АВАТАР, вдячність абонентів за ТВ в нагрузку))

трудовые будни Боровские

Re: АВАТАР, вдячність абонентів за ТВ в нагрузку))

Сообщение ur4um » 04 янв 2018, 18:50

до Кристала за акцію "приведи друга"

1. Мабуть цієї акції давно нема... хотів років 1,5 назад сусідів на Кристал підключити (за 2-3 дні)...
заломили ціну хххххх срочність, матеріали, роутер, налагодження...
Передзвонив на Аватар, в 3 раза дешевше і за 2 години зробили.
2. Абонплата мабуть типу договорняк... нема ж дешевше де взяти... як і електрику, та газ!
3. стосовно GPON - це мабуть до компютера по оптиці, від грози розвязка? Якщо так... і без кабеля ізернетовського,
по проводам живлення компютера швидше долетить (але якщо у Вас ноут з батареєю хорошою, і по Wi-Fi тоді ОКей) . Вилка в розетці, безперебійник не врятує, навіть вимкнене горить!
4. Свого часу хотів на Аватар, чекав поки оптику дотянуть... місяців 2-3 висіла на стовпі, а потім запитав Андрія зі
"Сварги" (перед Кристалом нава була) і аж два тижня не пройшло як все було ОКей.
5. Швидкість - коли як, але якось один сусід побачив як у мене працювала закачка фільма ... і зразу кинув "Аватар",
тим більше льгота на перебіжчиків була, нижче ціна.
6. Додзвонитись на Кристал інколи проблемно, але як тільки сказав що вийму вилку з розетки (а з ящика на стовпі
дуже багато підключено) то їх дзвінками дістануть швидко. Приїхали через годину...

Так що і швидкість швах, і ціна за ЩО ТАКА висока?
Товариш в Василькові, також на цім провайдері - у мене кращий Інет чим в нього!!!
Інший товариш в Києві, от там і сотка, і дешевше - і вибір провайдерів ОГО!
ur4um

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 19:29

Конструктивну критику завжди приємно чути. А видумки "зі стелі" дико навіть читати. Бо люди буває не свідомі, і починають думати бог зна що.
Doom

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 19:37

-140 писал(а):уроди користуються тим, що нема конкуренції, хоча дивився ціни в Василькові, там те ж саме, підняли до 200..
я зомбоящик викинув років зі 5 як, мені їх ТВ в йух не впирається :evil:

Дуже гидко відповідати на пост з матами.... Однак.... Ви підіть не до Аватара, підіть хоча б на заправку, в магазин, до РЕСу, до ТОВ «Київоблгаз Збут», потім до магазинів мережевого обладнання. В кабмін, Нацбанк, до президента. І все це їм прямо в очі скажіть, або хоча б залиште повідомлення на сайті. Надхнення вам, у цій не легкій справі.
P.S Вчіться спілкуватися мовою людей (без матів)
Последний раз редактировалось Doom 04 янв 2018, 21:18, всего редактировалось 2 раз(а).
Doom

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 19:51

Марк писал(а):Хто що думає з цього приводу?

Я вам відповім, бо ніхто не зміг.
1. Аватар за роки існування значно підвищив швидкості. (Спочатку, підключались всі на швидкість 1-2 мегабіти за 100грн\міс. Старійшини не дадуть збрехати) Потім були підвищення цін 130-150 та підвищення швидкостей (Україна до 100мегабіт за 150грн\міс)
2. Було додано безкоштовно пакет IPTV "ФУЛ" , через деякий час (пів року-рік), Аватару встановили ціну на закупку TV. Аватар лишає, безкоштовно мінімальний пакет каналів для всіх своїх абонентів, і лише робить плату (на вибір клієнта) за додаткові +канали. І про що тепер мова? Навіщо "я" сплачую за IPTV на мінімальному тарифі? Є така приказка "Не роби мені добре...."
Последний раз редактировалось Doom 05 янв 2018, 00:49, всего редактировалось 1 раз.
Doom

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 20:11

lima писал(а): А кристал как бэ тоже барыга, т.к. покупают каналы у http://utelecom.com.ua/ru/

Інтернет канал - це свого роду, піраміда, УТГ не остання ланка в цьому ланцюжку, це ж логічно.
Doom

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 22:06

OPERATOR DJUICE писал(а):
Марк писал(а):А на сайті Кристал ціна 199 грн. Скидка за піар?)

1.По поводу пиара,вы не угадали да и где вы его видите?
2.Уже мало для кого секрет что у аватара заключён договор с кристалом об интернет канале который кристал предоставляет аватару за определённую сумму в договоре и с которого вы и получаете интернет типа якобы от аватара.
3.Этот канал у аватара основной,есть конечно ещё резервный на случай чего но насколько я знаю даже их резервный это что то с чем то.
4.Так это тогда будет адский интернет,не позавидуешь.
5. Да и я говорю вам из личного опыта сам сидел на этой ерунде под названием аватар,хотя из своего у них только само название :D с 2011 по 2014.
6.Те, кто уже в сети «AVATAR» – успели оценить нашу работу!
7.Не знаю был ли раньше свой канал интернета у них и был ли вообще но с того момента как пришёл кристал и выкупил сваргу то точно уже более 2 лет у них договор что кристал даёт интернет аватару.
8. Да и вообще вы возьмите сами сравните сайты,тех поддержку по телефону и прочее и сами увидите где чувствуется интернет провайдер и видится, а где жалкая пародия которая хочет выехать на людях особо не напрягаясь.
9.На Аватаре к примеру вы будите железно прикованы к цене 200 и ничего с этим не поделаете.А если вдруг не заплатите 2-3 месяца за интернет то вас приедут и обрежут,и ещё и кабинет ваш удалят.У моих знакомых такое было они звонили на аватар а им говорят повторное подключение стоит 400 гривен. :D .Это человек заплатил 1500 за подключение уехал за границу на осень,приехал а его оказывается отключили потому чтобы снова содрать деньжат ну не 1500 ну хоть 400. :D Поэтому что тут говорить ребят,без комментариев..

1. Особисто я, бачу в кожному пості (неправдива та викривлена інформація для нових людей)
2. Мені велика таємниця. Особисто. Розповісте про деталі?
3. Звідки такі данні. Посилання і тд в студію. Я ж не можу так, просто перейти на інший провайдер, бо бабка сказала?
4. Біда буде, всі до вас побіжимо тоді.
5. Аватар всіх памятає. (дуже цікаво)
6. Все пізнається в співвідношенні. Так. Є й такі.
7. Ви такі обізнані, навіть більше ніж деякі власники мережі........
8. Прийдіть і відпрацюйте хоч день("выезжая на людях") Фірма платить... Шарова пропозиція...
9. Це суцільна брехня. Кожен може вибрати любий пакет. А коли починають займатись хаЦкерством, фірма вчасно реагує та не дозволяє хаЦкерам красти трафік у інших людей мережі. І для рукоблудів застосовує всі міри. Навіть "жорсткий бан"
І так, далі вже без коментарів....
Последний раз редактировалось Doom 05 янв 2018, 00:11, всего редактировалось 1 раз.
Doom

Сообщение Doom » 04 янв 2018, 23:39

-140 писал(а):уроди :evil:

А ви наступного разу, коли зателефонуєте в мережу "Аватар" ну мало що, роутер не працює, кабель пошкоджено, драйвера злетіли чи не ви, виключили мережеву карту, не можете на сайт зайти, Хтось роутер вимкнув, косорук вінду перебив або якийсь хаЦкер краде ваш трафік (будь що) В трубку прямо скажіть "Уроди Хелп" і зразу, на протязі 2-3 годин (хоча заявлено доба) до вас приїдуть і допоможуть.
Doom

Сообщение -140 » 05 янв 2018, 06:57

А ви наступного разу, коли зателефонуєте в мережу "Аватар" ну мало що, роутер не працює, кабель пошкоджено, драйвера злетіли чи не ви, виключили мережеву карту, не можете на сайт зайти, Хтось роутер вимкнув, косорук вінду перебив або якийсь хаЦкер краде ваш трафік (будь що) В трубку прямо скажіть "Уроди Хелп" і зразу, на протязі 2-3 годин (хоча заявлено доба) до вас приїдуть і допоможуть.

))ок
а ви зробіть тариф без ТВ..дешевше, я думаю у фанатів "голубого экрана" давно тарілки стоять і ваше навязування тв - "до сраки дверці", чому я повинен платити за те, що не використовую? :idea:
-140

Сообщение Doom » 05 янв 2018, 07:20

Шкода, що ви не почули мене. Мінімальний пакет 200грн\міс. І віднімання ТВ каналів у людей з мінімальним тарифом ніяк не змінить ціну "мінімального пакету".!!!
Аватар отримує пакет "Соціальних" каналів безкоштовно і віддає іх людям безкоштовно. За інші пакети каналів Аватар сплачує кошти і пропонує клієнтам робити це разом.
Doom

Сообщение -140 » 05 янв 2018, 09:41

..тобто подорожання на 50грн відбулось внаслідок подорожання долару-газу-електрики-бензину?
-140

Пред.След.

Вернуться в Будни