ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Различные жалобы на действия чиновников, третих лиц и форс-мажорные обстоятельства.

ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Hmara » 09 июл 2012, 09:19

Сезон маку
Сезон конопель
Кришування мусорами
Байдужість сторонніх
Несамореалізованість
Нажива
Прочитав те що писав Немо з приводу відсутності міліції. Звістно це пагано. Але чи добре що ці "стражі порядку" кришують наркоділків?
Не хочу більше втрачати а ні друзів а ні знайомих!!!
Ідея з приводу, самим створити якусь структуру не погана. Можна почати з мінімального внеску кожного. Пишіть про факти продажу наркотиків які ви знаєте. Адреси, імена, місця продажу та місця збору наркоманів.
Сьогодні ви байдужі до когось, завтра хтось байдужий до ваших близьких.
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Бабенко Юрій » 09 июл 2012, 10:31

З розмови з одним моїм знайомим, житилем Борової.
Він сказав таке:"Я знаю де в Боровій продають наркоту. А то міліція не знає?"
А боротьба з наркоторговцями річ ризикована, можна потрапити за грати.
Нещодавно в новинах передали як у Чернігівській області посадили людей, які реально припинили торгівлю наркотою. Зате менти, які мали б займатися цією проблемою працюють собі. й далі. Це вигідний бізнес. Наркоторговців уришують менти, а ментів теж хтось кришує.
Якщо слабка законодавча база для боротьби з цим явищем, то ось поле діяльності для Верховної Ради, але ж їм ніколи, треба займатися провокаціями на мовному грунті.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Vetal » 09 июл 2012, 16:39

Згоден з Юрієм! Тут потрібно своїми силами вирішувати проблему, але мало хто із жителів Борової наважиться вв'язатися в це(( Потрібно зібрати громаду однодумців по цьому питанню і не просто групу звичайних людей, а повинні бути замішані люди в яких є "зв'язки" у прокуратурі, юридичній та судовій сфері... От тоді можливий якись ефект!

Доречі, літом в минулому році пов'язали одного торгівця травкою, він проживав неподалік магазину Борівчанка! По розповідям була міліція і навіть "маскі шоу", але я думаю повязали, тому що "мало платив".
Аватар пользователя
Vetal
 
Сообщений: 264
Зарегистрирован: 27 апр 2012, 10:10

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Бабенко Юрій » 09 июл 2012, 18:16

Для початку потрібна ініціативна група, бажано немаленька і конкретні данні хто цим займається.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение NEMO » 09 июл 2012, 18:30

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Бабенко Юрій » 09 июл 2012, 21:48

зробіть послугу всім:
1. адресу та піб "діллера"
2. телефончик його..
3. кошторис та асортимет..
При нагоді спробую дізнатися у знайомого. На даний момент конкретної інформації не маю.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Hmara » 09 июл 2012, 23:20

прозвисько Пагарєлий. Кришується ментами з Києва.
Амфітомін,героїн
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение bestia » 12 июл 2012, 07:52

bestia
 
Сообщений: 149
Зарегистрирован: 24 янв 2012, 13:34

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Бабенко Юрій » 12 июл 2012, 18:07

Hmara писал(а):прозвисько Пагарєлий. Кришується ментами з Києва.
Амфітомін,героїн
Може варто більш конкретну інформацію подати, ні, не на форум, а службам по боротьбі, може спрацює. А якщо не спрацює, то було б добре організувати борівчан на протест, бажано з висвітленням у засобах мас медіа. Воно, звісно, зайвих проблем не хочеться нікому, але й чекати поки якесь чмо запропонує твоїм дітям амфітомін чи героїн не варто.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13

Re: ПРОДАЖ НАРКОТИКІВ

Сообщение Hmara » 13 июл 2012, 00:53

В тому році був рейд по наркоторгівцям. Взяли навіть тих хто вживав але не продавав(я спдіваюсь що не продавав). Його не чіпали. Кришують мабуть якісь не прості чини.
Дізнатися хто це, не проблема. Ми не в дуже великому селищі живеио.
Якщо є ще інформація то скидуйте. Якщо хтось говорить що знає де продають і не говорить де саме і хто це робить справа марна(проста байдужість).
Чи ви впевнені що в школу не попадають наркотики? Я ні. Конопля точно там. Метадон? Амфітомін або просто Фен? Трамадол або щось на кшталт? Мак або ширка? Навіть якщо не в школі то просто на вулицю.
Чи звертали коли небуть увагу скільки шприців валяються на турніках в лісі? Чимало
Пишіть інформацію!!! В Боровій не один такий. І не одна ваша дитина
Hmara
 
Сообщений: 85
Зарегистрирован: 18 июн 2012, 14:41

След.

Вернуться в Жалобы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

cron