звернення до мешканців селища

Пожелания и предложения на рассмотрение в поселковой Раде

звернення до мешканців селища

Сообщение NEMO » 27 мар 2013, 07:47

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: звернення до мешкнців селища

Сообщение loboda » 27 мар 2013, 13:55

Шановний пане НЕМО,
перепрошую, але я мабудь щось не так зрозуміла, то розтлумачте, будьте ласкаві.
Небайдужі депутати звертаються до громади(я так зрозуміла) щоб люди зверталися до селищної ради з проблем вулиць, тощо...Так?
Якщо це так, то навіщо ж тоді нам потрібні депутати які і є представниками громади (вулиць) і які повинні і мають пряме право депутатського звернення до влади з будь яких питань. А відповіді на них ми можемо побачити з Вашою допомогою. Це по -перше.
А по-друге - Може ці депутати мають прізвища і свою принципову позицію ?
То допоможіть їм це "озвучити" .
Я принципово не хожу на сессії, тому що депутатський фарс "депутатської етики" перейшов усі моральні та етичні кордони. Уже їм гімна спіають.... Як у Раді!!! Господи прости...Це ж як треба себе величати та любити і забути про все інше.... Відчувається стиль керівництва... Згадуються слова В.І.Леніна " країною буде керувати кухарка". Ось цей час прийшов, шановні!!! Тільки керівництвом тут не пахне. Дешевий авторитет та загравання до народу. Але ж народ не такий дурний. Має свою мудрість. Ось тільки йому треба допомогти самоорганізуватися...
loboda
 
Сообщений: 28
Зарегистрирован: 23 июл 2012, 10:22

Re: звернення до мешкнців селища

Сообщение lima » 27 мар 2013, 15:34

Специально для Вас мои маленькие любители жалоб и заяв, наше государство запустило сайтец на котором можно написать жалобу, запрос, или прочую фигню. Я ужо написал про чистку 12км до трасы. Дерзайте!
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: звернення до мешкнців селища

Сообщение NEMO » 27 мар 2013, 17:22

Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: звернення до мешканців селища

Сообщение lima » 02 апр 2013, 14:34

перепрошую, якщо когось образив своїв зверненям.
Сам належу да цих "люибителей"
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12


Вернуться в Пожелания

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron