Спалювання рослинних та інших відходів

Пожелания и предложения на рассмотрение в поселковой Раде

Спалювання рослинних та інших відходів

Сообщение HappyBorova » 01 сен 2018, 08:07

Шановні місцеві депутати, прошу провести на ваших дільницях роз'яснювальну роботу мешканцям Борової щодо небезпеки спалювання рослинних та інших побутових відходів на своїх подвір'ях ( поширення листівок відповідного змісту, проведення освітніх та заходів, концертів на підтримку охорони навколишнього середовища).
Стаття 50 Конституції України передбачає, що кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.
Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

Хочу поінформувати, що тонна тліючого листя виділяє 30 кілограмів чадного газу (він зв'язується із гемоглобіном крові, блокує постачання кисню до тканин організму) та кілька кілограмів мікрочастинок диму. Крім цього при згорянні листя та рослин виділяються важкі метали, чадний газ, окис азоту й багато інших канцерогенних сполук. А така речовина як бензопірен може викликати ракові захворювання.

Також прошу звернути вашу увагу на статті 77-1 та 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка встановлює відповідальність у виді штрафу та роз'яснити це на своїх виборчих ділницях та під час проведеншня освітніх заходів.
Прошу вас сприяти у підвищенні рівня правосвідомості громадян та формуванні в них поваги до прав інши та своїх сусідів.

Звертаю вашу увагу на необхідність оперативного реагування, оскільки закінчується сезон збирання врожаю і це питання матиме важливе значення.
Також прошу поставити до відома про вказану проблему місцевих посадових осіб та власників суб'єктів господарювання.
HappyBorova
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 01 сен 2018, 07:04

Re: Спалювання рослинних та інших відходів

Сообщение lima » 03 сен 2018, 09:01

Без образ. Сам регулярно страждаю
lima
 
Сообщений: 518
Зарегистрирован: 02 май 2012, 16:12


Вернуться в Пожелания

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron