Страница 1 из 4

Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 11 июл 2014, 18:01
do_vostr
Прийшли новини від вояків-односельців: всі живі-здорові, службу несуть справно. Але на сході надзвичайно спекотно, тому просять передати "берці" піщанки або інші подібні легкі, 45 розмір. Немає ліхтарів, щоб мали потужний промінь та високий заряд аккумуляторів, просять рації для спілкування між підрозділами, бо мобільні телефони і "світити" не варто і дорого (бо різні оператори), також важливо мати желети-"розгрузки".

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 11 июл 2014, 19:05
do_vostr
Вже почали надходити перші внески та інформація. А до потреб додалися балаклави та дощовики-пончо. Плануємо такі рації: http://rozetka.com.ua/motorola_tlkr_t80 ... d/p642420/

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 12 июл 2014, 18:35
lima
Ребята из зоны АТО говорят что лучше покупать рации не с предустановлеными каналами. Где-то слышал что в Украине делают неплохие рации. Но все же лучше спросить у самих ребят. Они сами лучше знают что им нужно.

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 14 июл 2014, 19:20
do_vostr
вже надійшла допомога від громади селищі у вигляді 2 розгрузок, 2 плащів-пончо, ліхтарі та балаклави. Назавтра чекаємо берці та рації! дуже дякуємо всім небайдужим! Також просимо всіх, хто має будь-яку інформацію про борівських вояків (хто? як зв"язатися з рідними? які потреби конкретно, адресно для їх потреб?) телефонувати 063-5781975. Важливо зв"язатися з родинами та предметно виявити, що саме та в якій кількості необхідно для наших хлопців.

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 15 июл 2014, 13:53
Артем
на будущее, по радиостанциям рекомендую вот такую штуку -
мейд ин Юкрейн (с нашим скромным участием), цифровой протокол, есть встроенный вокодер и голосовой кодек
сейчас там не успевают заказы делать

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 15 июл 2014, 20:50
do_vostr
Щира подяка волонтеру за берці! Як чарівник - знайшов, придбав, приніс та зник! Хай завжди доля посміхається цій людині з таким великим серцем!!!!

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 17 июл 2014, 17:03
do_vostr
Вчора поїхала посилка до адресата. До неї, крім всього, що надала громада селища та небайдужі борівчани, додалися ліхтарі та рація від киян, друзів наших вояків.

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 19 июл 2014, 08:21
Бабенко Юрій
Борівська громада Української Православної Церкви Київського Патріархату проводить збір коштів, продуктів харчування, засобів гігієни і так далі на потреби української армії та біженців. Допомога збирається протягом неділі та понеділка 20-21 липня. Зрозуміло, що харчові продукти та інше повинно бути придатним для транспортування на далекі відстані і не псуватися. Бажаючі можуть приєднуватися.

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 21 июл 2014, 23:52
do_vostr
Нарешті! Черговий вантаж отримали наші земляки від борівчан: все підійшло, всі розміри та фасони вгадали! Берці, розгрузки, плащі, рації, ліхтарі, балаклави, футболки, батарейки різних типів АА та ААА. Щира продяка всім, хто долучився до цієї справи. Чекаємо на нову інформацію від батьків, дружин, родичів наших захисників про потреби! Ще одна група волонтерів вже знає "як", "що" і "де"! Звертайтеся! Важлива інформація для всіх, хто формує передачі для військових: вкладайте у вантаж освячені предмети: хрестики, іконки, тексти молитов, ладанки, мир... Це надзвичайно їх підтримує!

Re: Потреби борівських вояків

СообщениеДобавлено: 24 июл 2014, 18:38
do_vostr
Для Тесленка Андрія продовжують надходити кошти. Сьогодні - ще 200 грн. від Ніколайчука. Це дуже важливо для хлопця і його рідних: знати, що до бойових дій боєць буде готовий в повному спорядженні.