Моє IMHO

трудовые будни Боровские

Моє IMHO

Сообщение lima » 28 июл 2017, 10:51

Я давно хотів написати цей текст. Я пишу свої думки та власну інформацію.

Гірник. Мені ця людина не сподобалась з першої інформації про нього на цьому сайті. Особливо погортавши ФБ. Типовий «мутила» від слова мутити. Так мені чуйка підказала. Але я нічого не писав, бо розумів що я ніхто, а Босий Та Кирсенко з ним співпрацюють, а їм видніше. Перше «якого нах х,,я» в мене прозвучало в голові, коли він розповідав своє бачення під коментарем однієї дами з «сварогу», що в Боровій погано почищені дороги взимку. Я хотів було нарити на нього з відкритих джерел, але мене зупинила та сама причина, що і в перший раз. Тому, на зараз, я не можу нічого написати, окрім тільки Туарегу на LT. Може хто не знає, але існує два варіанти ввозу такого авто директор/працівник фірми, або власник. 1 варіант +- законний, але в мене виникає питання, а чи декларує свій дохід як директор/працівник литовської компанії як громадянин України. 2й варіант пересування на авто передбачає певний термін перебування автівки на території України. Це 10 днів. І щось маю сумнів, що пан депутат їздив до Чернігівщини що 10 днів. Нові Яриловичі у нас найближче місце перетину кордону.

Босий. По факту аудіо запису має бути слідство. Я б хотів би почути не уривок, а 10-15 хв розмову. А допоки не встановлено СУДОМ його вини, я б хотів бачити його на місці, з якого його зняли. Моє враження про цю особу. Вік. Усі хто каже що він замолодий – ідіть у … самі придумайте де вам буде ліпше. У нього своя лінія, за що я перестав тісно спілкуватися, але завжди готовий підтримати. Тому я і розумію його, коли він відмовляється від допомоги меценатів, щоб не бути залежним від них. Дорогі зупинки: пан Гірник заявляв що вони занадто дорогі і можна було придбати дешевше, а ще можна лавку вкопати і бетоном залити, було б норм, а шонє? Я прогортав інтернет, так, подібну зупинку можна придбати у Харкові за 16 000 і ще стільки ж заплатити за доставку. Нехай виробник зробить кошторис, тоді поговоримо де дешевше, а де логічніше. А то я знаю як люди менше платять за меблі, а потім виробник на 2 місяці пропадає. Руберойд це взагалі нісенітниця. Яким чином ви оцінили вартість вкладеного руберойду? Чи на ньому логотип стоїть? Єдине, за що я можу поскаржитись на Босого, те що при першій зустрічі я пропонував йому підключити селище до системи «Проззоро», якби тоді мене було почуту, то всі закиди у відкатах на 70% не мали б підстав.

Мялик. Я вже тут багато писав про цю особу, але ніхто не посмів «вякать» на мецената, бо хто він, а хто я. Ще тоді в приватник розмовах я казав, що вся ця благо чинність не більше ніж підготовка до старту у ВР. Подивіться у ФБ з ким ця людина зустрічається, то Тягнибок, то Тимошенко, я більш ніж впевнений, що це прощупування від якої партії йти на вибори, та кому занести. Чи ви думаєте у партійні списки якось інакше потрапляють? Якщо вірити Босому про квартири в недобудові, то це типова схема вирішення питання у тих хто займається будівництвом. Бо НАЛ – це важкувато, а квартири простіше. Слухаючи яка ж добропорядна людина Віктор Мялик мене тіпає. Я як ніхто знаю скільки хабарів дають будівельні компанії до початку будівництва і напротязі. Зміна призначення землі – дай, дай всім місцевим «АКТИВИСТАМ» від різних партій. Спилити дерево – дай! Погодження – дай! Тому тут два варіанти, чи він так перед богом гріхи відпрацьовує, чи розуміє що рости далі можливо тільки через політику. В Бога я не вірю. За що точно можу подякувати цій людині, так це за дитячий майданчик.
Юра – новий секретар. Був з ним одного разу на виконавчому. Більшого балакуна я там не побачив. Маю сумнів.

Політика. Політика – це срань і бруд. У нас в селищі активно працює людина зі Свободи. Особисто до цієї особи не маю претензій. Маю до ВО «СВОБОДА», ця претензія відноситься до всіх партій також, але декому довелось зіштовхнутись зі «свободою» та «цивільним корпусом Азов». Якщо хтось з вас думає що в нашій країні партії створюють для благого наміру і допомоги виборцям, то я вас дуже засмучу. Більшість партій заробляють на «Решеніі вапросав». Згадайте скандал з Мосійчуком.
Так от, приходить на будівельний обьект, на якому ведуться ПІДГОТОВЧІ роботи, ВО «Свобода» та ЦК. І погрожують знести все на буд майданчику. Питання вирішили, так як пропонував Гірник Босому в недобудові. Я міг би ще багато тут розповідати , про те скільки беруть депутати різник рівнів за «РЕШЕНІЄ» вопрос, не наші, наші мене не цікавлять. Скільки беруть керіники районів за спиляне дерево, якщо це навіть тополя, яка шкодить людям своїм пухом, як з БЦ «Протасів Яр» через дві суцільні в 2013р на Тойоті виїзжав Тягнибок та які спонсори зустрічались у Яценюка в БЦ біля Житнього ринку в 2011.

Тому? обираючи собі кумирів згайте слова Бога, в якого я не вірю;) та подумайте головою. А вирішенням нашої ситуації можуть бути тількі нові вибори голови і селищної ради. В.о. залишити Босого, нехай парк доробить А Дмитру раджу буди поза партійним, це зменшить кількість атак.

Тут про меблі взагалі нікого не мав на увазі.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Моє IMHO

Сообщение Бабенко Юрій » 28 июл 2017, 18:27

В усій цій історії Босий виглядає нейбільш достойно, чи найменш недостойно.
Інакше як переворотом це назвати складно. Я пригадую які плакати висіли на подяку жирним котам за латку на дорозі при папєрєдніках. А зараз видно, що робиться а плакатів не видно. Відверто, аж ніяк не думав, що від Свободи в рай раду пройде Гірник. На майдані його не було, принаймні я з ним там не стикався. Таке враження, що низова ланка просто прокладає комусь дорогу.
Я на вічі не був. Якщо це ще актуально, де можна поставити підпис на підтримку Босого?
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Моє IMHO

Сообщение lima » 28 июл 2017, 19:07

Підписи будуть завтра збирати в центрі
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Моє IMHO

Сообщение Бабенко Юрій » 29 июл 2017, 08:08

Був у центрі. Підписав.
Виявилося, що дуже бажано підійти ще й з паспортом.
На мій погляд мають місце недопрацювання.
Адже за логікою, мали б оголосити хоча б на сайті і про саме віче, і про збір підписів, і про необхідність взяти з собою паспорт для того щоб підписати звернення. Може хто не знає, активісти мають намір збирати підписи ще й в неділю, себто завтра, орієнтовно з 8 години.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Моє IMHO

Сообщение Ігор » 29 июл 2017, 15:11

Також хочу вставити свої пять копійок, так як не втримався.
Перш за все, адміністратор сайту borova.org , не є обєктивним, оскільки висвітлює тільки одну сторону, і тільки з певних кутів. Можливо потрібно було б оприлюднити думку іншої сторони, якщо себе вважати професіоналом. Хоч фраза - "це все – хоббі, і ресурс цілком на особистому утриманні! А ще є основна робота і тд.", знімає питання.
А що взагалі трапилось?
Колись зібралась молода команда, яка хотіла зробити щось добре в Боровій. Я бачив як все проходило. Депутати з цієї команди поставили секретарем Босого Д. , як представника цієї команди. І коли Воробей Ф. залишив свій пост, Босий став в.о. Чи працював Босий? Так працював, але він одержував зарплатню за цю роботу, і досить не малу. Можу навіть сказати , що добре працював. І не тільки він, вся команда, хто більше , хто менше. Правда саме обовязки секретаря виконувались не дуже добре. Сам не люблю паперову роботу. А ще будувалось тому, що прийшли гроші для громади, і набагато більше , в рази.
І тут появився аудіозапис
Я прослухав цей аудіозапис, і аудіозапис засідання(Босой визнав свій голос, і сказане ним). Мені не сподобалось. Я думаю , що й депутатам не сподобалось. Я не кажу про юридичну сторону цього питання, я кажу про моральну. В нормальних країнах, після такого самі йдуть у відставку, чи звільняються. Це також мені не сподобалось.
Чи мали право депутати зняти його з секретаря? Мали. Він точно такий самий, як і інші 28. Вони його поставили як свого представника, і він їх в першу чергу підвів.
А подальший цирк зі збиранням підписів, зборами біля селищної ради, мені тим більше не подобається.
Прийшов новий секретар, на долю якого ще й випало бути в.о голови. І я більше , чим впевнений, що контроль за його діями зросте. І це добре. І добре ще тому, що кожен слідуючий буде розуміти, що не можна щоб "прилипало", і не можна "заказати". Зрозумійте, депутати вибрали менеджера, і якщо він не справиться, його замінять.
І не хочу писати про гроші , про КОКОівську землю, все з часом саме випливе.
Трішки сумбурно, на ємоціях.
Ігор
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 29 июл 2017, 14:03

Re: Моє IMHO

Сообщение lima » 29 июл 2017, 20:28

Ой як незручно виходить. Босий дає відкати - зі слів гірника, а почитайте його декларацію . Де туарег? на якій підставі він на ньому пересувається? Де дохід? Чи СПД не дохід не? Чи депутати РДА не отримують заробітної плати?Дуже цікава стаття "кредит" - 100 000 уе взяла його дружина 31 грудня, добре що не Святий Миколай приніс. По цій декларації я б запускав процедуру відкликання депутата з РДА
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Моє IMHO

Сообщение do_vostr » 30 июл 2017, 07:34

Думки сходяться ;-) Сьогодні теж подумалося мені про декларації і дуже цікавими вони виявилися. По-перше, всі депутати повинні були їх подати до 3 травня 2017 року, але серед 26 депутатів виявилися законослухняними лише менше десяти. Є декларації Шмонова, Бухальської Сладкова, Босого, Руденка, Гончарової. Точно нема декларацій Дзиби, Круц, Березянської, Голуба, Колосовського, Попова, Шматка, Кухаря. З посадовців є декларації і у Кирсенка, і у Кізяна. Інших я не дивилася, бо не всіх знаю по-батькові, а тільки по прізвищу шукати важко. Гірник теж мене вразив своєю декларацією - людина, яка не має доходів - ЗОВСІМ - виявляється заможним спонсором і меценатом. Вибачте, а звідки гроші? В грудні 2015 року Іван Кирсенко отримує земельну ділянку в Мотовилівці. Головне, що всі ці факти - не видумка, не брехня, не фантазія. Це факти, які самі фігуранти надали в декларації. А ви думайте, люди, думайте!!! Аналізуйте, робіть висновки. Дуже кумедна декларація у Сладкова Сергія Анатолійовича. Людина має доходів 7 млн. гривень!!!! Це ж не я написала, він сам так вказав. Я, звичайно, здогадуюся, що це може бути і помилкою, бо ми всі заповнювали цю декларацію цього року вперше. Але ми підписали ці декларації і несемо відповідальність за правдивість даних, вказаних в ній. І якщо людина настільки не думає, що вона пише про себе, то як вона може думати про законність чи незаконність дій та процедур, які стосуються когось іншого?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Моє IMHO

Сообщение Бабенко Юрій » 30 июл 2017, 15:47

Шановний Ігоре.
Справді. А що сталося? Відеозапис і справді гидотний.
Але те, як повели себе опоненти Босого ще гидотніше. І тут уже навіть не моральна сторона підключається, а юридична. Хто забув, хай ще раз перегляне відео.
Інформація однобока? Справді, трапляються помилки. А Ви прийдіть і озвучте свою версію. Хто вам забороняє.

Якось люди забувають про те, що далі доведеться ходити по цих вулицях і дивитися один одному в очі.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Моє IMHO

Сообщение do_vostr » 30 июл 2017, 17:30

Пане Ігорю, при всій повазі, що ви маєте на увазі, коли пишете: "А ще будувалось тому, що прийшли гроші для громади, і набагато більші , в рази."? Щорічно виділяються ОДНАКОВІ гроші в бюджет селища - 5 млн. грн. Щорічно місцеві мешканці , підприємці та підприємства наповнюють бюджет - сплачуючи податки. Ніякі інші гроші не приходили і до цього часу не прийшли в бюджет. Але Босой захотів ці гроші використати на благо селища, а інші весь час казали, що грошей немає. У вас дуже розумна і компетента позиція, але ви теж помиляєтеся в деяких речах, на яких будуєте свою стратегію. Чи мали депутати зняти БОсого? Так, мали, але в ЗАКОННИЙ СПОСІБ. Його зняли - без підстав! Ті підстави, що надалися, тягнуть максимум на попередження чи зняття премії і то, якщо його дії чи бездіяння були розглянуті на профільній комісії і комісія склала висновки та рекомендації. Зрозумійте і ви, і громада селища, підписи збираються не ЗА БОСОГО, а ЗА ЗАКОННІ процедури! Винуватий - наказуйте, але майте підстави. Корупціонер? Садіть до в"язниці, але за рішенням суду! Вся ця катавасія зі збором підписів закрутилася ВИКЛЮЧНО через ГРУБІ порушення в знятті, призначенні, через маніпуляцію як суспільною думкою так і думкою депутатів. Ми не хочемо бути ОШУКАНІ як Босим так і Руденком! Ми - за винесення чесних рішень в законний спосіб, ВСЕ!!!!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Моє IMHO

Сообщение NEMO » 31 июл 2017, 07:04

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12


Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron