Підїзд дітей до школи на Білки

важное и актуальное

Підїзд дітей до школи на Білки

Сообщение svetulka025 » 09 янв 2014, 05:25

Всі знають, що автобуса в нашій школі немає та, мабуть, і не буде. І частині дітей доволиться пішки долати шлях аж від вулиці 1 травня. Дорослому воно начебто і недалеко, а як дітям щодня та ще й в лиху погоду. Промокли ноги-і привіт, застуда. Благо, що їздить по вулиці автобус на Фастів у зручний час та маршрутки з Києва до Білок. Та тут зявилося нове питання-питання оплати малими дітьми проїзду у транспорті. Виявляється треба платити всім і в повну ціну. Ті 2 гривні наче і небагато, а як щодня та не одна дитина. Я не знаю, чи треба платити дітям по дорозі до школи по закону ,"по вченому", а як же по людські?! Бласлови, Боже, водіїв тих маршруток, що стають біля натовпу дітей, підвозять і не беруть з них грошей, вертають їм на морозиво. Хочу звернути ся до тієї решти водіїв, до водія автобуса- ви ж теж батьки. І десь так колись можуть стояти ваші діти та онуки, і тягнути рученята, благаючи підвезти. Гроші-то важливо, але в даному випадку є щось значно важливіше.Задумайтесь, що саме?
svetulka025
 
Сообщений: 12
Зарегистрирован: 23 июл 2013, 17:42

Re: Підїзд дітей до школи на Білки

Сообщение Vetal » 09 янв 2014, 11:06

Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Підїзд дітей до школи на Білки

Сообщение svetulka025 » 09 янв 2014, 13:33

Раніше не ті часи були. Ми пішки ходили до школи в другу зміну і поверталися о сьомій чи восьмій годині, не боялися переходити дорогу без лексусів чи ренджроверів. Зараз і вдень за дітей страшно.Недарма зявилися шкільні автобуси. А говорити про 20 хвилин на свіжому повітрі може говорити тільки та людина, в якоі діти доїжджають до школи або взагалі дітей немає.
svetulka025
 
Сообщений: 12
Зарегистрирован: 23 июл 2013, 17:42

Re: Підїзд дітей до школи на Білки

Сообщение lima » 09 янв 2014, 18:00

А что случилось с газелькой? Или о какой школе речь?
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Підїзд дітей до школи на Білки

Сообщение bestia » 10 янв 2014, 09:33

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34


Вернуться в Школа Белки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron