негазове опалення

трудовые будни Боровские

негазове опалення

Сообщение NEMO » 27 июн 2014, 09:45

..у світлі останніх подій, та у значних цінах на газ, піднявся попит на теплогенеруючі автономні засоби на дровах, а простіше - на пічки-буржуйки, чи сучасною назвою - камінофен!
..придбання залізної (чугунної) готової конструкції, мурування з цегли самостійно, комбінування і тд. завжди приводить до аналізу: що з цього вибрати? Перше - бюджет який на це все, другий - чим топити (дрова, пелети, торф), а третє - яку площу чи об"єм треба нагріти та опалювати. Пазлики складаються у кожного по-своєму: хтось ставе хайтек установку на пелетах з автономним керуванням і тд у паралель до існуйочої газово-оплювальної системи, хтось просто ставить камін і обігріває площу невелику, і бюджет може бути від 6 до 20 і вище грн...

..маю певний досвід від невеликого камінофена, на 6 кВт теплової, і з затратами на добу до 2 -х відер дубових дров. У саму люту зимову добу. Приклад використання на місяць - 1 палета сухих дров. Площа обігріву до 70 м.кв. Існуюча система газового опалення, до встановлення камінофена, змушувала витрачати по 400 грн. щомісяця, а після встановлення каміну, затрати газу знизились до 70-100 грн. на місяць. Приготування їжі, фітиль газу, підігрів для душу - це лишилось на газу...

..постійно топиться лише взимку, а літом лише в прохолодний період, а решта часу камін не працює..

..є системи з водяним контуром, де звичайний камін дообладнаний теплообмінником, і може бути підключенним до існуйочого опалення як резерв або як додаток. Це теж можливо, тільки кошторис лише по грубкам-топкам різниться в 3 рази і вище. Щось коштує 5 тис.грн., а щось під 12 т.грн. і вище..
..а самі грубки "тягнуть" від 4-х до 6 батарей, а якщо більше треба, то ціна за грубку вже вище 20 т.грн..

http://uzhgorod.zak.slando.ua/obyavleni ... 549277cb7c
http://elit-kamin.com.ua/g3871500-pechi-kotly-mbs
http://www.mototehnika.com.ua/ru/catalo ... VESTA.html
Изображение

Изображение

Изображение
NEMO
Site Admin

Re: негазове опалення

Сообщение Ьorova » 27 июн 2014, 17:57

А вот найти печника.. Бы ..мне кое что переложить
;)
Ьorova

Сообщение василисас » 28 июн 2014, 09:43

е хороший майстер звоніть 0957389861 0679759845
василисас

Сообщение myshkinfever » 02 июн 2015, 18:22

Добрый день, подскажите пожалуйста, где можно найти хорошие котлы твердотопливные в Киеве? Друзья заказывали в Инсталтрейде, вроде все устроило, хотелось бы еще варианты рассмотреть. Спасибо
myshkinfever

Сообщение nina shazhkova » 09 июл 2015, 12:13

Когда выбираете котёл, обращайте внимание на длительность горения на одной заправке топлива. Тогда сможете понимать, как часто надо будет его дозаправлять
nina shazhkova

Сообщение Бабенко Юрій » 09 июл 2015, 19:10

У твердопаливний котел будь-які дрова, напевне, не вкинеш. Потрібні якісні. Та ще й, наскільки мені доводилось чути, немало, мішок на добу. Машина дуба коштує 5-6 тисяч грн. Питання. Чи дуже Ви щось зекономите? У грубі ви можете палити майже все: сосну, трухляк, розібраний хлів і навіть хмиз. Якщл груба зроблена якісно, ефект досить непоганий навть від нікудишніх дров. Причому на добу достатньо торби (звичайно величенької), а не мішка. Дві кімнати обігріває так, що якщо ви не відчините двері в інші приміщення, то буде жаркр і занадто. Єдине, після топки сосною потрібно частіше чистити сажу.
Непоганий ефект дає утеплення. Взимку в хаті тепліше, а влітку, навпаки, прохолодніше. Важливо щоб матеріал для утеплення був більш-менш якісний. Як на мене, непоганий матеріал вата у плитах "Техноніколь"
Не міняйте чавунні батареї на нові, по витраті газу ефекту ніякого.
Бабенко Юрій

Сообщение Andrew » 10 июл 2015, 06:40

Юрій з приводу батарей я з Вами не згоден, нагріти чугунні батареї, які містять більше води набагато довше чим металеві радіатори. Але все залежть від правильного котла та правильності встановлення батарей та труб.
Andrew

Сообщение Бабенко Юрій » 10 июл 2015, 15:06

Andrew писал(а):Юрій з приводу батарей я з Вами не згоден, нагріти чугунні батареї, які містять більше води набагато довше чим металеві радіатори. Але все залежть від правильного котла та правильності встановлення батарей та труб.

От я те саме, з приводу швидкості нагрівання води в металевих батареях, чув від зовсім різних людей. Замінив чавунні на металеві. Ефект = 0, в крайньому разі геть непомітний. На такий само нульовий ефект мені жалілися й інші люди, що зробили те ж саме. Я не великий фахівець із даного питання, одначе, чавунна батарея нагрівається значно довше, але, вочевидь і віддає тепло так само довше. Всіх тонкощів можу і не розуміти, одначе, на якість робіт по опаленню у моєму домі не скаржуся. Щоправда, мені пропонували зробити опалення залежне від електроенергії (більш газозбеоігаюче), я відмовився. У мене такзваний "самотьок", думаю, в наших умовах це надійніше.
Бабенко Юрій

Сообщение Бабенко Юрій » 12 июл 2015, 14:15

Ще один момент. Фахівці-пічники жаліються на якість нового "заліза" для грубок: дверцят і заслінок. Тому, вочевидь, краще ставити старе, у кого збереглося.
Бабенко Юрій

Сообщение ztek.com.ua » 17 ноя 2015, 13:40

Бабенко Юрій писал(а):
Andrew писал(а):Юрій з приводу батарей я з Вами не згоден, нагріти чугунні батареї, які містять більше води набагато довше чим металеві радіатори. Але все залежть від правильного котла та правильності встановлення батарей та труб.

От я те саме, з приводу швидкості нагрівання води в металевих батареях, чув від зовсім різних людей. Замінив чавунні на металеві. Ефект = 0, в крайньому разі геть непомітний. На такий само нульовий ефект мені жалілися й інші люди, що зробили те ж саме. Я не великий фахівець із даного питання, одначе, чавунна батарея нагрівається значно довше, але, вочевидь і віддає тепло так само довше. Всіх тонкощів можу і не розуміти, одначе, на якість робіт по опаленню у моєму домі не скаржуся. Щоправда, мені пропонували зробити опалення залежне від електроенергії (більш газозбеоігаюче), я відмовився. У мене такзваний "самотьок", думаю, в наших умовах це надійніше.

О Боже! Невже ще є люди, які встановлюють газові котли? Опалювати газом зараз просто недозволена розкіш. Газ звичайно дуже зручний тим, що не потрібно паритися поповненням палива, але ціна його ??? Якщо у вас будинок добре утеплений і площу до 80 квадратів, на газовий котел ще можна дивитися, але якщо хоча б один з цих параметрів не дотримується, газове опалення буде просто золотим. Електричні, як на мене, теж не варіант. По-перше дорого, а може бути ще дорожче одним розчерком пера чарівної лапки кролика Сені :) І не варто мріяти, що Двузонний електролічильник вас врятує, відсотків 30 економії буде, не більше. По-друге багато хто забуває які у нас електромережі поза містами, а вони в жахливому стані-запасів потужностей по лініях немає, а адже електрокотел серйозно підвищує навантаження, крім того не слід забувати про стихійні лиха. Класно, напевно залишитися без опалення дня на 2-3 взимку після якого-небудь циклону. Загалом, народ, хто реа
льно бажає економити і мінімально залежати від нашої держави (електрика, тарифи) варто купити твердопаливні котли (http://ztek.com.ua/ua/kotlu-bovo.html)
Питання тільки в тому, який вибрати. Вони є різні і вибір варто робити виходячи з доступності палива в вашому районі або побажань. Наприклад для ледарів існують системи подачі палива в топку http://ztek.com.ua/ua/kotly-vohnezar/ko ... etakh.html Це звичайно не газ, про який взагалі можна забути, але до 2 тижнів котел з такою системою може працювати без втручання людини. Крім того, у твердопаливних хоч і є як би спеціалізація за видами палива, але це зовсім не означає, що він не може використовувати інші види, наприклад, замість пелет тріску, або замість вугілля дрова, можна, просто ефективність його трохи впаде, але гріти буде.
Коротше, люди, якщо ви не моторошні ледарі і не діти мільйонерів, твердопаливний котел повинен бути в пріоритеті.
ztek.com.ua

След.

Вернуться в Будни