я Волонтер по зоозащите

про братьев наших меньших

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Maniya » 23 май 2013, 07:50

Отстрел незаконен. Как вы себе представляете это? Люди с расчехленным оружием в границах поселка? Кто из охотников захочет растаться с охотничьим билетом?
Maniya
 
Сообщений: 156
Зарегистрирован: 13 мар 2013, 13:29

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение lima » 23 май 2013, 08:13

lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Ярина » 23 май 2013, 11:50

Безкоштовну вакцину роблять тільки від сказу(бешенство).
Таку вакцину можна зробити за адресою Борова, вул.Вокзальна 1а.
Ярина
 
Сообщений: 121
Зарегистрирован: 30 май 2011, 09:51

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение lima » 23 май 2013, 12:33

lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение motttv » 23 май 2013, 18:19

motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение motttv » 23 май 2013, 18:39

Можно еще заниматься поиском и расскрыванием точек продажи наркотиков. К ним же относятся и 90% аптек. Попалась аудиозапись как то случайно:
http://pozitiff.me/audio/audioprikol/16 ... madol.html
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Maniya » 23 май 2013, 19:36

Maniya
 
Сообщений: 156
Зарегистрирован: 13 мар 2013, 13:29

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Бабенко Юрій » 23 май 2013, 20:12

ПУСТІТЬ ПОГРІТИСЯ
Недобре взяти хліб у дітей і . кинути псам.
(Євангеліє від Матфея 15.26)
– Привіт старий! Привіт Барбосе! Ну як тобі у цьому притулку живеться?!
– А таки непогано – весело гавкнув рудий собака, – Тільки я більше не Барбос, тут мене Джеком називають.
– Е-хе-хех. А пам’ятаєш, як була у нас тепла, затишна і головне своя квартира. Як щовечора ми дивилися телевізор. Тепер там оселилися якісь патлаті пройдисвіти.
– Так... Було... Крутив хвостом Джек-Барбос – Ти був добрим господарем. Не ображав, не лупцював. Хоча, ніде правди діти, траплялося, як вип’єш зайве, то й водички мені налити, чи, там, кісточку покласти забудеш. А твої приятелі напідпитку? Це ж просто жах. А тут мене тричі на добу годують, слідкують аби сильніші пси не відібрали у мене пайку. Покупають, обігріють, підлікують. А часом якась добра тітонька ще й за вушком почухає. Одне тільки неприємно – стерилізація. Але ж це трапляється тільки раз.
– Чи мені, старому п’яниці, боятися тієї
стерилізації – пробурмотів безхатько і, ставши на карачки з якоюсь відчайдушною надією в голосі промовив: Гав! Гав! Гав! Гав!
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Ьorova » 23 май 2013, 20:37

Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: я Волонтер по зоозащите

Сообщение Бабенко Юрій » 23 май 2013, 21:49

Ви можете думати про мене що завгодно. Я вважаю, що, навіть якщо я останній покидьк, все ж маю повне право спокійно пройти по вулиці. Одначе при наявності собачих зграй, це буває досить проблематично. Я думаю, перехожому байдуже який пес на нього накинувся щеплений чи ні, стерелізований, чи ні і так далі. Безпритульних собак на вулицях бути неповинно. Хай зоозахисники заберуть їх у притулки, якщо хочуть. А решту, вибачте, логічно було б "приспати". І це було б набагато гуманніше, аніж залишати таких собак на голодне і холодне животіння.
Я проти того, щоб мучити будь-яку живу істоту, але урівнювати в правах людину і тварину це якийсь абсурд, або індуізм. Людина є цінність, як особа, а тварина - тільки як представник виду, і не більше. Тобто, ми повинні турбуватися про те, щоб собаки не пропали як вид, а не як особина.
Я не схвалюю дій так званих дог-хантерів, але тільки тому, що їхні дії схожі на сумнівної якості розвагу, але зовсім не тому, що вважаю правельним захищати "право на життя" безпритульних собак. Сьогодні стало модним говорити про право на евтаназію для людей, не буду надто категорично судити правельно це, чи ні. Але чому зоозахисники відмовляють у праві на евтаназію безпритульним собакам? Таке враження, що світ перевертається.
А от відповідальність господаря за свого домашнього улюбленця підтримую цілком.
Може написане мною сподобається не всім, одначе це моя позиція.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Пред.След.

Вернуться в Зооуголок (зоокуток)

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21

cron