*Флешмоб* 24 серпня

трудовые будни Боровские

*Флешмоб* 24 серпня

Сообщение do_vostr » 23 авг 2014, 18:28

Шановні борівчани! Запрошуємо всіх креативно відствяткувати 23 річницю Незалежності України. Організуємо флешмоб. Сценарій такий: 1. Приходимо святкові, у національному одязі або з національною символікою всією родиною, з сусідами, друзями, знайомими в центр селища Борова 24 серпня. 2. З 11:00 в центрі селища, під прапором будуть продаватися кульки жовті та блакитні, наповнені гелієм (7 грн. штука). Тут же стоятиме карнавка для добровільної допомоги воїнам, які продовжують відстоювати нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. 3. Рівно в 12.00 починає грати марш Запорізьких козаків і всі, хто має кульки, збираються спіраллю або колами (від маленького всередині до великого зовні) - обличчям на всі боки. 4. Після того, як усі зібралися, виголошуємо лозунги: Я люблю Україну! Україна понад усе! (тричі). 5. Ведучий по мікрофону оголошує: Україна святкує 23 роки Незалежності. 6. Всі хором починаємо відлік: 1,2,3..... 22.. На слові "двадцять три" всі дружно випускаємо кульки, аплодуємо. 7. Грає гімн України - співаємо гімн. 8. Повільно розходимося та розчиняємося серед глядачів.....
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение denim » 11 сен 2014, 10:55

Ну, что провели флешмоб?
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение NEMO » 11 сен 2014, 11:09

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение do_vostr » 14 сен 2014, 17:40

ого! є люди, які не бачили наш Перший Всеборівський флешмоб??? Так навіть посилання не полінуюся дати - ми там такі класні, особливо з 13-ї хвилини!!! ;-)) https://www.youtube.com/watch?v=bGYNxLZ ... e=youtu.be

Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение denim » 16 сен 2014, 14:42

Та я гос.праздники особо не праздную. Праздновали 7 ноября, день революции, 1 мая, учили в школе стишки про Ленина, потом флаги поменяли, сказали Ленин теперь плохой, праздники - не праздники, теперь праздники и герои - другие. Суета. У меня прабабушка и, вообще, старые люди пережили много смен влатей и каждая власть говорила, что она всерьез и надолго.
denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение do_vostr » 16 сен 2014, 15:18

Свято Незалежності України, свято Прапору, свято єднання українців на всіх континентах - не провладне свято, а свято нації та духу!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение denim » 16 сен 2014, 18:58

denim
 
Сообщений: 97
Зарегистрирован: 16 окт 2012, 07:55

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение Lena-On » 16 сен 2014, 20:25

do_vostr можеш приймати компліменти... Пан denim переконаний, що ти не застала часи, коли були комсорги... Так-так, все часом може бути схоже на атрибути колишнього святкування. Ми й у 80-ті і 90-ті давали собі раду з самоусвідомленням та справжнім, а не дутим, розумінням патріотизму. Тільки ніхто мене не переконає, що внутрішні відчуття тоді і тепер можна порівнювати. Шкода, що є серед нас люди, які цього не розуміють.
Lena-On
 
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 11:39

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение do_vostr » 16 сен 2014, 22:19

Lena-On, мене й справді це потішило ;-) Ти була комсоргом, а я старостою (чи зараз є така посада - староста класу?) ;-) В мене й досі є комсомольський квиток, де чітко відображені внески по 2 коп. і твій підпис чорнильною ручкою ;-)) задів пан denim струни ностальжі... а для проявів патріотизму можна роками передивлятися документальні фільми всіх часів і народів, перечитувати книжки - завжди були, є і будуть лозунги, девізи, прапори, барабанний бій, литаври та фанфари, марші, паради і т.і. Людство не придумало іншого прояву масової солідарності, мирного виявлення національної свідомості, патріотизму. Чи я не права?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: *Флешмоб* 24 серпня

Сообщение Lena-On » 17 сен 2014, 04:33

Зараз не лише є старости класів, а ми відчуваємо необхідність бодай якоїсь організації і самоорганізації дитячих колективів. Тому активно розвиваємо лідерський рух, самоврядування. Хтось скаже, що це таке саме, як комсомол і піонери, тільки "рябеньке".То нехай кажуть, а дітей треба розвивати і привчати до відповідальності. " з бур,яну ж нечасто буває врожай" - треба вирощувати культурне покоління на засадах самосвідомості і патріотизму. А вже способи - то суспільна класика...
Lena-On
 
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 11:39

След.

Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

cron