Майбутньому щасливому власнику цуценяти

про братьев наших меньших

Майбутньому щасливому власнику цуценяти

Сообщение Ярина » 09 мар 2017, 13:47

Сім порад майбутньому власнику
1.Перед тим як придбати домашнього улюбленця завітайте до ветеринара, порадтесь щодо породи (деякі породи тварин є дуже вибагливими до умов утримання, годування, догляду за шерстю), статі тварини, схем вакцинації та протипаразитарних обробок, від цього залежить здоров'я та тривалість життя тварини.
2. Кажіть всю правду
Можливо, вам соромно зізнатися, що ви ніколи не чистили зуби собаці або періодично пригощаєте кошеня своєю порцією морозива. А може, й того гірше, забули дати вихованцеві таблетки або не обмежили йому доступ до отруйних рослин чи речовин. Однак сором – не привід замовчувати цю важливу інформацію у ветеринара. Не забувайте, що він фахівець, який хоче допомогти вашому домашньому улюбленцю, а не присоромити вас.

3. Регулярний профогляд обов’язковий
Щорічний огляд вашого тварини у ветеринара дуже важливий, не варто ним нехтувати. Прийміть до уваги всі рекомендації ветеринара: щеплення, поради з харчування, профілактику від глистів і бліх. Все це допоможе запобігти небезпечні і смертельним захворювання і як мінімум збереже ваш бюджет: вам не доведеться в терміновому порядку відправляти вихованця на всі процедури, які ви пропускали кілька років поспіль. Крім того, своєчасне виявлення хвороб дає високі шанси на швидке одужання.

4. Нетипова поведінка може свідчити про хвороби
Не зволікайте з візитом до ветеринара, якщо ви помітили щось незвичне у поведінці та стані тварини: втрату апетиту, млявість, здутий живіт, проблеми з диханням або ознаки болю. Всі ці симптоми можуть бути ознаками серйозного захворювання, в тому числі внутрішньої кровотечі.

5. Не грайте у ветеринара
Ніколи самостійно не призначайте своєму вихованцеві ліки, особливо ті, що призначені для людей. Наприклад, ібупрофен може відмінно допомогти людині, але стати смертельно небезпечним для тварини. Навіть нешкідливі на перший погляд гомеопатичні препарати можуть викликати непередбачену реакцію у чотириногого пацієнта. Ваше бажання заглибитися в тему здоров'я та догляду за домашніми тваринами похвально, але це не означає, що, прочитавши кілька статей в інтернеті, ви можете вважати себе експертом ветеринарії.

6. Докладно опишіть всі симптоми
Перед тим як приїхати у ветеринарну клініку, зателефонуйте до лікаря і докладно опишіть всі симптоми, щоб він визначив, є тварина заразним. Вашу турботу про здоров'я свого улюбленця можна зрозуміти, але завдання ветеринара убезпечити і інших своїх пацієнтів. Наприклад, якщо ваша собака може заразити молодих цуценят, яких вперше привели на вакцинацію, для незміцнілих малюків деякі хвороби можуть бути фатальними.

7. Виконуйте породи ветеринара.
Дуже важливим є виконання порад ветеринара, від Ваших дій залежить життя та здоров'я беззахисної тварини.
Последний раз редактировалось Ярина 09 мар 2017, 14:13, всего редактировалось 1 раз.
Ярина
 
Сообщений: 121
Зарегистрирован: 30 май 2011, 09:51

Re: Майбутньому щасливому власнику цуценяти

Сообщение Ярина » 09 мар 2017, 14:10

В минулому році в нашому селещі була епідемія дуже небезпечного для молодих собак захворювання - парвавірусного ентериту. З квітня 2016 року до січня 2017 року звернулося з даним захворюванням 175 тварин, з них одужало 123, відповідно загинуло 52. При вчасному зверненні одужання настає в 95% випадків.
Вберегти тварину від захворювання можливо вчасно провівши вакцинацію тварини. На сьогоднішній день існує велика кількість сучасних вакцин, таких як Біокан, Вангард, Дурамун, Еурікан .....
Вакцинацію тварин потрібно проводити за участі ветеринарного лікаря, самостійно таку процедуру проводити не варто.
Вакцина це біологічний препарат який потребує спеціального зберігання, дотримання температурного режиму. Перегрівання і надмірне охолодження негативно впливають на вакцину, і таку вакцину необхідно утилізувати, так як вона може спричинити негативні наслідки в організмі тварини. Від місцевої реакції, у вигляді абсцесу, до загибелі тварини.
Ярина
 
Сообщений: 121
Зарегистрирован: 30 май 2011, 09:51


Вернуться в Зооуголок (зоокуток)

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

cron