Малая Русь или Украина?

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение Бабенко Юрій » 03 фев 2012, 17:57

О. Володимир пише: "...да и к чему в чем то растворятся,но вы сами признали ,что корни украинского народа,как и остальных русских народов, именно в этом самом "русском море".
Те "Русское море" про яке Ви тількино писали уже давно надбання історії, і до нього повернення неможливе. А я, мав наувазі дещо інше. І, думаю, ви прекрасно розумієте, що саме.
Безперечно, ні про яке духовне виживання не може бути й мови без виживання фізичного. І те й інше це комплексна проблема. Моральна деградація, безоглядна гонитва за матеріальними благами чи просто задоволеннями все це є загрозою.

О. Володимир пише: "а вот развитие духа,это процесс над национальный" Розвиток духу це все ж таки національний процес, що має наднаціональні наслідки. Приклади євреї і старий заповіт, греки і православ'я, араби й іслам, Індія і буддизм. Скажімо філософія, література чи музика у німців, росіян чи індійців носить свій індивідуальний характер. Грані нашого буття, які виявили, скажімо, китайці, ніколи б не виявили французи, і навпаки. Тому й православ'я в українців має свій характер, у грузинів свій, а в росіян чи осетинів свій, і при цьому все ж залишається православ'ям. Тому я несприймаю будь-які намагання асимілювати будь-кого будь-ким. Асимілювати, скажімо, нанайців, це всеодно, що відрубати собі палець, а потім іти вчитися грі на фортепіано.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 04 фев 2012, 20:50

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение Бабенко Юрій » 05 фев 2012, 21:06

Кол. 3.11 "где нет ни Еллина, ни Иудея, ни обрезания, ни необрезания, варвара, Скифа, раба, свободного, но все и во всем Христос." Я ці слова розумію не в тому сенсі, що елліни, юдеї, обрізані, чи необрізані перестали бути тими ким вони були, а в тому, що між ними зникло відчуження, їх об'єднала Любов Христова. А культура може мати ознаки як душевності, так і духовності.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 05 фев 2012, 23:21

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение Бабенко Юрій » 06 фев 2012, 20:22

О. Володимир писав: "Потому то я меньше всего беспокоюсь о культурологических проблемах и на первое место ставлю моральна-этические проблемы." Цілком позитивно можу поставитись до такої позиції. Тільки ж навіщо тоді ми стільки списів поламали навколо цих культурологічних проблем?
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 06 фев 2012, 21:57

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Пред.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8