Малая Русь или Украина?

исторические моменты подтвержденные фактами

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение bestia » 26 янв 2012, 09:50

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 27 янв 2012, 00:06

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение bestia » 27 янв 2012, 13:55

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение Бабенко Юрій » 27 янв 2012, 22:18

О. Володимир говорить про асиміляцію гуцулів при цьому не розрізняє поняття "мова" і "діалект". І хоча ці поняття і не мають чіткого розмежування, все ж різниця між ними є. Приводжу цитату з вікіпедії.

Идиом может считаться диалектом, например, если:
он не является стандартизованным литературным языком;
его носители не имеют собственного государства или автономного образования;
он не является престижной формой общения.

Аби "переконатися", що українська і російська це одна мова, осмисліть, що означає фраза українською "Жінка - друг чоловіка" і російською "женщина - друг человека". Що? Зміст ідентичний? Ви, о. Володимире ратуєте за Русь, добре. В такому випадку, чи згодились би Ви скрізь замінити застосування російської на використання української (це ж також язык "русского народа"). Та навіть якби Ви й погодилися, то я не погодився б, бо не хочу збіднення світової культури.
Що до "хохол", як вам не прикро, не набуло це слово того значення, що має лексема "українець". А якби й набуло, то напевне мало б інший зміст. Зрештою, зміст і звучання слова це речі різні. Наприклад деякі цілком пристойні китайські слова для нас звучать як нецензурщина. Слова "Україна" і "українець" тільки для таких як ви є лайкою, принаймні мені не відомо, щоб ці слова хтось вживав з метою когось образити, чи принизити.
Ви щось говорите про несформульованість української ідеї. Сформулюйте російську, чи руську. Цікаво буде почитати.
Мені вже набридло повторбвати очевидне, слово "Русь" не могло означати єдиної нації чи хоча б народності. Це узагальнюча назва чисельних племен, з яких пізніше витворились східнослов'янські народи. І на сьогоднішній день саме нації чи народи є, такби мовити, носіями державності. А Русь, як нація, чи щось подібне, це витвір вашої хворобливої уяви, себто міф. В часи Київської Русі і навіть пізніше носіями державності були виключно монархи. Отже, що ви пропонуєте? Вперед у минуле? Але ж це просто неможливо.
А те, що українець гетьман Виговський говорив про князівство Руське, всього навсього вказує на спадковість держави Київської Русі і України. І назва Русь-Україна також вказує на цю спадковість. Зрештою, Московія тільки після указу Петра першого стала Росією.
Доречі, Карамзін пише, що великорос вийшов на історичну арену разом з Андрєм Боголюбським, і тоді він великоросом ще не називався. А Русь у Боголюбського асоціювалась з півднем, та аж ніяк не з його князівством.
Хоча, зрештою, хочете називати себе Руссю, та наздоров'я. Якби ж не ваша мета утопити Україну в Русском море, то тіштеся собі. А то ви там про канони, та про легітимність щось розказуєте. "Священние границы" - ось звідки вуха ростуть, а все інше, так, димова завіса. Це, взагалі то, не вкладається в рамки здорового глузду. Жити на цій землі, називати свій рід козацьким, і по суті бажати аби твій народ перестав існувати, розчинився. Звиняйте, це називається ренегатством.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 28 янв 2012, 22:09

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение Бабенко Юрій » 28 янв 2012, 23:21

О. Володимир пише: "Вы перепутали в данном случаи слова". Йдеться не про окремі слова, а про значення фраз. І я так і не зрозумів, що я переплутав.
О. Володимир пише: "Так и вашем случаи,признавая изначально,что именование "Украина" было унизительной заменой именования "Малая Русь". Де я це визнавав? Назви Україна і Русь існували паралельно і нічого образливого в них я не вбачаю.
О. Володимир пише: "Вот где ренегатство в угоду мифу о том ,что Адам и Ева в раю были украинцами..." Жодного разу я не писав, що Адам і Єва уже в раю були українцями. Чому ви вирішили приписати мені подібні твердження?
Цитатка з праці Могильницької "Літос" "Ось Вам Новгородський літопис. Читаємо: "Літо 1149. Іде єпископ Ніфонт із Новгорода в Русь". Ось ще пізніше: "Літо 1165. Ходи ігумен Юрьевский в Русь, в Києвград". Владико, це вже 2-а половина 12 століття, а навіть горді новгородці, де багато років князюють київські князі, Руссю себе не вважають!
Може, амбіційні суздальці, які, як відомо, стали основою майбутньої Московської держави, звали себе Руссю? Ні, Владико! Ось як пише суздальський літописець: "Літо 1180. Іде князь Святослав со половци і черніговци із Русі на Суздаль ратью". Те саме читаємо й в Іпатіївському літописі: "Літо 1155. Юрій іде із Суздаля на Русь і прийде Києву".
То яка земля звалася Руссю?"
Цитата з вікіпедії
"На́ція (лат. natio — плем'я, народ) — полісемантичне (багатозначне) поняття, що застосовується для характеристики великих соціокультурних спільнот індустріальної епохи. Існує два основних значення терміну[1]: Політична спільнота громадян певної держави — політична нація. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
Етнічна спільнота (етнос) з єдиною мовою і самосвідомістю (як особистим відчуттям «національної ідентичності» так і колективним усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших). У цьому значенні фактично є синонімом терміну народ."
З цих цитат видно, що Русь, як ви її розумієте, єдиним народом ще не була, просто не встигла ним стати. Надто короткий період східнослов'янські племена перебували в одній державі. Більше того українці і білоруси довгий час існували в схожих історичних умовах в межах Речі посполитої і Рос. імперії і все ж залашилися різними народами. Це ж очевидно.

О. Володимир пише: "Украинцы высшая раса,а белоруссы и россияне так з боку препеку.Так начинается фашизм..." Якраз для мене давність того чи іншого народу зовсім не означає його більшу чи меншу цінність. Зрештою, хочете бути старшими, наздоров'я, тільки не заважайте нам жити. А що до вищих рас, то я переконаний в тому, що небогообраних народів просто немає. Кожен має свою, покладену на нього Богом місію.
І за великим рахунком, вся ця полеміка навколо того хто старший чи достойніший це дурниця. І я не займався б цією дурницею, якби не ваші зазіхання на наше майбутнє.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение motttv » 29 янв 2012, 07:02

motttv
 
Сообщений: 62
Зарегистрирован: 01 апр 2011, 11:39

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 30 янв 2012, 03:41

Последний раз редактировалось о.Владимир 30 янв 2012, 04:20, всего редактировалось 2 раз(а).
о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение о.Владимир » 30 янв 2012, 03:54

о.Владимир
 
Сообщений: 198
Зарегистрирован: 25 ноя 2011, 12:46

Re: Малая Русь или Украина?

Сообщение NEMO » 30 янв 2012, 21:00

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Пред.След.

Вернуться в история&факты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron