Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

трудовые будни Боровские

Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение do_vostr » 31 май 2017, 12:52

Нещодавно прийшлося оформити новий біометричний паспорт. Також паспорт для своєї неповнолітньої дочки оформляли знайомі. Можливо хтось буде звертатися в Фастів в паспортний стіл, то "жити по-новому" - це не про них. Працюють молоді, але таке враження, що їх спеціально з радянських часів законсервували і ось зараз розморозили. Реально потрачено біля 5 годин часу, щоб здати документи (жодного списку про необхідні документи на видному місці немає, ніяких квитанцій, реквізитів, зразків - немає. Треба вистояти чергу, щоб все це отримати, оплатити, відксерити, а потім "без черги" це все здати. Як в нас здати без черги - кожен знає, тому що паралельно йдуть дві черги: та, що власне черга, і та, в якій ті, хто без черги - типовий сome back to USSR!)
Далі треба оплатити. Пам'ятайте, у Фастівському відділку не знають про пільги, про тарифи, про вартість послуг. Якщо ви захочете зробити другий діючий закордонний паспорт, то вам додатково випишуть ще одну квитанцію, ви в банку заплатите біля 70 грн. за цю послугу на якийсь рахунок, потім цю квитанцію у вас заберуть і ви вже ніколи її не побачите (якщо не зробили копії чи бодай не сфотографували на телефон). А послуга з виготовлення другого діючого паспорту віднедавна безкоштовна! Скільки наївних громадян продовжують обманювати фастівські держслужбовці?
Потім - після місяця очікування - паспорт можна забрати. Якщо в нас дорослих проблем з отриманням не виникло, то нашим знайомим паспорт дочки не видали, хоча він був готовий. Технологія оформлення документів для дитини: заяву на виготовлення паспорту може подавати один з батьків, але в досьє повинні бути підшиті документи ОБОХ батьків. Отримувати паспорт теж може один з батьків, причому - НЕ ВАЖЛИВО, ХТО ПОДАВАВ документи за неповнолютню дитину, подавати може батько, а забрати може мати. Але у фастівському відділку вважають інакше і граючи на необізнаності громадян вимагають в них "доручення" від батька, або "хай сам приїде і забере". Особливо відчувається хабарницький тиск у ситуаціях, коли довірливі громадяни самі розказують, що "батько не може забрати, він у відрядженні надовго (в лікарні, в іншому місті, на відпочинку і т.і.)" О! Не може? І ви не можете, нажаль. Давайте домовлятися. Звичайно, можна допустити, що працівники паспортного столі не знають правил видачі документів. Можна таке допустити? Впевнена, що ні! Працівник повинен виконувати свою роботу, знати свої обов'язки, знати законодавство, яке регулює його діяльність!
Найсумніше в усіх цих ситуаціях, що громадяни довірливо "домовляються", бо в той Фастів не наїздишся, часу обмаль та ще маса причин, чому не хочуть відстоювати свої права. Особисто мене обурює і поведінка працівників Фастівського відділу по видачі документів і громадян, які раз в 10 років при отриманні паспорту готові бути обманутими, платити за цей обман, щоб що? Щоб не чекати, не гаяти час, не засмучуватися, не вникати, не..., не..., не...................
P.S. Зібравши всі Закони, Інструкції та Правила щодо видачі паспортів наші знайомі отримали паспорт дитини без всяких ускладнень та фінансових витрат, а ось нам довести факт незаконної сплати за другий діючий паспорт не вдалося. Будьте пильними!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение lima » 02 июн 2017, 13:26

Заяву в міліцію/прокоратуру/керівництву написали?
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение lima » 05 июн 2017, 19:46

Пані, Лілія, допоможіть, будь ласка, знайти інформацію про безкоштовне оформлення 2го поспорту. Сам збираюсь відвідати це "чудове" місце. Я так розумію, що другий закордонний паспот має бути безкоштовним, бо скрізь пишуть єдину ціну оформлення, яка залежить тільки від сроку оформленняя. h зараз вартість регулюеться цим наказом і тут нічого не написано про другий.

Ну і якщо хтось хоче зайнятись оформленням, то
1. Якщо з вас вимагають, щось поза цим списком, то це корупція
2. тут вам підготують рахунок на оформлення паспорту
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение do_vostr » 07 июн 2017, 11:32

Немає підстав писати заяву будь-куди, бо немає жодного доказу, крім усного. Я завжди роблю копії, але тут чоловік оформляв сам і не зорієнтувався, не зробив копії квитанцій і потрапив в лапи до нечесних на руку чиновників.
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение do_vostr » 07 июн 2017, 11:57

Альтернатива хабарницькому Фастову - Паспортний сервіс, де з вас відкрито візьмуть гроші за те, що вам надають послуги в єдиному вікні на протязі максимум 1 години: https://pasport.org.ua/poslugi/zakordonnij-pasport А ось тут перелік всіх платних послуг ДМС. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/109 ... D0%BF/page Цікаво, що й досі немає змін до цього документу, він чинний, в ньому існує поняття "проїзний документ дитини" хоча такого документу вже не видаюсть, і є інформація про 60 грн. сплати за "внесення відомостей про другий діючий закордонний паспорт в перший діючий закордонний паспорт". Доречі, виготовлення паспорту коштує 87 грн. насправді, є судові позови саме згідно цієї постанови , виграні суди і люди сплатили за паспорт лише визначені законом 87 грн.
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение lima » 07 июн 2017, 13:08

Ок. Завтра буду мати вільний час, тож навідаюсь до паспортного столу. Випробую на собі. Дякую
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение Бабенко Юрій » 08 июн 2017, 05:49

Не зовсім, але все таки, по темі. Мені потрібно біло оновити пенсійне посвідчення. Заходжу в собез, питаю. Мені відповідають: "А в нас нема бланків."
Мені ревізія в електричках на те - то візьми довідку. Заходжу в собез через пів року. Відповідь та сама - "у нас нема бланків". То дайте довідку. "Ой, та ми видамо тобі посвідчення, але бланк, мовляв, не такий як треба." Уже пару років їжджу я з посвідченням на нетакому бланку. Анекдот. І з якого б питання туди не звернувся б, там без викрутасів не виходить нічого. І дівчата ж молоді, не скажеш, що родом із совка.
А в Боровій. Доньці треба було поступати в коледж. Ну там довідки потрібні. Заходжу в наш паспортний стіл (в Боровій). Мені, неси технічний паспорт на будинок. Думаю, і навіщо він їм? Приніс. А там у мене була неузаконена прибудова. Вони направляють мене в Борівське БТІ. В цьому БТІ кажуть ми, мовляв, усе зробимо, 2000 гривень. В результаті, я зробив усе сам за 300 гривень. Ну побігав трохи, ще, правда, пощастило, бо люди схожі проблеми роками вирішують. Там, таке враження, що фахівці не знають як правельно заповнювати ті бамаги. Так що, таки да, живемо в анекдоті.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение NEMO » 08 июн 2017, 06:34

..тема набуває певного резонансу: окремі односельці, котрі незалежно один від одного, повторюють свої історії спілкування, котрі сильно подібні до описанної вище. Виходить, що це систематично і на ДЕРЖАВНОМУ рівні, утримувані за наші податки посадовці творять беззаконня. Чекаємо, що потерпілі нададуть інформації, котру потім можна долучити до цієї справи..

..якщо в кого є подібний досвід - поле для епістолярію є!
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Будьте пильними: біометричний паспорт! Є ньюанси...

Сообщение lima » 08 июн 2017, 10:05

Сьогодні був в суді Фастова, виїхав раніше щоб заскочити до паспортного столу. 1. В Четвер не приймають на біометричні паспорти. 2. Сидить людина яка рулить чергою і може записати на будь-який день в свій зошит. Бо аж по 20 людей в день, а за тиждень аж 100 людей. В коридорі він один. Де ті 20 осіб, мені не відомо. Так як моя найближча запланована поїздка до Европи аж в січні наступного року, то вирішив трохи почекати, а заодно написати декілька листів до їх керівництва, бо здається там люди трохи забули хто вони і для чого там сидять. Буду 28 знову в суді, знов заїду. Допоки люди будуть мовчки ходити нічого не зміниться. В мене знайомі оформляли для дитини паспорт у Вишневому, то за годину все зробили, враховуючи заміну памперсу :) Я своїй оформляв в сервісі Готово ще в грудні 2016, але то коштувало 400 грн. За то без нервів
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12


Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

cron