Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Пожелания и предложения на рассмотрение в поселковой Раде

Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение glukk » 25 июн 2015, 07:45

при всем своем инфантилизме я начинаю тихонечко хренеть со всей этой бутусовщины у нас на сайте. .овновбросы с письмами и расклейкой "обличающих" листовок. и это еще лето. ребята, срать лучше в туалете.
а так называемое "письмо счастья" о запрете дискотеки? чуваки не включили ни разу мозг, нарисовав там подпись в том числе ее хозяина. ( :shock: !!!!) кстати, это нигде не рекламируется, но все вырученные средства от нее уходят в помощь АТО. но это так, неважно. важно обозначить "ворогив", спрятавшись за анонимностью ""громадського активу". хлопци, обвиняя кого либо, порядочный человек обычно говорит - это мое мнение имярек (это я про листовки).
и да, патриотизм - это не вседозволенность.
а я пошел пить квас и ждать очередного выброса.

с уважением, Юрий Роженко.
glukk
 
Сообщений: 3
Зарегистрирован: 16 мар 2015, 14:01

Перша сесія новообраних: цирк чи дитсадок?

Сообщение Andrew » 02 ноя 2015, 13:16

Ось і закінчилися вибори.
Після переглянутого відео Інавгурації, був шокований побаченим.
1.Кадрові рішення Голови викликали не тільки у мене сміх, а і у присутніх в залі. Виникає питання: Федір Володимирович - Голова селищної ради чи вихователь в дитсадку?
2.Виконком у нашому селищі, як К.Осадча міняє тільки капелюхи.
3.Тепер я розумію, як новий голова був обраний, у нього є дар гіпнозу, він не тільки загіпнотизував громаду селище, а й новообраних депутатів, які одноголосно та беззвучно підіймали руки по команді.
4.Гарний вчинок був зроблений, щодо коштів на фуршет, які були передані ГО "Громадський актив селища Борова", але ж ще один крок, щодо перевиборів по одному із двох округів, який роблять штучно, ці гроші ніхто не хоче економити бо лобіюють інтереси кандидата.
5.пан Юрій із ВО "Свобода", мав наміри змінити хід сесії, але все вирішили чи за нього чи без нього.
6.Сесія пройшла без дебатів та пропозицій, виникає питання, як і коли були прийняті рішення щодо кандидатів?
7.Тепер оператору відеозйомки можна не знімати бо нічого висвітлювати, це спеціальний крок новообранців? чи просто так вийшло.
8.Отже, чекаємо наступної сесії де будуть вибрані голови комісій, бо з кінцівки відео кандидатура на голову в комісію по етиці депутатів, завела мене у ступор. Кому цікаво чому перегляньте відео на цьому сайті(не можу знайти, щоб надати посилання), як дана особа прийшла на прийом до минулого голови в шортах та футболці.
9.І на останок, сподіваюся що наша селищна рада не перетвориться на дитсадок з вихователем, та новообраний Голова не розпочне виконувати забаганки депутатів.
P.S. Даним листом я не проти кандидатів, я здивований прийнятими рішеннями, оскільки вони дуже схожі на "попередніків".
Andrew
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 22 сен 2014, 08:55

Re: Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение pele » 03 ноя 2015, 15:22

Просимо вибачення за спокійну сесію, мабуть за 10 років Ви звикли до матюків, бійок, порваних сорочок на сесіях. Надіюсь, щоб отримати задоволення, прийдеться дивитись Верховну Раду, а не Борівську селищну.
pele
 
Сообщений: 23
Зарегистрирован: 06 июн 2011, 13:09

Re: Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение do_vostr » 03 ноя 2015, 18:56

Будемо потихеньку проводити "лікбез" серед жителів селища, щоб виникало розуміння того, ЩО, ЯК, ЧОМУ і ДЛЯ ЧОГО відбувається на сесіях. Кандидатів до виконкому вносить голова селищної ради. Всі бажаючі могли завчасно звернутися до Федора Володимировича і запропонувати достойні кандидатури, які ще не носили капелюхів. НА сесії - із зали депутатми чи громадянами кандидатури вноситися не можуть. Запрошуємо всіх бажаючих на чергові сесії, на засідання виконкому, де кожен сам зможе висловити свою думку і переконатися, з якими дебатами та обговореннями приймаються рішення. І не забуваємо, що сесія - це підсумок роботи, проведеної в комісіях за певний проміжок часу, це вирішення актуальних питань не "с кандачка", а з обгрунтуванням та мотивацією, яка можлива лише при якісній підготовці та написанням проектів рішень. То ж будемо завжди в діалозі, сприйматимемо критику, виправлятимемо помилки. Адже не помиляєтсья тільки той, хто нічого не робить. Ви, Andrew, вірно підмітили, що прийшла молодь вносити зміни в стан речей селища, бо ЇМ ТУТ ЖИТИ!!! Важко жити у світі, який створюють бабці за кіло гречки або букетики. І на останок, "критикуя - предлагай!" Як ви, пане Andrew, бачите вирішення питання по 1 округу, де 2 кандидати набрали однакову кількість голосів і жоден не готовий поступитися місцем іншому? Чи знаєте якісь інші законні процедури, крім переголосування?
Часом відпочинок може стати справою всього твого життя!
Аватар пользователя
do_vostr
 
Сообщений: 378
Зарегистрирован: 03 фев 2013, 10:02

Re: Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение lima » 04 ноя 2015, 11:04

Раз пошла тема по покращення, то прошу депутатов ответить на пару вопросов
1. Кто должен принять решение про подключение к https://igov.org.ua/
2. Создание сайта "селищної ради" со всеми решениями и приказами. Если голова откажется от идеи, то он не лучше Франчука, который и видеообращения писал, а потом забил.
3. Может таки прикрутить в клубе камеру и к сайту прикрутить чат. Не все могут бывать на сесиях, т.к. работают в Киеве. Ну ведь дикая отмазка перед руководителем, что я хочу дебаты вести у себя в селе.
4. В идеале все, а минимум депутати ГО должны опубликовать свои почтовые ящики или страницы в соц сетях. Что бы самый ленивый мог закинуть депутату свою идею или проблему.
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12

Re: Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение NEMO » 04 ноя 2015, 14:28

..які чудові ідеї, і всі вимоги законні, то може в селищну раду візьмуть їх як рекомендацію і втілять? Це так просто і одразу зніме багато питань: он-лайн камера з сесійних засідань (з архівом записів), а так само і з виконкомів, та й просто у кабінеті голови, була б вкрай корисною для всіх громадян. Посада і дії повинні бути гласними, це правда...
Аватар пользователя
NEMO
Site Admin
 
Сообщений: 1123
Зарегистрирован: 14 мар 2011, 17:12

Re: Скоро выборы (начинается бурление .овн)

Сообщение Andrew » 05 ноя 2015, 07:43

Andrew
 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 22 сен 2014, 08:55


Вернуться в Пожелания

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron