сесійні клопоти..

трудовые будни Боровские

Re: сесійні клопоти..

Сообщение NEMO » 08 май 2013, 06:47

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: сесійні клопоти..

Сообщение Артем » 08 май 2013, 15:05

ну и бурным выдался День Радио (всех радистов с прошедшим праздником)! Надеюсь господин Черняк выразит публичные извинения Андрею, может даже здесь на форуме...
Аватар пользователя
Артем
 
Сообщений: 134
Зарегистрирован: 12 окт 2012, 09:08

Re: сесійні клопоти..

Сообщение NEMO » 11 май 2013, 07:19

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: сесійні клопоти..

Сообщение NEMO » 11 май 2013, 07:47

..як додаток: іноді "продвинуті зірки ютуба" починали дорікати мені, що "тинежурналіст" і "нетправасниатьменя", находячись в публічному громадському місці, і тд. Звичайно я не журналіст, я аматор з власною думкою, роблю суспільноважливу справу як вмію і чим є. Дорогого і професійного обладнання для виконання цих функцій буде занадто, утримувати штат професійних журналістів та операторів буде теж зайвим та непідйомним, тож лишається тільки це: власна аматорська фото- та відеокамера і штативи. Звісно що наявність "корочек" підняло-б статус, але хіба це головне, в моїй роботі?

..я отримав нещодавно лише один статус - краєзнаця, який відмітила місцева спілка за мої труди і надала мені відповідний документ, квиток (http://borova.org/kvitok-130/). За ним до музею зайти безкоштовно тепер вже можливо...

..якщо хтось вважає мої фото та відео екзерсиси образливими чи нетактичними, або навіть брехливими і неетичними, вкажіть на них! Бажано коректно. І все. Спробуємо розібратись...

..моя присутність, в більшості випадків, то лише документація події. Можливо воно потоне у вихрі новин, а можливо колись і комусь стане в нагоді, в важливій справі. Хто зна...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: сесійні клопоти..

Сообщение Maniya » 11 май 2013, 07:54

Уважаемый Nemo, даже не надейтесь на извинения. Я говорила в другой теме,и повторюсь, для них существует два мнения , их и неправильное. Они искренне уверены в своей правоте, раскаиние, тем более публичное, им неведомо.
Maniya
 
Сообщений: 156
Зарегистрирован: 13 мар 2013, 13:29

Re: сесійні клопоти..

Сообщение NEMO » 11 май 2013, 08:09

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: сесійні клопоти..

Сообщение Бабенко Юрій » 11 май 2013, 19:44

Видно є що ховати від громади, раз така реакція на відеозйомку сесії.
Переглянув відео. Ніхто нікому не заважає реагувати в розумних рамках на вислови чи інформацію, яка не подобаються. Ображені депутати, заходьте на сайт і висловлюйте свою точку зору, як це робили й інші.
А якісь силові варіанти виглядають просто негарно, та й, сподіваюсь, не дадуть ніякого результату.
Ми маємо повне право на доступ до інформації, що стосується життя селища, і, спроби позбавити нас її наштовхують на відповідні висновки.
Подавати до суду за незовсім коректне висловлювання, чи підключати СБУ?
Невже немає більш нагальних справ? Чи може це спроба затулити рота всім?
Очевидно, дехто відчуває загрозу своїм інтересвм, і в цьому і є справжня причина і образ і ганебних вчинків.
NEMO тримайтеся.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: сесійні клопоти..

Сообщение Vetal » 13 май 2013, 12:40

Якби на сесіях хоча б декілька місяців попрацювала прихована зйомка, скільки б цікавого дізнались би... Але й без цього можна зробити багато висновків.
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: сесійні клопоти..

Сообщение do_vostr » 19 май 2013, 06:17

пам"ятаєте крилате ще за радянських часів: "незнание закона не освобождает от ответственности"? Вже на кілька відсотків, і лише дякуючи інтернету, ми почали щось знати про СЕБЕ та СВОЇ ПРАВА (як доступ до публічної інформації, наприклад) ... Далі буде... Будемо дізнаватися, ділитися інформацією, роздобувати знання про законний стан речей. А наші депутати, замість того, щоб допомагати нам в цьому, бути дійсними представниками - будуть від нас ховатися? Ховати від нас СВОЇ думки, рішення, плани, щодо громади і НАШІ кошти, НАШІ права??? Так важко чути від знайомих депутатів "сердечне": ти багато чого не розумієш.... АЛЕ ЧОМУ????? Поясніть - мені, всім - чого я не розумію в економіці, політиці, благоустрої СВОГО селища? Вийдіть на відкритий лікбез з громадою - і поясніть!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: сесійні клопоти..

Сообщение NEMO » 19 май 2013, 06:47

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Пред.След.

Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22

cron