ШУГАРИНГ

все для населения!

ШУГАРИНГ

Сообщение Света Ясинская » 24 май 2018, 18:28

Доброго дня шановні дівчата !
Звати мене Світлана , я дипломований майстер шугарингу. Маю медичну освіту. Шукаю моделі щоб набити руку і швидкість. Працюю професійною пастою. Всі розхідні матеріали (рукавички, простинь , шпатель) одноразові,
100% гігієнічно та безпечно.
Шугаринг на сьогоднішній день визнаний однією з кращих косметологічних процедур, яка дозволяє позбутися небажаного волосся навіть в самих делікатних місцях.
Якщо Ваша ціль - доглянута та ніжна шкіра, тоді Ви звернулись за адресою! Я знаю як зробити Вашу шкіру ідеальною.
Не говорю, що шугаринг - це безболісна процедура, але я постараюсь зробити так, щоб Ваш дискомфорт був мінімальний і Ви з усмішкою вийшли з кабінету).
Приймаю за адресою вул Франка,26а , 2 поверх. Телефонуйте 063 419 11 52 , на всі дзвінки і повідомлення із задоволенням дам відповідь.
!! Перед тим як записатися до мене на прийом :
1. Довжина волося має досягати 5-7 мл.
2. За два дні до депіляції обовязково поскрабуйте тіло, для того щоб під час процедури волося можна було підібрати пастою
3. В день процедури не користуйтеся кремом і дезодорантом , ці засоби роблять процес депіляції майже не можливим.
Бікіні глибоке -170грн;
Бікіні класика - 100грн;
Ніжки до коліна - 100грн;
Ніжки повністю - 150грн;
Руки до ліктя -60грн;
Руки повністю - 100грн;
Пахви - 50грн;
Зона над верхньою губою - 30грн
Доріжка на животі - 40 грн.
Света Ясинская
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 24 май 2018, 18:12

Вернуться в Услуги

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron