ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ?

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение motttv » 07 дек 2011, 17:43

[quote="о.Владимир"][quote="motttv"]задайтесь вопросом,как может быть один Бог ,скажем у иудеев и христиан, quote]

По Вашему сколько?
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39


Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение motttv » 07 дек 2011, 19:04

2 о.Владимир
Скажите, а для чего все эти дебаты, разногласия, споры, доказывание правоты вообще нужны? Или для кого? Предлагаю Вам поговорить с отцом Юрием и вместе отслужить одну из Воскресных служб и примириться на конец то, и показать всем прихожанам всех экспансий (и бабушкам, дедушкам тоже..а не только тем, кто может позволить себе интернет), что люди должны любить друг друга. А иначе зачем тогда такая вера и для кого она предназначена если ближнего не любим, оскорбляем, и унижаем? А то сложилось впечатление что Вы "своих" любите а "иных" - нет! Но ведь так нельзя. Иисус же пришол не для праведных а для грешных и их любил, причем абсолютно всех! И не унижал а научал, без крика, пыли и т.д.
motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение klaineknirps » 07 дек 2011, 19:31

Та таке мабуть станеться, коли "щось в лісі здохне". Вам тут зараз почнуть розповідати, що КП - "сєкта праваславнаго толка, раскольнікі". Доречі, як я зрозуміла, цього довести не можуть. Звісно, читала я всі Апостольські правила, постанови Вселенського собору згадані в інших темах, але слід пригадати, що тоді, коли це все писалося, Церква була єдиною. Ніхто навіть не думав про якусь помісну чи автокефальну церкву. Процесу виходу з -під юрисдикції певної митрополії не було.
Ще хотілося б сказати, що не було вказано в чому саме КП зробив розкол в Церкві. Тим що вийшов з-під юрисдикції РПЦ? То це політика. У віровченні де розкол??
klaineknirps
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 02 дек 2011, 06:45

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение о.Владимир » 07 дек 2011, 20:33

Последний раз редактировалось о.Владимир 07 дек 2011, 21:57, всего редактировалось 2 раз(а).
о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46


Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение Бабенко Юрій » 07 дек 2011, 22:02

Звичайно, не можна сказати, що становище К.П. серед православних церков на сьогоднішній день є дуже почесним, але, повторюсь, через подібне становище пройшло чимало нині визнаних церков.
Через свої лінощі не шукатиму цитат чи історичних дат. Думаю, кожен бажаючий це зможе зробити й сам.
Здається у Могильницької я читав, що сама Московська церква у подібному становищі перебувала близько 140 років перед тим, як стала патріархатом. Про те, що Болгарську церкву звинувачували навіть у єресі я вже писав. Як бачите, наша дискусія починає ходити по колу.
У мене складається враження, що в М.П. Істина замість бути метою стала засобом. А якщо це не так, то все таки, чи не варто було б проявити християнську мудрість і надати канонічну автокефалію хочаб автономній церкві в Україні? Ну є у нас «нерозумні» християни, ну не довіряють вони Москві. То що, на словах ви їх любите, а на ділі? Хай ідуть до пекла? І тут уже не йдеться про те, чи потрібна автокефалія о. Володимиру, тут ідеться про речі набагато важливіші.
Є така приказка «Кто сильнее, тот и прав». А я скажу, що в конфліктах більш винуватий якраз сильніший, бо в нього більше можливостей розв’язувати проблеми так, як це вчив робити саме Христос, а не Фрідріх Ніцше.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение Бабенко Юрій » 07 дек 2011, 22:53

Принаймні один факт контактів можу навести. Священник Грузинської православної церкви будучи в оточенні ієрархів з К.П. досить схвально відгукнувся про Кийвський Патріархат. Не думаю, що це була тільки його ініціатива. Особливо враховуючи теперішні стосунки між Грузинською церквою і М.П.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron