Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догмат

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догм

Сообщение Бабенко Юрій » 12 дек 2011, 21:04

Одна справа гріх людини пересічної, і дещо інша - гріх духовного пастиря, особливо якщо цей гріх має суспільний резонанс. Намою думку такий гріх варто було б визнати прилюдно. І справа не в тому, що в цьому гріху винна вся церква, справа в тому, що може скластися враження, що церква не визнає непривабливі вчинки своїх пастирів за гріхи.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догм

Сообщение Бабенко Юрій » 13 дек 2011, 22:13

Що послужило причиною плазування ієрархів перед Сталіним чи бажання зберегти церкву, чи просто бажання пожити у комфорті ми знати не можемо. Але сьогодні Р.П.Ц. має всі можливості відмежуватися від подібних вчинків, але й досі цього не зробила, принаймні я про таке не чув.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догм

Сообщение Бабенко Юрій » 15 дек 2011, 19:52

Говоримо,бо є факти. І ми можемо судити, але, звичайно, не людей, а саме ці факти.
А то виходить, що "день рождения В. И. Ленина" в православних святцях зовсім не блюзнірство. Ну, були такі обставини, що поробиш. Але ж, вибачте, обставинами можна виправдати будь що, і навіть віровідступництво. І при цьому ще й виправдовуватись, мовляв, зроблено це на благо Церкви.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догм

Сообщение Бабенко Юрій » 15 дек 2011, 22:59

Чи ви певні, що такі молебніУ АПЦ в 1942 році служились за переконанням? Хто зна, що вони при тому думали, але я їх за це не виправдовую, хоч і не осуджую. Сам факт мені не імпонує.
Звичайно, легше зберегти редакцію, аніж постраждати за Христа. Хоча я і їх за це також не осуджую. Одначе вперте невизнання негідності самого факту, відверто кажучи, дивує. Складається враження, що більшою мірою має місце віра у здоровий глузд, аніж у Бога.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: Знатоку греческого язычества,или что важнее Бог или догм

Сообщение Бабенко Юрій » 17 дек 2011, 21:00

Я чомусь думаю, що ви не вважаєте мучеників за Христа безумцями.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron