ставок. рибалка. відповідь

все про рыбалку, рыбу, снасти и прочие страсти

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение Vetal » 05 мар 2016, 08:44

На яких підставах, мені - жителю Борової, мають забороняти відпочивати і рибалити на ставку, який є спільною власністю всіх жителів нашого селища? І нема різниці, одна вудка чи 5 спінінгів... Захочу, приїду і буду рибалити!!! А якщо є якісь претензії, нехай представники спілки викликають правоохоронні органи і якщо я порушую закон, нехай оформляють! І так повинні вести себе всі, а не боятись що приїде група осіб і буде вимагати оплату за рибалку! Якщо ви влаштували пару суботників за рік та вкинули трохи риби, це не дає вам права, забороняти іншим рибалити або стягувати плату за рибалку!

Якщо вже взяли на себе відповідальність з порядок на озері, то поглянемо на результат такого хазяйнування:
- по-перше, літом купатись не можливо, вода зелена і вонюча... Одна із причин цього, це порушена екофлора(нема водоростів), і відповідно нема природного фільтра води... А чому нема водоростів? Тому що спілка рибалок вкинула сюди багато білого амура,а треба було проконсультуватись із спецілістами, що прорахували допустиму норму коожного виду риб для даного озера!
- по-друге, по набережній повно каналізаційних труб, які прокладені прямо в став! Це серйозна проблема, яку терміново треба вирішувати! Чому на це закрили очі? Де санепідем інстанція? Де зелені? Треба організувати рейд по набережній, з представниками сільради і міліції зайти в кожне подвір'я і щоб хазяїн показав свою каналізацію або прокопати траншею вдоль берега! Якщо взялися за ставок, то треба доводити все доума

І щодо того, що Ігор сказав що спілка не прибуткова організація... А чому б не зробити прибуткову органіцію??? Я не раз про це писав... Можна крупну рибу відловлювати, продавати, на виручені гроші закупляти молодняк, найняти працівників, облаштувати місця для рибалки, шашликів... Зробити разову платну рибалку для приїжжих, зробити рекламу.... Літом зробити нормальний пляж, зонтики шизлонги, катамарани на прокат... Я думаю бажаючих хорошо відпочити буде вдосталь. Правильно Ліма писав, в Борову треба зазивати туристів!
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение lima » 05 мар 2016, 10:54

Согласен с Vetal, было бы желание, то зарабатывали б только так. Ну и так же про ответственность, если вы берётесь за озеро, то и берег на вас.

По поводу малолетних, а что милиции нет? Долбить до последнего. А то как пару лет назад парень на водном скутере гонял, так его смогли Выгнать и милицию вызвать. Летом возле вербы куча рыбаков на ночной рыбалке ведут себя не лучше других. Много раз наблюдал, когда рано с собаками приходил.

Собственно поэтому и хочется посмотреть договор, или другой документ, на каких условиях используется озеро.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение Vetal » 05 мар 2016, 11:26

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 05 мар 2016, 16:11

По поводу малолетних, а что милиции нет? Долбить до последнего. А то как пару лет назад парень на водном скутере гонял, так его смогли Выгнать и милицию вызвать.

да!саме міліція і вигнала!))))))))))
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 05 мар 2016, 16:13

доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 05 мар 2016, 16:16

як можна вести діалог з людиною,яка ловить у нас в річці черепах!!!!!і і торгує ними на базарі??!!
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 05 мар 2016, 16:20

доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение lima » 05 мар 2016, 16:55

lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 05 мар 2016, 18:01

доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение Vetal » 05 мар 2016, 19:25

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Пред.След.

Вернуться в Рыбалка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron