ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение KVA » 04 дек 2011, 20:18

А что такое Украина? А то "Deutschland, Deutschland über alles" так-то уже было...
Границы стран стираются - люди остаются.
KVA
 
Сообщений: 6
Зарегистрирован: 29 июн 2011, 10:25

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Бабенко Юрій » 04 дек 2011, 20:40

Не звинувачуйте інших в тому, в чому винні самі. "Deutschland, Deutschland über alles"
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение NEMO » 02 июл 2012, 16:39

..в продовження теми: випадково дізнався про цікавий факт, що землю "вибивають" в с.Борова під храм для МП (московського патріархату)!
..релігія була об'єднуючою, а тут і так вже забагато новороблених церков і сект, тепер ще одна буде, і від МП!
..навіщо? Віру несуть нам нашою мовою - навіщо нам ще хтось?

..видимість святості і обяцянки благ - то їхня суть, усіх кого хрестили в наших церквах, а потім подорослішали і потрапили під благі чари - тепер і є куплені за секон-хенд і харчові пайки "новобрященниє", з "промитим" мозком і вивернутю власною свідомістю!

..тепер релігія розрознює братів, створює ворогів в своїх сім'ях, знищує українську культуру!
..а можновладці усіляко їм стеляться, бо мають свої зиски, і готовий для них електорат виборців!

..сумно!
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение Бабенко Юрій » 03 июл 2012, 18:52

Тенденція взагалі цікава, і не тільки в нас, а й у світі вцілому. З одного боку дроблення на різноманітні релігійні течії це об'єктивний історичний процес, а з іншого боку і від продажності чи непродажності конкретних людей теж багато що залежить. Поволі складається ситуація, коли поряд житимуть віруючі різних не тільки конфесій, а й віросповідань. І для них їхні одновірці за сотні і тисячі кілометрів будуть духовно ближчими, аніж сусід іншої віри. А тепер уявіть собі, що ці різновірці, м'яко кажучи, не зовсім дружать. Може початись таке, що міжнаціональні конфлікти здаватимуться дитячою забавкою. І боротьба між такими релігійними групами за вплив і навіть за політичну владу буде неминучою.
При князю Володимиру православ'я консолідувало Русь-Україну. А в наш час безліч релігійних течій просто загрожує знищити нас як цілісний народ. А хотілось би пожити в спокої якомога довший час. Та це все, такби мовити абстракція, а конкретика полягає в тому, що влада, яку ми обирали, робить для забезпечення спокою і нормальних умов життя в конкретному селищі Борова. З усього видно, що животрепетні питання вирішуються якось келейно, і часто не на користь громади. Перш ніж надавати, скажімо, земельну ділянку заїжджим місіонерам, чи представникам релігійних громад, що не є чисельними в Борові, та й просто мажорам, варто було б спитати думку небайдужих Борівчан. А то цікаво виходить, владу, начебто, обираємо ми, а користь із того мають жирні коти.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение NEMO » 03 июл 2012, 20:06

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12




Re: ЧОМУ Я ОБИРАЮ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ А НЕ МОСКОВСЬКИЙ

Сообщение bestia » 05 июл 2012, 08:28

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7