Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Все что касается туризма, любого, пешего, водного, горного, велосипедного, мото и авто. также все, что касается снаряжения.

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 28 янв 2018, 14:59

Ночівля в лісі при -6? Запросто! Дві сміливі дівчини Крістінка Третяк та Ліза Коломієць, а також готові до будь-яких пригод Льоша Щербак, Васьок Тарасенко, Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко), позитивно-професійно налаштований Дмитрий Малышев та його син Сергійко (8 років), впевнений в собі та друзях Роман Гончаров та тренер "Всюду буду!" Liliia Goncharova ніч з 27 на 28 січня провели в лісі просто неба! Допомагали облаштуватися в лісі, розпалити вогнище по типу "нодья", зварити смачну вечерю допомагали Аліна Кудряшова та Боря Швець (Світлана Швець) . Ми йшли крізь сніги, як полярники! Тягли важкі санки, тренувалися тягти "постраждалого" підручними матеріалами, розпалювали вогнище, стелили підстилку, варили чаї та каші, годували собак Діми та Сергійка, які приїхали в наш ліс в гості з Києва (Нору та Кіру). Спали в зшивках - це коли з двох спальників, що з"єднані блискавкою, виходить великий конверт, в який може залізти 3 або навіть 4 людини. Ми поклали на гілки килимки в кілька шарів, потім літні спальні мішки, потім самі вляглися, потім вкрилися ще спальними мішками та брезентом. Сам один спав тільки Льоша, але й він лише трохи почав мерзнути ліше під ранок, коли догоріла наша нодья. А ввечері біля неї тусили без курток, а дехто навіть без шкартпеток! Дякуємо Інна Третяк за купу смаколиків - нас завжди надихає очікування за вечерею ваших кулінарних шедеврів!! Подробиці на фото: https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 5296441786
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
do_vostr

Re: Шкільний туристичний гурток "Всюди Буду!"

Сообщение do_vostr » 06 фев 2018, 12:05

Гуртківці дорослішають, здобувають багато знань, навичок, вмінь. Інколи хочуть проявити свої організаторські здібності. Цими вихідними Васьок Тарасенко придумав орієнтування та повністю його самостійно організував! Мені тільки залишилося приготувати вогнище для обігріву орієнтувальників та відпоювати "спортсменів" гарячими чаями, бо на кашу не вистачило води. То ж фотографій небагато. Зате є невирішене однією командою (дівчатами) завдання: скласти слово з літер: К, Р, Т, Н, ;-), А, Д, И - здається такі були вісім літер. Чекаємо на вашу відповідь! І вітаємо в наших лавах Іллю Черкая - завжди приємно, коли до нашого руху долучаються такі позитивні діти! І хай сестра підростає - її вже чекаємо з нетерпінням! Більше фото тут: https://www.facebook.com/liliia.gonchar ... &ref=notif https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%8 ... 8929382756
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
do_vostr

Пред.

Вернуться в Туризм