Політична проституція як вона є.

трудовые будни Боровские

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение Levchuk » 05 апр 2013, 08:44

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение lima » 05 апр 2013, 08:58

я просто оставлю это здесь.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение bestia » 05 апр 2013, 09:13

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение ser.go » 05 апр 2013, 18:16

Почалась предвиборча агітація. На жаль нічого в цій країні не змінилось. Самий кращий спосіб добитись результатів,це чорний піар. Облити людину брудом не важко, важко потім, коли зрозумієш що не правий. Я пройшов поряд з багатьма ці останні вибори, бачив дії багатьох людей, бачив і роботу Людмили Михайлівни. Так вона була довіреною особою Поплавського М.М., і виконувала свою роботу на всі сто. Але на першому місці в неї була не передвиборча боротьба в Україні, а проблеми селища. Я не розумію, чому в запалі виборчої війни ми вішаємо людям ярлики, і дивимось на них як на ворогів. Пройшли вибори, одних обрали інших ні, але люди яких обирали залишилися тимиж людьми не залежно виграли чи програли. Я дуже вдячний Михайлу Михайловичу за ту допомогу, що він надав селищу, і ліжка в садочок, і кошти на ремонт та інше. Але звідки він знав про проблеми? Мабуть сам встигав між концертами. Дякуючи депутату Каленченко, а не голові селища були зроблені ці домовленості і виконані. Обурює те що людина дійсно знайшла кошти для людей, а її звинувачують в їх присвоєнні. Ви шановна loboda теж були довіреною особою Бойка. І дякую Віктору Олесійовичу за його велику допомогу для тих же садочків і селища. Та Вас ніхто не звинувачує в присвоєнні коштів собі. Так сьогодні є народний депутат якого обрала більшісь це Сольвар Р.М., хіба він пройшов обабіч проблем людей, ні. І сьогодні Ви могли звернутись до нього, щоб допоміг з очисткою вулиць від снігу, але ви цього не зробили. Це зробила інша людина, яка знайшла спільну мову. Людмила Михайлівна не просила почистити свій двір, вона просила за селище. Чомусь ми дивимось на все добре що робиться в селищі, як на буденні речі, а на проблеми, як на кінець світу. В проблемах в нас є обов`язково хтось винуватий, а в добрих вчинках в нас нікого не має.
Людмила Михайлівна це енергія нашого селища, це фонд "Братів Медведчуків", якому вона ніколи не зраджувала і не зрадить, це "Крапелька дитинства", це футбольні турніри та багато, багато іншого.
Можливо цієї енергії іноді буває за багато, але людина хоче робити цікаве і добре, вона не просить нічого в замін, лиш розуміння і підтримку.
Тому мене обурює такий пасквіль, хочете заробити бали напишіть про свої досягнення.
ser.go
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 23 мар 2011, 01:11

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение Бабенко Юрій » 05 апр 2013, 18:28

Не буду говорити за інших, але я точно їм не заздрю. Мені не потрібні апартаменти, мерседеси, хатинки на Канарах. Мені потрібна нормальна країна в якій можна почувати себе достойним громадянином, а не бидлом.
Мені зрозуміло одне, така ситуація неминуче закінчиться. Питання тільки в тому як швидко, якою ціною і що буде потім.
ser.go дякує Поплавському. loboda - Бойку. Якась бабця уже дякувала Черновецькому.
Дякуйте, дякуйте. Скоро вас куплять (якщо ще не купили) і перепродадуть.
Я ще розумію якщо чоловік відкрив дитсадок, а його обрали на голову села.
Але розмінювати інтереси всієї України на ліжечка і стільчики? Якось тупо.
Пан Поплавський по укр. радіо кричав "Тримай українську хвилю!", а на ювілеї Кобзона в Москві ламаною російською кричав, що ми з москалями: "єдіний і нєдєлімий народ!"
А ви давайте, дякуйте йому за ліжечка. Коли ж ми вже навчимося якоїсь людської гідності? Коли ж почнемо поважати себе? Хто ж нас поважатиме після цього?
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение ser.go » 05 апр 2013, 21:12

Я теж дякую і Бойку і Сольвару, і підприємцям, всім тим хто допомогає селищу. Я згідний з тим що людина повинна мати гідність і поважати себе. Але потрібно поважати і інших. В цій темі не обговорюється питання політики людей, в ній затронули питання гідності.
ser.go
 
Сообщений: 66
Зарегистрирован: 23 мар 2011, 01:11

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение tak4 » 06 апр 2013, 07:05

За результатами переговорів сформована позиція щодо виборів Борівського селищного голови політичних партій, які входять до Об'єднаної опозиції (ВО "Батьківщина", "Фронт Змін", УДАР, ВО "Свобода"). Опозиційні партії не будуть висувати власні кандидатури, а спільно підтримають одну з кандидатур, яку висунуть самі борівчани.
tak4
 
Сообщений: 20
Зарегистрирован: 10 фев 2013, 10:50

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение Hmara » 06 апр 2013, 10:15

Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение Hmara » 06 апр 2013, 10:17

Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Політична проституція як вона є.

Сообщение NEMO » 06 апр 2013, 10:26

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Пред.След.

Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron