Правослана "мораль"...

трудовые будни Боровские

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Vetal » 04 янв 2014, 17:11




повна версія...

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Бабенко Юрій » 04 янв 2014, 18:49

Віталій, Ви самі вірите у правдивість відео "Правда о Иисусе Христе"? Чи, так, виклали його "для приколу"
Що до тези про те, що Христос прийшов тільки до юдеїв. Правельніше це слід розуміти, що Христос прийшов спершу до юдеїв, а потім і до решти світу.
Лук.13:29 И придут от востока и запада, и севера и юга, и возлягут в Царствии Божием.
Хто хоч трохи знайомий з історією християнства, знає, що юдеї всіляко боролися проти ранніх християн і аж ніяк не навязували вчення Ісуса Христа язичникам. Просто частина юдеїв прийняла Христа, а решта - ні.
Відео повне пересмикувань і перекрученого трактування слів Христа. Не проти Ягве вислювлювався Христос коли називав юдеїв синами диявола, а проти відходу їх від заповідей Божих. Тут відео повторює давню єресь Маркіона.
Матф.5:17 Не думайте, что Я пришел нарушить закон или пророков: не нарушить пришел Я, но исполнить.
Хто, маючи здоровий глузд, повірить в те, що Новий Заповіт написано не раніше ніж у шіснадцятому сторіччі?
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 1%96%D1%82
Далі цей смур не дивлюсь і не коментую.
Що до юдеїв і гоїв, тобто решти людства. Ви робите акцент на одному спрямуванні старозавітньої думки і свідомо чи несвідомо замовчуєте інше, яке яскраво виражене переважно у пророків.
Амос 9:7 Не таковы ли, как сыны Ефиоплян, и вы для Меня, сыны Израилевы? говорит Господь. Не Я ли вывел Израиля из земли Египетской и Филистимлян - из Кафтора, и Арамлян - из Кира?
А такі особи як Іов і Рут, іменами яких названі книги в Біблії взагалі не були євреями. Навіть сучасний іудаїзм не відкидає можливості для неєврея прийняти його. А, наприклад, індуістом можна тільки народитися. І на наших крішнаітів індуси дивляться як і на решту неіндусів, тобто як на варварів.
Я вже мовчу про Новий заповіт, де нерідко самаряни, тобто іноплемінники, ставляться в приклад юдеям, тобто євреям.
Віталій, не пересмикуйте факти, або Ви не розумієте суті того про що намагаєтесь нам "донести істину", або свідомо брешете.
Хай би Ви були тричі атеїстом, але намагалися б говорити правду, я вас поважав би, а так, звиняйте.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Vetal » 05 янв 2014, 12:39

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Бабенко Юрій » 05 янв 2014, 14:24

Звичайно, Віталій, спрогнозувати, що я не сприйму тезу про те, що Новий Заповіт написано не раніше 16-го сторіччя справді неважко.
А правдивість моїх цитат з Біблії перевірити не важко, я ж подав цілком конкретні посилання. Ви можете взяти Біблію і перевірити, чи так там написано, чи ні. Певна різниця може виникнути тільки через різні переклади.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Vetal » 05 янв 2014, 15:22

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Бабенко Юрій » 05 янв 2014, 15:58

Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Vetal » 05 янв 2014, 17:19

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Бабенко Юрій » 05 янв 2014, 18:41

Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение Бабенко Юрій » 07 янв 2014, 17:18

Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Правослана "мораль"...

Сообщение lima » 08 янв 2014, 10:18

Я с новыми дровишками :lol: .

Оттакот, Библия усё знает! Дарвин лох, а динозавров не было!!!
Таких эпичностей полно на их канале, есть конечно мудрые слова, но это АХТУНГ!
Ну и как всегда прошу Юрия дать комментарий, как так кости динозавров есть, а Иерей говорит что планете 7 тыщ лет?
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Пред.След.

Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

cron