палатка "Ригоблока" в Боровій

трудовые будни Боровские

палатка "Ригоблока" в Боровій

Сообщение Бенджамін Нефранклін » 23 окт 2015, 08:59

Всім давно відомо завдяки яким людям та політичним партіям наша країна ніяк не встане з колін та другий рік рясно вмивається кров'ю!! Всім відомо (а хто ще не зрозумів то вже й не зрозуміє), що основною проблемою є гнилі, продажні ЛЮДИ! Основою колишньої, а тепер, у значній мірі, й теперішньої влади є такі ж гнилі, нікчемні й продажні людці!! А тепер ближче до тіла: особисто я не вірив в те, що в нашому селищі, в процесі передвиборних перегонів, може з'явитись будь який вид агітації від таких гімнюків як "Оппоблок", "Наш край", "Рух за реформи" та інших мерзенних перевертнів!! Я завжди був упевнений, що поява плакатів чи палаток цих уродів це плювок в лице нормальним людям, це нестерпна образа! Я був упевнений, що борівчани цього не стерплять!! АЛЕ Я ЗНОВУ ПОМИЛИВСЯ!!! Виявляється палатка опоблока стояла вчора!!! Я ох*їв (маю на увазі дуже образився) коли сьогодні, близько 10 ранку побачив агітаційну палатку "ригоблока" (Опозиційни блок) що красувалась біля сумнозвісного ларька "Кулиничі". В палатці сиділа місцева тітонька з жорстким перегаром, (мабуть наявність перегару це одна з вимог) і роздавала агітаційні матеріали прохожим! Я підійшов й тихенько попросив прибрати це неподобство з вулиці. Я пояснював тітці, що негоже під час війни ставити такі палатки, що їй повинно бути соромно і т.д. У відповідь я почув: "Скільки тобі платять скотина, чого ти при*бався, мені дітей кормить!!!" Коли я зробив зауваження про перегар, і що перебування в громадському місці на підпитку є адмінпорушенням, тітка почала неквапно складати палаточку. При цьому вона доволі голосно виказувала невдоволення та погрози: "Ти казьол, я жизнь прожила! Тебе поріжуть і я нічого не боюся! Щоб ти здох, будеш гнить!!". Я нагадав, що погрози теж є порушенням закону і попросив швидше прибирати це лайно бо тошно! Через хвилину приїхав Франчук з Ющиком. Тітка поскаржилась на утиски з мого боку, Франчук побачивши мене промовчав і пішов в приміщення будинку культури, а Ющик порекомендував "ущємльонній" звернутись до міліції! За хвилину підійшов чоловік і представився начальником міліції. В ту ж мить з боку "Гайка" до палатки підійшло 4-5 осіб (у декого теж був перегар). Всі перездоровались за ручку з паном міліціонером та Ющиком. В характерній формі, з матюками і плюванням під ноги я вислухав купу образ і погроз. Текст простий: "Ти хрєнов патріот, іди до інших докулупайся!! Ти чого не в АТО??! Давай я тебе в воєнкомат підвезу!! Вона просто заробляє на хлєбушек! Чого ти трогаєш цю чесну женщіну і т.д." І це все в присутності працівника міліції. Я, дочекавшись поки тітка доскладає палатку (WIN!!), пішов і написав заяву на тих, хто мені погрожував. Після всього працівник міліції сам підійшов до жінки-агітатора і почав діставати папірці щоб допомогти їй скласти заяву на мене (мені не відомо чи вона таки заяву написала). Йдучи додому я побачив, що Ющик стоїть біля "Гайка" і веде дружню бесіду з тими ж що на мене кидались. От така історія.
Бенджамін Нефранклін
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 15 окт 2015, 15:25

Вернуться в Будни

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron