школьная жизнь

важное и актуальное

школьная жизнь

Сообщение NEMO » 16 мар 2011, 13:35

..от росписания уроков, до важных тем, и дел.
..пишите.
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: школьная жизнь

Сообщение NEMO » 12 окт 2011, 07:14

..школьная жизнь, в пгт.Боровая, отсутсвует. Судя по коментариям...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: школьная жизнь

Сообщение Посейдон » 13 окт 2011, 16:51

Ось силка на відео в нашій школі http://www.youtube.com/watch?v=NugQMnhW ... r_embedded
Аватар пользователя
Посейдон
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 20 мар 2011, 19:09

Re: школьная жизнь

Сообщение Ьorova » 07 янв 2012, 00:26

Маловато инфы о школьной жизни. Обьявляйте акцию "Репортер дня." Видео отснятое на мобилках. За лучшее видео обьявите приз. Знаю среди молодежи много креотивных людей. Пусть покажат нам героев. :P :P
Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: школьная жизнь

Сообщение Ьorova » 12 апр 2012, 18:57

Слышала что будет мероприятия в школе где будут танцевать вальс.. Думаю это выпускной бал...Хотя как бы уточнить ведь Вальс это красиво вот бы посмотреть!!
Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: школьная жизнь

Сообщение anet » 27 июл 2012, 21:00

anet
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 24 июл 2012, 20:15

Re: школьная жизнь

Сообщение NEMO » 28 июл 2012, 04:23

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: школьная жизнь

Сообщение do_vostr » 17 дек 2014, 19:47

Сьогодні для мене була в школі надзвичайна подія - я повернулася в дитинство!!!! Я була маленькою дівчинкою, яку мама щороку під час новорічних свят возила у Фастів на святкову виставу! З сумом думалося, що тих вражень, відчуттів, емоцій, захоплення, чарів- не буде вже ніколи... І ось - новорічна вистава театрального гуртка "Гармонія" - сучасні діти сказали б "вибух мозку"!!!! :) Я ж кажу - неймовірне ностальжі! НА грані сліз від акторської гри маленьких і старших акторів, тримала в напрузі сюжетна лінія, неймовірний симбіоз казки та сучасності, чудові музичні номери та супровід, яскраві декорації та костюми, неперевершені образи (гном - у виконанні Фої і радниця Снігової королеви - у виконанні Бабюк) - це готові акторські роботи для будь-якого професійного театру! Завтра - повтор вистави! Щиро раджу всім, хто має змогу - відвідайте цю виставу! Цим ви зробите дві хороші справи: порадуєте акторів та режисерів повною глядацькою залою (вони взаправду на це заслуговують) і відчуєте себе дитиною в казці, адже нам так часто бракує саме тих давніх, чистих, дитячих відчуттів. А керівникам і учасникам колективу "Гармонія" кажу БРАВО!!!!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02


Вернуться в Школа Боровая

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron