ставок. рибалка. відповідь

все про рыбалку, рыбу, снасти и прочие страсти

ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 02 мар 2016, 15:55

По- перше. Ваш сайт розповсюдив неправдиву інформацію про відносини Спілки рибалок смт.Борова та Борівської селищної ради. Можливо Ви вкажете № __ та дату Договору оренди? До речі ст.32 Конституції України ніхто не відміняв(наклеп?).
Якщо вважати приведені Вами «факти» та деякі статті Водного кодексу, то Ви з успіхом в любий час можете (на Вашу думку) рибалити в заповідниках, риборозводних господарствах, Чорнобильській зоні в нерест та виловлювати всі види риб, як і такі, що внесені до Червоної книги…
Податковий кодекс теж зобов`язує всіх сплачувати податки та збори, але не всі їх сплачують, на що є законні підстави.
В Конституції України теж закріплене право на безкоштовну освіту, медичну допомогу та багато іншого, але чи вчитесь Ви та Ваші діти безкоштовно та отримуєте медичну допомогу та не відвідуєте аптек взагалі?…
Відповідь можете залишити при собі.
По-друге. Спілка рибалок якраз і створена завдяки Селищній раді Борової та з її ініціативи , відкрита для всіх бажаючих рибалок, які не тільки виловлюють рибу ,а й запускають ,лікують, чим відновлюють рибні запаси.
Не встигли набрати ставок водою , як відразу «любителі-бракон`єри» заставили його сітками. Тільки за 2015 рік вийнято 52? бракон`єрські сітки!!! Ось таке «…задоволення потреб…»
Як відпочивають неназвані любителі-рибалки ,бажаючі порибалити на зарибленій водоймі ,біля водойми ми бачимо по гаю, який перетворився на сміттєзвалище для битого скла, одноразового посуду, пляшок, поліетиленових пакетів. Тільки стараннями Спілки вказаний гармидер не перекочовує на берег, безпосередньо до води. Чого варте «барахолка зі сміття» створена деякими жителями з вул Фастівстівській – пров., на греблі …
Щовесни на субботнику вивозиться більше 2 машин сміття!!!!!,на протязі всього купального сезону спілка теж утримує берега в належному стані!
біля верби на пляжу у минулому році було зіброано більше ніх півтора відра використаниз шприців!!

Що стосується вилову,то ні хто,ні кому не жодного разу не заборонив ловити рибу,але на 1 вудочку ,хоча в основному усі приходять і ловлять на 2 а то і 3 вудочки,при чому члени спілки які постійно патрулюють на березі не завжди на це звертають увагу
продовження буде...
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение do_vostr » 02 мар 2016, 18:59

По-перше, поширення неправдивої інформації - це будь-яке твердження. А запитання - "Яка форма власності у ставка? Хто і наскільки років його орендував, якщо орендував?" - це спроба пролити світло на стан справ з водоймою, не більше. Ваша відповідь так і не прояснила питання: який статус у ставка, але була вичерпною з огляду на діяльність спілки рибалок. Отже знаємо (бачимо, цінуємо!), що створена вона не даремно! Щодо чистоти - тут, можливо, варто порадитися з сільськими очільниками сусідніх сіл, бо днями були на озері в Плесецькому - там ідеально чисто!!!! І людей живе в селі багато, але рівень свідомості чи страх покарання чи ще щось стримує їх від смітників на березі водойми!

По-друге, спроба вести діалог, бути зрозумілим та доступним кожному - це нормальне явище для цивілізованого суспільства. "Не знаєш - розкажем, не вмієш - научим". Не відбивайте наше бажання зрозуміти вас! Здається таким повинен бути принцип співіснування. Люди задають питання - думаю, можна кваліфіковано та коректно дати відповідь, зацікавити, залучити, зробити прихильниками - адже це і є основна мета будь-якої спілки, якщо це не закритий клуб.

По-третє, очевидно, що той, хто ЗАДАЄ питання про МОЖЛИВІСТЬ рибалити, не будучи членом спілки, в останню чергу підпадає під описаного вами бракон"єра, хулігана, наркомана і взагалі - несвідомого громадянина, що захарастив сміттям гай і берег.

Дуже зрозуміле ваше переживання щодо нашого довкілля, тому давайте не замикатися на своїх проблемах, не думати, що чистота Стугни - це тільки ваша біда і тривога! Треба виносити ці питання в люди, обговорювати, шукати спільні рішення, залучати всі можливі засоби, адже саме задля збереження Стугни, її принад, для комфортного "задоволення потреб у відпочинку та рекреації" і була створена спілка, чи не так?
Вложения
7.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 02 мар 2016, 20:03

не будемо чіплятися за слова але питання було поставлене так-
Знаємо, що Борівський ставок — це власність спілки рибалок, орендований на (????) років-

що стосується статусу,ставок знаходиться не в оренді а у користуванні,для організаціі любительського рибальства
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 02 мар 2016, 20:14

що стосується сміття-якщо уздовж берега,біля дамби,або хоча б на пляжах!поставити декілька баків для сміття,та хоча б раз у 3 дні вивозити,а в купальний сезон його потрібно вивозити кожен день!то проблем із сміттям було б набагато менше
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение do_vostr » 02 мар 2016, 22:27

Наше завдання - поінформувати громадськість про її права: спілка рибалок є і права громадян її діяльність не обмежує? На одну вудку будь-який бажаючий рибалити може? - Власне до цього і зводилося питання.

А допомагати спілці в її природоохоронній роботі, відновленню екології Стугни, то задача як громадськості так і депутатів. Є голова спілки рибалок, є депутат по округу, до якого відноситься ставок (чи кілька депутатів по прилеглих вулицях) - треба звернення до відповідної депутатської комісії або відразу до голови селища про винесення конкретних питань на сесію чи на виконком, про шляхи вирішення цих питань і, впевнені, що результати будуть. Бо передивилися матеріали за 8 квітня 2012 року http://borova.org/spilka-ribalok-s-borova/ а багато питань так і залишилися в тому ж зародковому стані (наприклад: злив нечистот - бульдозер - демонтаж - штраф!) Є адмінкомісія, хлопці досить організовані та готові до НАЙАКТИВНІШОЇ роботи - спільно ми все зможемо, бо на одне діло працюємо і маємо спільні інтереси!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение lima » 03 мар 2016, 08:34

1. Объясните мне неграмотному, в чем разница между арендой озера и использование? Использование должно быть чем-то закреплено. Договором аренды, дарения, передачи на ответственное хранение и т.д. По такому принципу я могу украсть машину, а когда меня поймают я скажу, что не украл, а взял попользоваться. Или перед селищной радой поставлю ларёк с шаурмой. И не подумайте шо захватываю землю, я просто её использую.
2. Если вы используете озеро, соответственно вы отвечаете за чистоту берегов. Вы же ставите баки и заключаете договор на вывоз мусора. Вы- сообщество рыбаков.

Так что давайте не будем юлить и оскорблять друг друга.

ЗЫ В продолжение темы использую/украл/арендую. Это путин через десяток лет вернет Крым и скажет: я его не украл/отжал/ваш вариант, а использовал в определённых целях.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение Romansis » 04 мар 2016, 17:51

Romansis
 
Сообщений: 56
Зарегистрирован: 21 фев 2013, 09:17

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение lima » 04 мар 2016, 19:57

lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 04 мар 2016, 20:56

Почему-то другие арендованные озера дают купаться, ставят урны и убирают, т.к. это в интересах арендаторов. Здоровка, Сосновка и д.р. Еще и пивас в стаканах продают, для пацанов. Вся проблема в том, что власть наша только обещает. Я уже 3 года спрашиваю где ящики для мусора вокруг озера, или в основных местах отдыха?

Или кто-то считает, что озеро можно взять в аренду без берега? М? И тут даже дело не в том кто и что должен. По моей логике рыбаки сами должны контролировать чистоту. Летом на озере куча рыбаков, неужели им трудно малолеткам сделать замечание. Опять же, рыбаки должны сами понимать, что мусор вредит озеру.

В общем понятно. Всем пофиг. А жаль. Жаль, что на форуме думают как бы завлечь туриста, а власть не может навести порядок на озере. Как и не понятно, почему бы сообществу рыбаков не наделать мест для рыболовли и не получать выгоду от приезжих. В Сосновке отличное место, а рыба ловиться с тем же успехом.[/quote]

Спілка любителів рибальства-неприбуткова організація,яка заснована для організаціі спортивноі риболовлі!
деякі добровільні внески за разову рибалку йдуть суто на хоз нужди:-
закупівля ліків для прпофілактики захворюваннь у риби
закупівля вапна для дез інфекціі ставка(після зливу нечистот,засобів для миття машин які дуже часто можна побачити на березі в піні!,миючих засобів,пральних порошків та ін
кожен рік у інституті іхтіпатологіі робляться аналізи риби і води,потім якщо потрібно за рекомендацією фахівців закупляються лікі в необхідній кількості
закупівлю пального для охорони ставка,
у позаминулому році встановили стовпи й ліхтарі у районі вершини
та ін

що стосується зробити зауваження малолєткам то Ви навіть не уявляєте скількі нервів потрачено на це діло,особливо у купальний сезон з нетверезими купальщиками,які постійно палять костри на зеленій траві(тобто є декілька місць з уже випаленою травою від попередіх відпочиваючих,а йому треба на новому місці,чистенькому) а потім у кінці гулянки залишити мусор і піти!та ще й не просто залишити!а побити пляшки!й закинуть у воду!

був час пробували привязувати до дерев поліетиленові мішки,так доброжелатєли палять іх разом з деревом!а інші несуть сміття з дому і запихують у мішки,або ставлять поруч і не 1 а 2-3,на наступний день сусід теж притащить 2-3,і утворюється стихійне сміттє звалище!
а от якби стояли баки для сміття,та ще й вивозили б іх частіше,було б набагато чистіше!
у спілці є людина яка кожен день збирає сміття і виносить ...
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

Re: ставок. рибалка. відповідь

Сообщение доктор лектор » 04 мар 2016, 21:16

у пршлу неділю біля дамби було виявлено підозрілого чоловіка який у білій каністрі щось вилив у ставок,на питання що ви робите відповів не ваше діло і втік у напрямку сажалки,через 20 хвилин було помічено цього ж самого чоловіка але він вже йшов з порожньою каністрою вже з вершини,коли прибігли рибаки його вже не було,хоча його чекали ще близько 2 годин..
хто він?навіщо щось лив у ставок -не зрозуміло
доктор лектор
 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 28 апр 2012, 03:32

След.

Вернуться в Рыбалка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron