дурять покупців

Различные жалобы на действия чиновников, третих лиц и форс-мажорные обстоятельства.

дурять покупців

Сообщение lviv1998 » 13 авг 2014, 16:36

біля школи що на Білках ,продавець який торгує овочами обвішує людей, мене обвісив на 3 кілограми помідорів будьте обачні
lviv1998
 
Сообщений: 9
Зарегистрирован: 04 фев 2014, 16:53

: дурять покупців

Сообщение Lena-On » 18 сен 2015, 17:20

Сьогодні в аптеці на базарі (фірма "Кедр") зіткнулась із порушенням прав покупців.При купівлі фіточаю в пакетиках з*ясувалося, що на вітрині ціна становить 29 грн 10 коп, а в чек потрапляє зовсім інша сума: 32.30. Наче й невелика різниця, проте ніхто ж не порівнював більш дорогі препарати. Оскільки цінники в аптеках ростуть постійно, така хитрість може не бути такою "дріб*язковою". На зауваження і прохання прийняти нахабно проданий чай посилаються на закон, яким у цій аптеці і не "пахне". Раджу усім звертати увагу на ціни у чеках, щоб потім не отримувати неприємних сюрпризів.
Зображення1557.jpg
На вітрині
Вложения
Зображення1558.jpg
Чек і покупка
Lena-On
 
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 11:39

Re: дурять покупців

Сообщение adona » 19 сен 2015, 08:45

да не расстраивайтесь так, цены меняют быстрее чем могут ценники , а может кто в отпуске или заболел.
adona
 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 04 мар 2015, 11:55

Re: : дурять покупців

Сообщение Артем » 21 сен 2015, 11:51

Аватар пользователя
Артем
 
Сообщений: 134
Зарегистрирован: 12 окт 2012, 09:08

Re: дурять покупців

Сообщение do_vostr » 22 сен 2015, 06:32

В багатьох аптеках цінників взагалі нема, все в комп"ютерах. І про вартість дізнаєшся тільки тоді, як запитаєш. Але якщо цінник є, то він повинен відповідати дійсності! Доречі, купували якось в київській аптеці нагідки та ромашку. То на всіх пачках були різні вартості (які встановлені на день отримання товару) і так нам і продали: 4 пачки ромашки, але кожна з тією вартістю, що на ній вказана! А в цьому випадку, що описала пані, про який захист прав споживачів, законність та порядок говорити, якщо дурять - свідомо дурять - на кожному кроці! Треба одразу писати скаргу, фіксувати порушення, тоді і гроші повернуть і надалі будуть чемнішими та поряднішими. Треба вчити, бо інакше - ніяк!
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: дурять покупців

Сообщение Андрей » 12 авг 2016, 20:08

В аптеке напротив сберкассы (боровчане знают это место как бывший гастроном или бывшая бильярдная) продают поддельные лекарства.
История такова. Мне понадобились ниразу не дешевые витамины «Немиал». Это в основном витамины В. Перед этим я покупал в другой аптеке 10 таблеток этих витаминов и после этих 10 таблеток все стало попахивать витамином В. Я думаю все в курсе, что это за отвратительный запах. Потом в аптеке напротив сберкассы были куплены 2 пачки (80!!! таблеток). И вот, я пью-пью, а толку нет. Уже выпил 40 таблеток и ни запаха витаминов ни пользы не наблюдаю. Мало того, цвет капсул совершенно другой и при разборе капсул создается стойкое впечатление, что внутри аскорбинка.
Можно только гадать какие еще лекарства в этой аптеке могут быть поддельные.
Люди, не дайте себя обмануть!
Андрей
 
Сообщений: 24
Зарегистрирован: 10 апр 2012, 21:28


Вернуться в Жалобы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron