Страница 1 из 1

Брудний борівський ставок, до якого нікому немає діла

СообщениеДобавлено: 27 июл 2016, 15:27
Валентина
Навіть не знаю кому адресувати цю жалобу, яку чую від дуже багатьох людей нашого селища. Бо влада змінюється, а проблема ніким і николи не вирішується. Чому?
У нас найкращий ставок порівняно з сусідніми селами, але треба витрачати бензин, час і зусилля, щоб їздити до них тим, хто хоче поплавати.
Але не це саме страшне. А те, що не усі мешканці Борової знають про те, що в цей ставок зливають деякі громадяни-шкідники свої каналізаційні відходи: кал, мочу, стиральні порошки. І в цій каналізаційній багнюці, не знаючи про це, багато людей плавають і купають своїх дітей, а також рибалки ловлять і споживають таку рибу.
Куди дивиться селищна Рада, санепідстанція і міліція?
Чому не здається вода на аналізи і в разі виявлення в ній великої кількості кишкової палочки, яйців глистів і шкідливих хімічних речовин не вивішуються біля річки об'яви, що купатися в ній заборонено, а їсти рибу, виловлену в нашій річці шкідливо?
Чому взагалі владою не закладаються гроші у бюджет для регулярної перевірки водолазами труб біля берега.
Чому тільки один раз при попередній владі трактори витягували ті труби і їхніх власників штрафували?
Чому навесні і восени планово не ведуться такі перевірки і штрафи таких зловмисників постійно?
Хто має відповідати за здоров'я мешканців Борової?
Чому досі не відремонтована дамба, яка зразу зроблена неправильно і тому вода з річки не витікає і не оновлюється, а застійна і в ній розмножуються шкідливі бактерії, а часом вона взагалі зацвітає? В проточній воді такого б не було.
Чому не закладаються гроші в бюджет на ремонт дамби?
Чому жоден з пляжів біля річки не має чистого заходу, тобто ніхто ні разу не висипав по пару машин білого піску, щоб діти не бовталися в чорній грязюці?
На це теж не закладаються кошти в бюджет селищної Ради тому, що нікого у владі це питання ніколи не цікавило і не цікавить?
Чому на пляжі з боку церкви взагалі скинули груду великих плит, через які люди не можуть нормально заходити в річку, чи виходити з неї, не пошкоджуючи собі ноги чи хребти, або чекати, що хтось їх витягне за руки на берег?
Чому така неувага до здоров'я і можливості нормального відпочинку біля річки людей саме в нашому селищі?
Чому в ставку на Шклярисі є і білий пісочок на березі, и вода чиста, і навіть лавочка?
Що повинно трапитися - якась велика епідемія і смертність, чи ще щось, щоб почало нарешті якось вирішуватися це вічне питання - дуже важливе завжди і тепер, в жару, особливо?
Чи хтось знає?

Re: Брудний борівський ставок, до якого нікому немає діла

СообщениеДобавлено: 13 авг 2016, 20:27
adona
не знаю как там чистота воды, но сети ставят и снимают среди белого дня ).
О чем еще говорить )

Re: Брудний борівський ставок, до якого нікому немає діла

СообщениеДобавлено: 17 авг 2016, 22:09
Валентина
Если рыба плавает в отходах канализации, которую по трубам жители возле речки спускают в речку, то кому нужна такая рыба вообще? А браконьеры продают ее и мы едем?
Будет ли кто-то тут делать анализ воды и бороться с этой проблемой?
Вот что важно, а потом уже отлов браконьеров.