ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ?

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение Ьorova » 30 дек 2011, 06:28

Ну хотелось бы заметить что отец Владимир вообщето не виноват в этом всем. Наших священослужителей все же учат какнонам итд. Так что спорить тут бесполезно. Или мы понимаем почему так и принимаем или не читаем и не понимаем. о. Владимир не может быть другим он такой как есть уже. Может дискусировать, однако не может противоречить учению. Так что немного лояльнее с постами. Ато както немножно звучит грубовато :). Все же религия это так же как и политика. Или Политика в религии. Есть одно это то во что мы верим. Все вроди как просто. Ну а люди - это как овцы. Не хотите ? тогда нужно читать и думать куда бы нам податься .. В какой угол.. Я выбрала свой это мой домашний угол. А где пастыри есть я знаю, нужно поговорить всегда найду. Все гениальное -просто.
Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение Бабенко Юрій » 30 дек 2011, 20:09

В тому ж і вся суть, що доводи і посилання на постанови вселенського і помісних соборів і практику самої ж Російської Православної Церкви о. Володимиром фоктично ігноруються. Я ж не можу прийняти чиюсь думку тільки тому, що її висловив чи то священник, чи то патріарх чи будь-хто інший. Крім того, я просто спробував висловитися з приводу вашого ж питання. Вибачте, якщо потривожив Ваш спокій.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение NEMO » 31 дек 2011, 06:58

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12




Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение православна українка » 06 фев 2012, 22:33

Дивна справа - за вікном наче ХХІ століття, а тут, дивись, з пещер вилазять динозаври - і на повному серйозі доводять, що ми живемо в Юрському періоді, що брехня, яку насаджувала Москва, чи як правильно отой північний чухонський світ (чай о.Владімір знають - меря, чудь, мордва і прочая орда, що вкрала нашу давню назву Русь) називати Моксель, брехня якої - підтверджу - живуча, як ото міфічна гідра.
Дивна справа ще й тому, що цей панок, який користується інетом, сам виявляється великим невігласом, та й ще й ото тих трьох з половиною свох прихожанок, живить такою ж печерною інформацією.Та не все так просто. "Воно було б зовсім не диво", - як писав, відомий український поет, котрого згадували днями в зв*язку з 200-річчям, Є.Гребінка, - якби О.Владімір та був собі примітивним дядьком з двокласною освітою. Але присутність в інтернеті, та ще й цитування якихось книжок свідчить, що дядько собі не простачок. Він конкретно виконує "велікую місію" нищення нації , яку розпочав біснуватий антихрист Петро І, і робить вигляд, що ото прихована та оббріхана в тому числі такими попами, як о. Владімір, історія України та її Церкви недосяжна для сучасної освіченої людини. Свої байки ( а полюбляє їх розказувать о. Владімір) про царя Гороха, за якого з*явилася з небес обітованих Русская православная церьковь, прямо тобі Богом послана, о. Владімір ще й підкріплює брехнею моксельських попів - служак антихриста та КГБ. І тобі приховує, коли ж то з*вилася на світ Божий тая Русская, коли ж вона одержала патріархат, скільки ото років незаконно правила та начіплювала на лисі брехливі лоби митру, та вішала на шиї панагії. Замовчує брехливий рот о.Владіміра, як українська церква, яка визнавала лише Константинопольську підлеглість, раптом у 18 столітті (!) опинилася в пазурях кацарського урода - двоголового орла. Не згадує (видно, від скромності) о.Владімір і те, як розправлялися ці "богопомазаники" з обагреними українською кров*ю руками і заюшеними від нашої ж братньої крові писками з українськими священниками (висвяченими, нагадаю, Константинополем), коли вривалися в святе місто Київ - причому і в 18, і в 20 століттях. Варвари з панагіями на шиях знову рвуться нищити нашу святу Церкву,нашу віру, нашу націю.
Брешіть, дядьку, далі. Контингент з великими вухами для лапші при вас. А далі - заречіться. Брехня задовбала. На Моксель - там, мо, ще якесь бидло неграмотне з п*яними закислими баньками повірить, що "Магомет возражает".
Ад*ю.
православна українка
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 06 фев 2012, 21:43

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение bestia » 07 фев 2012, 11:54

какая женщина! какой темперамент! :)

Может ли религия любви отправить в ад некрещеных в УПЦ МП детей?
Жизнь не определяется догмами. Догмы - только теории, а жизнь намного богаче любой теории.
Среди буддистов, мусульман, иудеев, индуистов можно найти поучительные примеры из жизни с любовью, посвященной процветанию всего сущего. Любовь Иисуса присутствует в жизни многих христиан, независимо от патриархата или от того, что его религия была искажена.
Благодать Божья не определяется священником ;)
bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение bestia » 07 фев 2012, 12:31

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: ЧОМУ СВІТОВЕ ПРАВОСЛАВ'Я НЕ ВИЗНАЄ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТ

Сообщение Бабенко Юрій » 07 фев 2012, 22:38

За о. Володимиром виходить, хоч і вірять в УПЦКП в Св. Трійцю, а всеодно не християни. Тому й хрещення у них не дійсне. А як же церковні канони? Вони ж говорять протилежне.
Запропоную викласти на сайті працю Могильницької "Літос", щоб кожен бажаючий міг зі знанням справи визначити свою позицію.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2