ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение NEMO » 05 июл 2012, 16:31

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Бабенко Юрій » 05 июл 2012, 18:39

Киевлянинъ писав "Если же говорить о промытости мозгов,то видно ,что "совок" с его утверждением ,-"кто не снами тот против нас" ,у вас засел в голове конкретно и надолго..." А тепер цитата з Нового заповіту. Матф.12:30 Кто не со Мною, тот против Меня; и кто не собирает со Мною, тот расточает." Ні для кого не є секретом, що Христос проповідував за довго до появи "совка". Крім того, нехай вельмишановний Киевлянинъ вкаже конкретно, де у цій дискусії закликалося будь-кого відстрілювати? Йдеться не про відстріл, а про те, що не варто сприяти множенню всіляких течій, вони намножаться і без допомоги можновладців.
Уявіть собі, що взавтра якесь "Великое белое братство" проведе агітаційний концерт в центрі селища, йому нададуть всі умови, перекриють дорогу для автотранспорту і так далі. (У нас же демократія, а якщо точніше, хто платить, той і замовляє музику). А післязавтра ви рватимете на голові волосся, що ваша дитина по вуха загрузла в тоталітарній секті.
Крім того, дійсно, буде чесним обрати . Або ти член православної церкви, або ти підтримуєш кого хочеш. Не можна служити двом господарям, бо це є лицемірством.
Цікаво ще й те, що крикуни, які з піною біля рота боряться за демократію, всіма можливими способами стараються відібрати в опонента право на вільне висловлення його думки, навішуючи ярлики фашистів, ксенофобів і так далі. Тим самим намагаються проблему загнати кудись у глиб. І, таким чином замість її вирішення цивілізованими методами, поки це ще можливо, нам, очевидно, пропонується чекати поки це все прорве, і тоді вже точно хтось когось почне відстрілювати.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение bestia » 06 июл 2012, 08:36

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34




Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение bestia » 06 июл 2012, 10:56

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение bestia » 06 июл 2012, 11:01

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34



Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron