Меценат «нашого майбутнього».

Борова и Кокос

Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение loboda » 23 июл 2012, 11:20

Дуже часто приходиться чути від дорослих , що « діти це наше майбутнє», особливо на свято Дня захисту дітей. І що вражає – театральність та пафосність. Але вже на наступний день усі про це забувають. А якщо це брати на рівні держави, то ще гірше.
Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні.
Держава визнає пріоритетну роль дошкільної освіти, та чи дійсно створює належні умови для її здобуття, чи дійсно гарантує Конституційні права маленьких громадян?
Тільки но встигли відсвяткувати День захисту дітей у ДЗ-2 с.м.т. Борова, як приїхала тьотя з санстанції і своїм приписом його фактично закрила. При цьому нікого не цікавили ні держані закони, ні Конституційні гарантії, ні брак фінансування. У кожного своя правда та справа! В глибокому шоці працівники дитсадочка, а батьки в вимушеній відпустці з необмеженими її термінами. А ще вразило те, що за 42 роки функціювання цього дитячого садку це сталося вперше. Тобто в один момент все так стало погано… і норми, і приміщення, і т.п.. Ось тут і призадумались батьки про те, як держава повністю переклала свої обов,язки на батьківські плечі. Хіба когось із державних «діячів» цікавило питання куди ж тепер подіти дітей та де брати кошти на виконання «приписів».
Так, сьогодні держава неспроможна взяти на себе повне фінансування закладів дошкільної освіти. То щось же вона повинна робити! Вона має створити правові та економічні умови, щоб стимулювати недержавну матеріальну підтримку, залучення приватного капіталу, відродження традицій меценатства, тощо.
Депутат Київської обласної ради Віктор Олексійович Бойко завжди в курсі всіх нагальних справ селища Борова. Батьки дитсадочку №1 «Калинка» і дитячого садочку №2 поділилися з ним своїми бідами та отримали від нього гідну фінансову підтримку щодо закупівлі будівельних матеріалів та організації ремонту двох дитячих садочків. Зараз киплять ремонтні роботи в дитсадках. Він не афішує свою постійну увагу до проблем селища, а просто їх вирішує . Хай там як не говорять люди, але ж час показав, що він ніде і ніколи не залишив жодне прохання без уваги.
Активну участь в вирішенні цього питання приймають і самі батьки. Ремонт дитячих садочків виконується силами батьківських комітетів.
Ми безмірно та безмежно вдячні за фінансову підтримку та допомогу Віктору Олексійовичу.
Діти також висловлюють щиру, непідкупну вдячність Віктору Олексійовичу за небайдужість до їх долі; за те що безкорисно творите добро; що прикладаєте всі зусилля для того, щоб внести до маленького світу дітей радість, щастя і тепло.
Коли є такі люди, значить є у наших дітей і майбутнє.
Хай Вам щастить, Вікторе Олексійовичу!
Батьківські комітети дитячих садків № 1 та № 2 с.м.т.Борова

Изображение

Изображение

Изображение
.
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение anet » 24 июл 2012, 20:26

Ведуться вликі роботи в обох дитячих садках, і ми всі повинні знати хто і за які кошти їх проводить. Ми щиро вдячні В Бойку за надану допомогу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anet
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 24 июл 2012, 20:15

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение bestia » 07 авг 2012, 05:58

звичайний підкуп виборців
чомусь такі ініціативи з'являються напередодні виборів, не раніше - не пізніше :(
навіть Поплавський розпочав свій PR-тур виборчим округом на пару місяців раніше
bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение NEMO » 07 авг 2012, 10:11

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение Levchuk » 07 авг 2012, 17:27

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение anet » 08 авг 2012, 18:22

Кожен має свою думку вірити чи ні, але ми переконались що В Бойко не "грає на публіку" не кидає слів на вітер , а дійсно діє. Між виборами пройшло чимало часу за який він встиг зробити для району і зокрема для Борови багато. Навіть якщо підкуп ,як ви це називаєте але ж користь від нього нам і нашій громаді. Можливо є ще такі меценати? Чи депутати нашого селища в змозі профінансувати допомоги?
anet
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 24 июл 2012, 20:15

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение Бабенко Юрій » 08 авг 2012, 20:58

anet пише "ми переконались що В Бойко не "грає на публіку" не кидає слів на вітер , а дійсно діє. Між виборами пройшло чимало часу за який він встиг зробити для району і зокрема для Борови багато."
А що конкретно? Він, очевидно, збирається балатуватися? Може до Ворховної Ради? Тоді, для мене особисто, більш важливо з ким він там збирається співпрацювати. На місцевому рівні він і те, й інше може зробити хорошого. А мені не буде соромно за його позицію у Верховній Раді, якщо я за нього проголосую? Хай би чесно і відверто пан Бойко задекларував свою позицію. Може вона не співпаде з моєю, тоді, звичайно, він втратить мій голос, але не мою повагу. Бо зараз, вибачте, стало модним в гонитві за голосами усім підігравати, а після виборів, усіх посилати...
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение Levchuk » 08 авг 2012, 21:07

Шановна anet, я вдячний пану Бойку як і ви. Хочу сказати лише, що наше суспільство буде бидлом до тих пір поки буде мислити і вестись на всіляку "гречку" не замислюючись про те, що буде після виборів. І ваша подяка звучить сьогодні як "слогани" з агіток, і чомусь зявилась тільки напередодні виборів. Давайте продовжимо цю тему через рік і тоді буде зрозуміло хто меценат, а хто кандидат.
Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение Levchuk » 08 авг 2012, 21:18

Levchuk
 
Сообщений: 174
Зарегистрирован: 15 мар 2011, 18:17

Re: Меценат «нашого майбутнього».

Сообщение Бабенко Юрій » 09 авг 2012, 19:11

Цілком згоден з паном Левчуком.
Яскравий приклад Льоня Космос. Спочатку роздав бабулям гречку, а потім розікрав пів Києва. Вигідна оборудка. І, доречі, Юля і Юра сидять, а Льоня Космос - ні. Це так, коментар до приказки "Закон як дишло".
Хоча, я про пана Бойка не можу сказати нічого, ні хорошого, ні поганого.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

След.

Вернуться в Садики и ясли

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron