про туристичний потенціал краю!

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение do_vostr » 18 окт 2013, 08:10

фото є якісні, можна глянути "в контакті" - "всюду буду ;-)"... не завжди наша Ілона- фотограф може бути на тренуваннях, тому приходиться фотографувати "мобільними" засобами ;-)... Від допомоги не відмовимося - викладайте ваші ідеї і приходьте на гурток! щосуботи, 10.00, біля школи!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение lima » 18 окт 2013, 08:17

Я б и не против ходить, но мне я на выходных больше с собакой гуляю. А собака+дети=опасная смесь. Кстати, недавно открыл для себя родник. И то что в Боровой столько озер.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение S@mson » 18 окт 2013, 10:42

Аватар пользователя
S@mson
Site Admin
 
Сообщений: 201
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 06:37
Откуда: Фастов-Киев

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение lima » 18 окт 2013, 14:31

Ключевая фраза гуляю, т.е. собаку нада выгонять до жуткой усталости, а это возможно только через апортировочные игры.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение do_vostr » 18 окт 2013, 21:04

діти на тренуваннях мене так заганяють, що хай би вони краще так собаку заганяли...там такі апорти - не всяка собака витримає! ;-)) але, мабуть, дійсно - краще собаці окремо, бо вона звикне до людей і не буде вже виконувати свої собачі функції: діти ж почнуть її тягати, гладити, підгодовувати, спокушати.... а це нерви і господаря, і собаки... хоча я, особисто, не проти компанії собаки в наморднику ;-))
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение S@mson » 19 окт 2013, 05:33

offtop я не крутой кинолог, но знавал пару собакерофф которые на прогулке с детьми или взрослыми - душа компании. Дома же это Аццкий Цербер и тех с кем недавно гулял, сожрать готов был с одежками и потрохами.
Аватар пользователя
S@mson
Site Admin
 
Сообщений: 201
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 06:37
Откуда: Фастов-Киев

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение lima » 19 окт 2013, 13:55

То что мы не против пускать собаку к детям, не значит что родители за. Оно вам нужно?
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: про туристичний потенціал краю!

Сообщение do_vostr » 06 окт 2014, 04:47

Козацький вишкіл на МАйдані. Запрошуємо батьків із дітьми на родинне свято.
Перша масштабна подія України у своєму роді.
Ви матимете нагоду перевірити свою спритність і вправність - взяти участь у вишколах та різних забавах.
Кожного дня ми будемо розміщувати анонси подій, що відбуватимуться 11-12.10, щоб ви встигли на найцікавіше. Але декілька сюрпризів "на десерт" ми обов'язково залишимо!
Слава Україні! детальніше щодня відстідковуйте тут: https://www.facebook.com/events/1487730 ... er_invited
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Пред.

Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron