Все события, в школе Белок..

важное и актуальное

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Maniya » 17 июн 2013, 03:31

Заразно, ще й як заразно Утверждать,что это заразно, все равно, что утверждать что дети заразятся нервным тиком,если им болен педагог. Наше неистребимое ханжество убьет в наших детях возможность видеть личность в человеке не зависимо от вероисповедания, национальности и тд. Как я поняла, прецедента нет, а тема вас беспокоит. Устроим "охоту на ведьм"? Это ведь проще,чем бороться с продавцами наркотиков.
Maniya
 
Сообщений: 156
Зарегистрирован: 13 мар 2013, 13:29

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Vetal » 17 июн 2013, 06:20

По зомбо-ящику кожен день показують так званих зірок нашої естради, яких можна назвати тільки не пристойним словом... Від телебачення наврядчи хтось відмовиться, а вчителя брудом поливають. По-перше, треба з"ясувати наскільки це правда, по-друге, чи пропогує ця людина дітям свої погляди, а тоді вже щось говорити.

Повністю згоден з Maniya. На реальні загрози краще б звнрнули увагу! Генделики біля школи, в яких діти спокійно купують алкоголь і табак, не раз сам бачив... Або про торгівлю наркотою, вже не раз був помічений автомобіль, з якого біля школи ведеться торгівля...
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение do_vostr » 17 июн 2013, 17:51

Люди добрі, побійтесь Бога! Як і для чого таке писати про людину - тим більше, не перевіривши фактів! Досвідчений педагог, маса нагород, звання, вдячні учні та батьки! Людина втратила чоловіка кілька років тому, діти виросли - вона ж має з кимось СПІЛКУВАТИСЯ? ЧИ тільки школа та учні, робочі моменти мусять бути сенсом життя? А в театр чи кіно сходити? За новим платтям поїхати? Шпалери вибрати? Треба ж з кимось хоч словом перемовитися. Люди може дружать між собою, прикрашають одне одному свою самотність, а ви надивилися брудних серіалів! Соромно за такі думки повинно бути! І соромно за те, що винесли ці позорні думки на привселюд! Як не побоялися вчительку назвати, то й себе не бійтеся - повним прізвищем та ім"ям! Ганьба!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение do_vostr » 17 июн 2013, 17:54

Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Бабенко Юрій » 17 июн 2013, 20:22

Последний раз редактировалось Бабенко Юрій 17 июн 2013, 21:29, всего редактировалось 1 раз.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Бабенко Юрій » 17 июн 2013, 20:41

Шановні форумчани, може Ви не помітили, але дискусія ведеться не про вчительку, про яку ніхто достеменно нічого не знає. Maniya захищає саме явище. Ну що ж, я Бабенко Юрій Йосипович не побоюся бути ханжею і стверджую, що подібні явища, безумовно негативні,і конкретна вчителька тут ні причому. І наявність наркоточок і тому подібниго доводить лише нашу беззубість, і аж ніяк не виправдовує пропаганду збочень. Я розумію, Maniya сповідує ліберальні цінності. Хочете вірте, хочете ні, свобода необмежена самодисципліною обовязково завершиться страшним тоталітаризмом, просто такі речі не відбуваються за життя одного-двох поколіннь. Схоже, що наше суспільство поволі розбещується і деградує. Хто хоче сприяти цьому - ну що ж, будь ласка. Одначе, я скажу все, що про це думаю, незалежно від того подобається це комусь, чи ні.
Хочу тільки перепросити вчительку, яка цілком може бути, тут зовсім ні при чім.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Maniya » 18 июн 2013, 03:07

Там где больше всего кричат о моральной деградации, ищите самые гнусные и скрытые пороки. Никого конкректного не имела в виду, просто подмеченный факт. Давайте запретим детям слушать "Щелкунчика" Чайковского, а вдруг заразно...А я всегда думала, что тотальное ограничение гражданских свобод заканчивается тоталитаризмом. Да общество деградирует, но не от новых свобод. Началась деградация не сейчас, а при Советской Власти, когда лозунги расходились с действительностью, когда лицемерие было нормой.Не за этими ли временами вы скучаете? К ребенку, в которого заложены главные принципы и благодетели, в том числе и либеральные, ничего такого не прилипнет.
Maniya
 
Сообщений: 156
Зарегистрирован: 13 мар 2013, 13:29

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение lima » 18 июн 2013, 06:00

Блин, взрослые люди, кто то кинул слух, а они уже глотки грызут. Предлагаю всем снести свои посты, т.к. они породят новые слухи, покруче поста заварившего эту кашу. Ведь каждый читающий прочтет первое сообщение, и передаст другому, приукрасив. Если есть желание поговорить о однополых отношения, то создайте тему.
ЗЫ моя чуйка, мне подсказывает, что это банальный ученик мстит учителю.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение NEMO » 18 июн 2013, 07:21

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Все события, в школе Белок..

Сообщение Evilclown » 18 июн 2013, 16:41

Дійсно, я чув, мабуть, як майже усі в нашому селищі про цю "подію". Згоден з Б. Ю. це не тільки заразно для інших. Це дає привіт дітям вчиняти подібним чином та батькам думати казна-що про інших вчителів.
Evilclown
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 18 июн 2013, 16:36

Пред.След.

Вернуться в Школа Белки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron