Українською слабо?

Вопросы, пожелания и предложения по сайту Borova.org

Українською слабо?

Сообщение Hmara » 18 июн 2012, 14:50

Борова в своїй більшості україномовне селище.
Дуже образливо та прикро що коли пишеш рідною мовою у рідному селі начебто на рідному сайті, почуваєшся чужинцем.
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Українською слабо?

Сообщение LobunetsFilm » 19 июн 2012, 06:47

Так проблема така є. Сам намагаюся на всіх форумах де не заборонено, спілкуватися українською. Але чомусь так звик якщо до мене звертаються на російській автоматично відповідаю російською :oops:
Процюю в Києві, там більшість російськомовних, от і звичка така взялась.
LobunetsFilm
 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: 24 апр 2012, 14:45
Откуда: Ч.Мотовилівка

Re: Українською слабо?

Сообщение NEMO » 20 июн 2012, 06:34

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Українською слабо?

Сообщение Бабенко Юрій » 20 июн 2012, 21:40

Якось у мене зайшла розмова з другом про використання тієї ж мови якою з тобою спілкується співрозмовник. Він мені сказав, що цього вимагає ввічливість. На що я відповів, що якби я користався цим правилом, то давно ставби російськомовним, і він зі мною погодився. Ніхто крім нас не створить україномовне середовище. Відверто кажучи, якось дивно і прикро читати зокрема на сайті Борової наприклад "отправить" або "быстрый ответ" замість "відправити" або "швидка відповідь". Думаю, якби в Росії постійно траплялись на очі написи, скажімо, білоруською, там реакція не забарилася б. А ми, виходить, чимось гірші. І, таки, гірші, якщо допускаємо подібне. І хто ж нас поважатиме, якщо ми самі себе не поважаємо?
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Українською слабо?

Сообщение Ьorova » 22 июн 2012, 09:55

а вот мне к сожалению сложно писать украинской ..Мама Русская была и говорила со мой на русском. В школе Украинский преподавали как попало . А Бабушка говорила на таком суржике украинско русского что так я бы не говорила.. Так что или на курсы идти или оставаться с рускоязычным языком..Хоть нравиться мне Украинский. Буду стараться чтоб хотя бы мои дети говорили на родном украинском..
Последний раз редактировалось Ьorova 27 июн 2012, 17:15, всего редактировалось 1 раз.
Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: Українською слабо?

Сообщение василисас » 22 июн 2012, 16:32

повнистю погоджуюсь ........
василисас
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 16 мар 2011, 22:54
Откуда: Вышневе

Re: Українською слабо?

Сообщение Бабенко Юрій » 22 июн 2012, 18:26

"Так что или на курсы идти или оставаться с рускоязычным языком..Хоть нравиться мне Украинский. Буду стараться чтоб хотя бы мои дети говорили на родном украинском."
Якби вся російськомовна Україна саме так розуміла проблему, то за долю української можна б бути спокійним. Питання вирішилось би без зайвих ускладнень і на основі взаємоповаги.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: Українською слабо?

Сообщение Hmara » 23 июн 2012, 16:10

Приємно що не байдуже, болюче що так актуально.
1.Що до того що вічливо відповідати мовою якою до тебе звертаються. То ми не вічливі до китайців німців фінів і тд.
Виходить не зовсім вічлива нація?
2. Що до спілкування на роботі, то це важко робити перший крок самостійно. Але насправді дуже багато людей так робе. Почніть першим! Що нам заважає розмовляти мовою своїх батьків та почуватися себе як вдома і на роботі і в іншому місті або селищі?
3. Якщо не знаєш то дісно можна піти на курси, а ще краще взяти до рук книг та прочитати. Є багато цікавих сучасників які дуже цікаво та захопливо пишуть. Адрухович свого часу допоміг мені полюбити саме сучасну. Та їх вже і не так вже й мало, просто щоб перша була цікава.
4. Взагалі перше повідомлення було адресоване саме розробникам сайту. Чому сайт не українською? Навіть натяку, крім місця на певне місце на мапі. Чи ми вже не Україна?
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Українською слабо?

Сообщение Hmara » 23 июн 2012, 16:14

Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: Українською слабо?

Сообщение Бабенко Юрій » 23 июн 2012, 19:24

"те що досі нас русифікують це навіть доводити не потрібно."
Так воно і є. І, схоже, що зараз це державна політика. Шкода, що питання мови вирішують невігласи, яким Україна потрібна тільки як територія для бізнесу.
І які ж аргументи висувають. Мовляв, таким чином вони захищають права людини.
Виявляється у нас з правами людини все гаразд, і, для повного ажуру, лишилося тільки захистити права російськомовних громадян.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

След.

Вернуться в О сайте

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron