Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

трудовые будни Боровские

Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение do_vostr » 22 авг 2014, 16:24

Сьогодні, 22 серпня, стався кричущий випадок з однією з родин, де є мобілізований військвослужбовець.

Три тижні тому представниця з районного територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) ходила селищем та повідомляла родинам, чиї сини, чоловіки, батьки, брати знаходяться у військових частинах як мобілізовані, що селищною радою (чи військовим столом чи ще якоюсь організацією) до них були подані акти обстеження умов проживання родин, що залишилися без годувальника. Розглянувши ці акти Центр прийняв рішення надати допомогу цим родинам. Тому родичі повинні приїхати у Фастів, в цей центр, що знаходиться в будівлі СОБЕСУ на 3 поверсі, та забрати допомогу. Яку - не повідомлялося. В одній з родин матеріальне становище дозволяє не звертатися в такі структури, тому про візит працівниці скоро забули.

Сьогодні ж, за збігом обставин, потрапивши у Фастів в своїх справах, дружина воїна, проходячи повз СОБЕС, згадала про візит і вирішила поцікавитися, що ж там за допомога надійшла. Нарядні, увібрані в національні сорочки, вишивані плаття та заквітчані працвниці були нериємно здивовані візитом. По-перше, "вам казали три тижні тому"; по-друге "в нас зараз свято в міськарі, то приходьте у вівторок", по-третє, "як ви сказали ваше прізвище? Кол-ко? з Борови? це у вас приватний будинок, холодна і гаряча вода, зручності в будинку, дорослий Х-ти річний син і ви сама підприємець? ТАК ДЛЯ ЧОГО ВАМ ДОПОМОГА?"

Німа сцена. Дружина вояка отетеріла. "Я ж не просила, ви самі сказали прийти." - "Так значить ви прийшли? І це при тому, що у вас Х-річний син, ви підприємець... і т.д. і т.п." - "Для чого тоді ВИ приходили до мене і казали, що на моє ім"я надійшла допомога і ми можемо забрати її в будь-який час, в будь-який день?" - "Ну, напишіть заяву" - зробила милість, а жінку вже колотить, бо чоловік 37 днів в АТО. Заява від 22.08.2014 року на ім"я директора Центру Воровської Людмили Олександрівни переписана зі зразку містить такий текст: "Прошу надати мені грошову, продуктову та речову (речі б/у) допомогу". Руки вже тряслися - які речі б/у???

В підвалі споруди - склад, де стоїть стійкий запах б/у речей, що висять на двох стояках. Розфасовані крупи. Ящики "Мівіни", коробки з олією. Виділяють "допомогу", яку старанно записують у видаткову накладну: гречка - 1 кг, рис - 1 кг, борошно - 1 кг, цукор - 1 кг, ячка - 1 кг, крупа пшенична -1 кг, олія - 1 пляшка, рибна консерва - 1 шт., "мівіна" картопля - 2 пачечки, "мівіна" вермішель - 2 пачечки, чай - 1 шт. Великими 5 кг пакетами лежать макарони, "на око" насипали ще й макаронів - 1 кг. Ставиться підпис. "Вартість я потім впишу", - каже соц. працівниця, яка проявила людяність і попросила вибачення за свою колегу. А колега - Михайлова Тетяна Володимирівна - на повторний візит до її кабінету відреагувала спокійно: "Хіба я вас погано обслужила?"

РЕЗЮМЕ. На фото, що додаються за посиланням, видно, що круп відвантажено від 600 до 900 граммів. Чай - російського імпортера. Михайлова Тетяна Володимирівна за 10 хвилин зробила своїми словами з дружини воїна хапугу, безсовісну обкрадачку дійсно обездолених, розжирілу бізнесменку, знахабнілу підприємицю, що посягає на останній шматок для ..... Для кого? Для кого виділений той шматок? В яких кількостях? Як часто? Що за "грошова та речі б/у"????? Де воно? Думаю, що наш Громадський контроль серйозно займеться збором інформації про діяльність організації, що називається Центр Соціального обслуговування, бо хтось явно сидить не на своєму місці! Як мінімум тому, що соціальний правцівник повинен ВМІТИ ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ! Можливо Т.В. має чоловіка-підприємця, який тими крупами приторговує? Раз ви, шановна Тетяно Володимирівно, про родини вояків все знаєте, то треба і про вас добряче все дізнатися!

https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 4306407697
Вложения
220820142743333.jpg
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение do_vostr » 22 авг 2014, 19:06

я тут порахувала, то з 7 кг круп отримали 5,3!!! 1,7 кг - на людському горі! кому війна, а кому мать родна (((((
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение do_vostr » 23 авг 2014, 06:10

Стаття розміщена на стіні групи "Типовий Фастів. В контакті". http://vk.com/tipichnuy_fastov
Реакція містян:

ulia-Kira Volyanskaya
Без конентариев ,конечно. . Слов нет!

Лілія Гончарова
Думаю, що всі, в кого є знайомі на соц. забезпеченні - пенсіонери, одинокі, переселенці, мобілізовані - повинні гуртом ходити до цієї дами та контролювати її діяльність! Я пропоную ходити з електронними вагами! Вони легенькі, в дамську сумочку помістяться!

Андрей Мельник
Я думаю до потрібно ввечері зустрічать з роботи і сумку перевіряти бо в неї вдома цього добра на рік вже

Лілія Гончарова
і треба потурбуватися, щоб її чоловік і син все ж таки пішли в армію! бо в нашій країні у всіх рівні права і обов"язки! (якщо в неї є чоловік і син - так і хотілося написати - ще є...бо якби мої домашні дізналися про ось такі мої оборутки, то вигнали б з хати поганою мітлою!)

Виктор Смольный
та нехай вони вдавляться своэю допомогою та ще й з таким вiдношенням до людей. я б дуже не хотiв щоб от так "запросили" i "допогли" моiй матерi.
краще б вони взагалi мовчки закрисили оцi блага, анiж оттак позоритись.

Олександра Буренко
Жесть((( нема слів.....

Александра Мангер
Жесть! Невже працівниця розживеться на ті продукти??Їжу краще б хлопцям відправляли в ато! У нас багато в кого є город свій- не пропадем, допоможем. А їм би більше згодилася їжа. А допомога повинна бути лиш грошима, однозначно. Того ж сина одягти треба і в школу зібрати- 1 вересня на носі. На жаль не у всіх мами пп. Жах. Просто жах.

Лілія Гончарова
Ось говорять про люстрацію у органах влади - та її скрізь треба проводити: де крадуть, де хамлять, де знущаються, де непрофесійно відносяться до своїх обов"язків. А в пості написано, що заяву змусили написати і на грошову допомогу, а дали тільки продукти. Я теж ПП - не цілий рік їмо хліб з маслом, бо як в мультику про Вінні-Пуха " ПП бывают разные" ;-((
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение do_vostr » 10 сен 2014, 17:51

історія має продовження. На сайті викладено "візит" працівників http://borova.org/derzhavna-dopomoga-2/ , який мав незрозумілу мету, тому що вибачення не прозвучали (ви самі в усьому винні - це не вибачення, ми такого не говорили - це теж не вибаченя), пояснення щодо "недовісу" не надалися, копії не вручилися, мотиви та спонсори "благодійної" допомоги не окреслилися. Сьогодні, 10 вересня 2014 року був візит -відповідь до структури Районного територіального центру обслуговування. Сайже година спілкування знову не дала результатів - копії жодного документу ми не отримали - ні накладну про видачу допомоги, ні копії заяви, ні копії акту обстеження умов проживання родини мобілізованого, ні будь-якого документу про мотив цієї благодійної акції, ні списків тих, кому ця допомога потрібна. Дещо вдалося зафільмувати - вже добре. Покарання Михайловій навіть адміністративне - не світить: "А як ви бачите покарання?" - була відповідь директора Воровської Л.О. ТОбто, це ми повинні придумувати покарання чи воно існує протокольно? Виявилися дуже кумедні речі - на базі державного підприємства працює госпрозрахункова організація, що складається з однієї(!!!!) швачки, яка щось шиє, продає, виручених грошей вистачає на оренду приміщення, зарплату, світло, а також ця швея щей має прибуток, який йде у соціальний центр на всілякі потреби, які держава не оплачує, як-то - ремонт приміщень, придбання гарних меблів до кабінету директора, оздоблення кабінетів, а також, при необхідності та ініціативі працівників центру на нагальні потреби спільноти - памперси для біженців та крупи для родин мобілізованих. Виявляється - ролі держави в цій акції НЕМАЄ! Виявляється - це був просто бдагородний жест, який ми не зрозуміли. Самі себе дурили недоважуючи крупи?? Нонсенс... Резюме візиту: дружина мобілізованого так і залишилася брехухою, бо на скалді вже чистота та порядок, 5-6 мішків з точнісінько по 1 кг розважених круп сиротливо стоять в куточку приміщення, на чистому столі одиноко стоять нові, щойно придбані ваги.... Коментарі, як-то кажуть, зайві... Директор вірить своїм працівникам, а громадяни для неї - вороги, які від неї чогось хочуть... Чого? Для чого нам штучно створювати цей прецидент? А кому ви вірите- дружині мобілізованого чи директору Воровській?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение lima » 11 сен 2014, 08:02

а шо Вы с ними панькаетесь? Заявление в прокуратуру. На любой встрече десяток людей вписали имя и поставили подпись, уже работы прокурору прибавилось. Не будет штрафа или увольнения, будет взятка, или угощения прокурору.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение NEMO » 11 сен 2014, 11:35

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение lima » 11 сен 2014, 12:14

Интернет воины!
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Державна "допомога" родинам, де є мобілізовані

Сообщение NEMO » 11 сен 2014, 14:18

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12


Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22

cron