрасну пісню бардів "ІВАСІв", що називається "Кульбабки". Тому що частина походів - це пісні під гітару біля вогнища. Все це - так створює настрій!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: пішохідні маршрути Криму (травневі свята 2008-2009 років

Сообщение Aleshka90 » 01 апр 2016, 16:30

Я в Крым больше ни ногой
Aleshka90
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2016, 16:27


Re: пішохідні маршрути Криму (травневі свята 2008-2009 років

Сообщение do_vostr » 05 апр 2016, 07:30

Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02


Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron