Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 28 янв 2018, 14:59

Ночівля в лісі при -6? Запросто! Дві сміливі дівчини Крістінка Третяк та Ліза Коломієць, а також готові до будь-яких пригод Льоша Щербак, Васьок Тарасенко, Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко), позитивно-професійно налаштований Дмитрий Малышев та його син Сергійко (8 років), впевнений в собі та друзях Роман Гончаров та тренер "Всюду буду!" Liliia Goncharova ніч з 27 на 28 січня провели в лісі просто неба! Допомагали облаштуватися в лісі, розпалити вогнище по типу "нодья", зварити смачну вечерю допомагали Аліна Кудряшова та Боря Швець (Світлана Швець) . Ми йшли крізь сніги, як полярники! Тягли важкі санки, тренувалися тягти "постраждалого" підручними матеріалами, розпалювали вогнище, стелили підстилку, варили чаї та каші, годували собак Діми та Сергійка, які приїхали в наш ліс в гості з Києва (Нору та Кіру). Спали в зшивках - це коли з двох спальників, що з"єднані блискавкою, виходить великий конверт, в який може залізти 3 або навіть 4 людини. Ми поклали на гілки килимки в кілька шарів, потім літні спальні мішки, потім самі вляглися, потім вкрилися ще спальними мішками та брезентом. Сам один спав тільки Льоша, але й він лише трохи почав мерзнути ліше під ранок, коли догоріла наша нодья. А ввечері біля неї тусили без курток, а дехто навіть без шкартпеток! Дякуємо Інна Третяк за купу смаколиків - нас завжди надихає очікування за вечерею ваших кулінарних шедеврів!! Подробиці на фото: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 5296441786
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 06 фев 2018, 12:05

Гуртківці дорослішають, здобувають багато знань, навичок, вмінь. Інколи хочуть проявити свої організаторські здібності. Цими вихідними Васьок Тарасенко придумав орієнтування та повністю його самостійно організував! Мені тільки залишилося приготувати вогнище для обігріву орієнтувальників та відпоювати "спортсменів" гарячими чаями, бо на кашу не вистачило води. То ж фотографій небагато. Зате є невирішене однією командою (дівчатами) завдання: скласти слово з літер: К, Р, Т, Н, ;-), А, Д, И - здається такі були вісім літер. Чекаємо на вашу відповідь! І вітаємо в наших лавах Іллю Черкая - завжди приємно, коли до нашого руху долучаються такі позитивні діти! І хай сестра підростає - її вже чекаємо з нетерпінням! Більше фото тут: https://www.facebook.com/liliia.gonchar ... &ref=notif https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 8929382756
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 06 мар 2018, 07:39

В неділю, 4 березня, в музеї Тараса Шевченка в Києві відбувся весняний концерт Шпилясті кобзарі . Гурток Всюду Буду ;- у складі Ліза Коломієць Льоша Щербак Крістінка Третяк Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко) Вероника Гусакова Аліна Кудряшова Васьок Тарасенко та Саша Журавель відвідали це неймовірне, запальне, емоційне, творче, талановите, позитивне дійство! Дякуємо організаторам концерту та виконавцям! Дякуємо ГО "Рух розвитку селища Борова" за транспортну підтримку! Закликаємо вчителів шкіл у ці березневі дні відвідати музей Т.Г.Шевченка в Києві - дітям було дуже цікаво подивитися, але у вечірній час експозиція була вже зачинена. https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 2751466707
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 17 мар 2018, 21:46

17 березня нам не вдалося пройти вулицею Іванкова - річка Стугна розлилася та залила не тільки вулицю, але й подвір"я багатьох мешканців Борової. Що мипобачили - дивіться на фото. А після вражень на Стугні ми прогулялися до будинку Ратніка, де співали пісень, грали в різні ігри, пили чай з домашнім тортом від Крістіни, бігали, сміялися, жартували і зовсім не засмучувалися, що весна до нас не спішить - так гарно ще хоч трошки побігати по снігу! Не вистачило нам його взимку!!! Фото тут: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 7134244602
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 17 апр 2018, 10:49

Відбулися весняні змагання з орієнтування "Київський марафон" та "Кубок Літвінчука". Про все докладніше.

14.04 в Києві, в парку "Перемоги" міста Києва стартував відкритий чемпіонат Київської області за спортивного обрієнтування "Кубок пам'яті Аталотія Літвінчука". Для всіх було оббмеження часу - 35 хвилин. Тобто, треба було всі свої КП (контрольні пункти) знайти у вказаній послідовності, відмітитися електронним чіпом та фінфшувати не пізніше, ніж через 35 хвилин після старту. Стартували всі учасники (а їх було понад 400 осіб) з інтервалом в 1 хвилину. Кожної хвилини стартували 4-5 учасників різних вікових груп, тому вчепитися комусь "за хвіст" та хитрувати можливості не було- треба було тільки САМОСТІЙНО вирішувати поставлені задачі.

Наші учасники бігли в таких групах: Ліза та Крістіна в групі Ж12 (треба було подолати 1,3 км та знайти 8 КП. Нажаль, Ліза вийшла за межі 35 хвилин, але знайшла всі КП!!! Такого роду собі тренування влаштувала ;-) Зате Крістіна впоралася на відмінно: серед 56 учасниць цієї вікової групи вона прийшла 37 з результатом 25 хвилин 28 секунд. Для довідки: щоб отримати третій юнацький розряд в цій віковій групі треба було пробігти менш, ніж за 12 хвилин та 5 секунд. Тому, дівчата, все літо бігаємо!!! ;-)

Льоша та Вася теж чудово виступили у своїй віковій групі (до 20 років): требу було пробігти за ті ж таки 35 хвилин (або менше) 2,8 км та знайти 14 КП. Доречі, відстань в км вказується ПО ПРЯМІЙ між КП, але іноді приходиться оминати паркани, будівлі, водні канали, тому, звичайно, насправді відстань набагато більша. Вася впорався за 25 хвилин 17 секунд, а Льоша за 26 хвилин 06 секунд. Вітаємо Васю, він виконав ТРЕТІЙ ДОРОСЛИЙ РОЗРЯД!!!!! До 25 хвилин 40 секунд - це був час на виконання III розряду зі спортивного орієнтування!!! Ми в захваті від такого результату!

Гончарова Лілія зайняла почесне 5 місце в своїй віковій групі з результатом 22 хвилини 11 секунд (2,2 км на 11 КП).

Вова вийшов за межі часу, тому був дискваліфікований, але знайшов всі КП і навчився очищати чіп та зрозумів, для чого це робити! ;-)

Наступоного дня лише 200 учасників виявили бажання бігти "Київський марафон". В районі меморіалу "Биківня" (за метро Лісова в сторону Броварів і були проведені ці змагання. Тут були досить значні відстані між КП та контрольнйи час - 2 години!

Цього разу вже Ліза впоралася зі своїм завданням, вона подолала 2,1 км за 38 хвилин і знайшла всі 6 КП серед боліт, пагорбів та чагарників. Ліза стала 11 серед 15 учасниць. Чудово! Крістіна бігла в групі Ж14, тому для неї 3,7 км та 7 КП це було досить високе навантаження як для третього в житті самостійного орієнтування. Але досвід Крістана здобула гарний!

Нажаль, Вася, Льоша та Вова були дискваліфіковані, бо ДУЖЕ велика відстань: 10, 4 км (по прямій!) та 16 КП. Але, знову ж таки є і плюси: ми розжилися на карти місцевості і тепер зможемо проводити якісніші тренування! І, звичайно, знову переконалися, що треба вчитися "ходити по азимуту" ;-) бо саме в цьому вмінні і полягає орієнтування в марафонах.

Гончарова Лілія - 4 місце в своїй віковій групі (6 км, 12 КП) - 1 година 21 хвилина 21 секунда ;-) Від третього місця відділило 7 хвилин. Ці хвилини було втрачено на маршруті, коли зустріла Васю та Вову, які загубилися. Розуміла, що втрачаю час, але важливіше за перемогу була допомога "своїм" дітям. Тому результатом задоволена!

Вітаємо всіх гуртківців з початком сезону орієнтування і сподіваємося, що наступні змагання покажуть цікаві та неочікувані результати!

Звичайно, ми відвідали МакДональдз, бо переможців та учасників треба балувати ;-) а також - бонус - відвідали ботанічний сад і вкотре помилувалися на квітучі магнолії! Фото згодом. Частково є тут: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... e_internal
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 02 май 2018, 06:40

Ось і настав час для велотренувань. 29 квітня виїхали чималеньким колективом на джерело в Тарасенки. З проблемних питань: є три велосипеди в розібраному стані, які передані нам нашими друзями з Києва, то якщо хто з батьків або небайдужих погодиться провести техогляд та зібрати техніку, то будемо дуже вдячні - всі гуртківці тоді матимуть змогу їздити. Також є два велосипеди в ремонті, необхідні деталі. Ремонтують самі гуртківці: Вася та Паша Тарасенки, допомагаємо чим можемо. А тренування наше пройшло вдало: подолали понад 25 км по піску, лісових дорогах та умовному асфальту. Джерело радує чистотою води та навколишнім оточенням. Дуже багато людей було за водою: і пішки, і велосипедами, і машинами, і з возиками. Попутно завітали на прибрану нами та учнями школи І-ІІІ ст. могилу біля ст. Мотовилівка. Квіти ростуть, зацвітуть наступного року (сподіваємося). Також було б гарно знайти обрізки дошок на поновлення парканчику, бо старий вже в багатьох місцях прогнив і святкове вапно вже не всі місця рятує. Детально у фото тут: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 9248906057
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 04 июн 2018, 21:19

26-27 травня в Києві відбулися змагання зі спортивного орієнтування #kyivcityrace2018 Склад команди "Всюди буду!": Третяк Крістіна, Коломієць Ліза, Дудник Льоша, Гончарова Лілія. В кожного, як завжди, своя дистанція, свої суперники та свої перемоги. Турнірні таблиці в наших вікових категоріях: 13 місце серед 21 учасників групи Ж12: Коломієць Єлизавета Клуб ”Всюду буду!” 531 бал в перший день, час: 00:15:18, 433 бали в другий день, час: 00:26:37. Сума за два дні: 964 00:41:55. Для порівняння, перше місце: 2000 балів, 00:19:38 за два дні. Третяк Крістіна, як ми вже писали, допомагала на дистанції новачкам, для неї було важливо, щоб інші були щасливі. ТОму - 15 місце: 634 бали, час: 01:25:26. Дудник Льоша 7 місце з 10 можливих (на маршруті по місту він силою продирався крізь натовп фанатів В.Кличка - бо змагання ж важливіше, але час втратив!). Гончарова Лілія - в загальному заліку своєї вікової категорії 2 місце :-) Дякуємо за транспортну підтримку в перший день змагань ГО "Рух розвитку селища Борова", другого дня нас підтримали ГО "Спілка УБД смт Борова", а морозиво в МакДональдзі від "КЛМ-ТУР". Свято було неймовірне, спогади пречудові, бігати в Києві Пейзажною алеєю, Андріївським узвозом, Володимирськоб гіркою - неперевершені враження. Фото тут: https://www.facebook.com/liliia.gonchar ... 389&type=3
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 23 окт 2018, 13:06

19, 20, 21 жовтня пройшли в активних змаганнях та тренуваннях. Фото-альбом буде згодом, а зараз трошки інформації про те, чим, для чого, з ким і завдяки кому ми займалися ці три дні.
19.10.2018 р. Старт на середній дистанції ХХ Міжнародних змагань зі спортивного орієнтування, присвячених пам’яті Героя - афганця - Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка. Середня (19 жовтня) та довга дистанції (20 жовтня) пролягали в лісі поблизу села Проців Київської області. В зв"язку з віддаленим від нашого населеного пункту місцем змагань транспортна підтримка була надана ГО "Рух розвитку селища Борова", фінансова підтримка - "КЛМ-ТУР",а участь гуртківці взали лише в перший день. Стартовий внесок за кожен день змагань складав 90 грн. з особи, також необхідна умова - власний або орендований чіп електронної фіксації проходження дистанції (30 грн.) за три дні. Якщо реєструватися та сплачувати за місяць до старту, то вартість могла б бути 45 грн. за день змагань, але, нажаль, такої змоги бути впевненими в участі всіх заявлених немає. Отож, 19 жовтня - старт для Васьок Тарасенко (13 КП та 5,875 км по прямій - називається пташиний політ, але реально учасник набігає вдвічі більше, бо враховується рель"єф, блукання-пошуки, помилки і.т.п.) закінчився невдачею - КП стояли майже посеред лісових кварталів, прив"язані на карті лише до одноманітного рель"єфу, без просік, стежок та доріг, тому Вася у відведений час знайшов лише половину КП. Льоша Щербак виконав успішно легку дистанцію замість іншого учасника, тому що його заявка на змагання, нажаль, була запізно подана і Льоша не був включений в стартовий протокол по своїй віковій групі. Крістінка Третяк (2,125 км по пташиному польоту, 10 КП) героїчно боролася з кущами акації, поваленими деревами, суперниками, що заблукали та відволікали її запитаннями та підступникми пеньками та ямами. Але всіх негараздів було більше, ніж Крістінка могла винести на своїх тендітних ніжках, тому після кількох болючих падінь вирішила фінішувати без кулькох КП. Молодець! Адже адекватна оцінка своїх сил - це теж запорука успіху! Мабуть для МІЖНАРОДНИХ змагань ще треба трішки потренуватися, адже на чемпіонатах міста Києва Крістіна виступає дуже гарно! Ліза Коломієць (2,125 км по пташиному польоту, 10 КП) з 13 учасників зайняла 9 місце з результатом 42 хвилини 26 секунд. Ліза налаштувалася не панікувати, гарно повторила умовні знаки топографічних карт та легенд для орієнтування, повірила в себе і - перемогла над самою собою! Вітаємо, це прекрасний показник!! (Контрольний час був 2 години 30 хвилин). Liliia Goncharova - 1 година 44 хвилини, 4,725 км по пташиному польоту, 13 КП. Важко було, як і всім, вле впертість в таких випадках допомагає ;-) В своїй віковій категорії 2-е місце, правда, серед всього трьох учасників ;-)
Втомлені, але задоволені, з зупинкою в KFC, в 20.30 всі діти вже були вдома.
20 жовтня на довгу дистанцію ми не поїхали - через брак коштів та для накопичення сил перед недільним спринтом. Але вдома не сиділи і вчотирьох Ліза, Льоша, Боря та Л.М. поїхали велосипедами на Плесецький кар"єр. Багато років ходимо туди та їздимо і бачимо, як змінюється ліс навколо. Під час зупинки на перекус зробили фітнес-тренування, а також поласували самколиками від Світлана Швець. Впоралися за 4 години. Проїхали 30 км по пісках, горбах та лісовими просіками.
21 жовтня - найнасиченіший день і подіями і учасниками. З 11.28 ранку почали стартувати на дистанції спринт (Саша Журавель) в студмістечку Університету Шевченка, що на метро Виставковий центр. Результати такі: Саша Журевель (це були його треті змагання за весь час і другі - самостійні). Вирішили заявити Сашу в його вікову групу (ризикнули), а не в групу новачків, але результат прекрасний - не заблукав, вклався в контрольний час, хоча КП взяв не в тій послідовності, що було потрібно, тому був дискваліфікований. Дарина Перегуда - чудово виконала всі поставлені задачі: вклалася в час, взяла всі КП! Молодець! Ліза та Крістіна в міському орієнтуванні показують завжди хороші результати, Вася та ЛЬоша теж не підвели (точні дані: час та місце в рейтингу будуть згодом). Для Л.М. третій день значних фізичних навантажень (+психологічна втома) далися взнаки - шосте місце, відставання від лідера майже вдвічі :(
Проте, на гуртківців після змагань чекав сюрприз! Діти.... втекли з школи! ;-) "Втеча з класу!" - так називався квест в квест-кімнаті, який діти успішно подолали! Необхідно було виконати завдання з фізики, географії, природознавства та математики, щоб відгадати коди та знайти ключ, який відмикав клас, де були зачинені гуртківці. Неймовірні емоції, дружна робота всього колективу, знання Саші Журавля, ерудиція Льоші, врівноваженість Васі, практичний підхід Паша Тарасенко, швидкість Крістіни, логіка Лізи та уважність Дарини показали, які ми вправні в багатьох речах! За дверима класу, а також на дистанціях нас підтримував Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко), який, сподіваємося, на наступних змаганнях вже покаже результати і з орієнтування!
Цікавий день був і завдяки прогулянці Маріїнським парком та міським парком, де бачили гарну будівлю театру ляльок та красиві скульптури, музей води та дерево бажань, місток закоханих. Багато сміялися, фотографувалися та бешкетували в осінньому листі! Чудові дні! Чудові діти! Чудові батьки: Інна Третяк, Володимир Третяк, Вікторія та Петро Тарасенки, Перегуда Олександр, Сергій Коломієць, Юрій та Світлана Мартинюки. Надія на те, що все в нашій країні буде добре, коли ми всі- така гарна велика команда!
Звичайно, що був у нас в ці дні ще один невеличкий приємний момент: 19 жовтня - це день народження Васьок Тарасенко! Найкращі вітання від нас - це чудові емоції, які подарували йому ДРУЗІ!!! Фото тут: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 0340725280
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 30 окт 2018, 19:06

Увага! Увага! Головна подія осені: маємо перших чемпіонів зі спортивного орієнтування!

27-28 жовтня відбулися XX ювілейні змагання "Голосіївська осінь" та "Кубок друзів". дуже пишаємося Льоша Щербак, який в обидва дні пробіг дистанції пречудово і виконав в обидва дні ІІІ дорослий розряд!! Підтвердження результатів всіх учасників у фото-звіті.

Володимир Михайлович Черненко дебютував в групі "Новачки-2" (старші 15 років) і виборов почесне ІІ місце!

Найбільше ж досягнень у Ліза Коломієць: вона виконала ІІІ юнацький розряд та зайняла ІІ місце в змаганнях "Кубок друзів". Чомусь Лізі видали грамоту за ІІІ місце, але насправді дві учасниці пробігли дистанцію з однаковим часом: 30 хвилин 41 секунда - і обидві посіли ІІ місце!! Найкращі вітання переможцям!

Складність рельєфу можна оцінити на картах, але відмітимо, що набір висоти в ярах, якими ми бігали, сягав 450 метрів!!! Це неймовірно, що гуртківці так вдало впоралися з такими складними маршрутами. Також хочеться згадати Аліна Кудряшова, яка вимушено бігла обидва дні складну для неї дистанцію замість Крістінка Третяк, яка так прикро захворіла саме на час змагань. Аліна впоралася, не осоромила успіхи Крістіни, всі завдання виконала! Молодець! Цього року в нас знову була група підтримки: це Ангеліна Мельничук (Жанна Олійник), яка випускала нас всіх на маршрут та зустрічала нас на фініші! Дякуємо, Ангеліно, за дружню підтримку. Сподіваємося, що ти теж зацікавишся орієнтуванням та будеш нашою наймолодшою чемпіонкою! Після другого дня змагань відвідали традиційно McDonald's. Для Дарина Перегуда, Васьок Тарасенко, Паша Тарасенко ці змагання були випробуванням та тренуванням, роботою над помилками та цікавим досвідом. Всі ви, дорогі гуртківці, були неперевершені в боротьбі!!! Велика подяка всім батькам за фінансування участі дітей в змаганнях та "КЛМ-ТУР" за часткове транспортне та організаційне сприяння, а також за частування в McDonald's. Фото тут: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 2137014767
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Пред.

Вернуться в Туризм

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron