NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт доріг

Обсуждение различных проектов постановлений и другие планы на будущее

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Назарянка » 11 мар 2015, 08:18

Якби ще залучити до цього проекту перевізників маршруток.
4грн. за проїзд по селу, то є... трошки задорого, як для такого невеличкого маршрута :oops:
і можно б було якусь копійчину на добру справу і для себе також, відраховувати
Назарянка
 
Сообщений: 46
Зарегистрирован: 24 авг 2014, 15:10

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Vitaliy.Kaplya » 13 мар 2015, 20:03

402 перегляди і усього 5 відповідей в темі? Народ, вам реально пофіг? =)
Аватар пользователя
Vitaliy.Kaplya
 
Сообщений: 18
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 12:23

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Ьorova » 14 мар 2015, 12:31

На данную минуту народу болит в другом месте.. Например как начало Посевной и как выжить в 2015 году. :(
Аватар пользователя
Ьorova
 
Сообщений: 428
Зарегистрирован: 24 авг 2011, 10:19
Откуда: Живу в Киеве, однако часть меня в Боровой

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Vitaliy.Kaplya » 28 мар 2015, 21:22

Даже и предположить не мог о таком повороте событий... Дорога почти сделана. Кем и за какие деньги — мне пока не известно, но с радостью могу констатировать факт неактуальности проекта, как такового. Возврат средств пожертвовавшим лицам будет произведен в течении 10 дней, предварительно оговорив условаия возврата в телефонном режиме. Тему можно закрывать. Вот такие новости :)
Изображение
Аватар пользователя
Vitaliy.Kaplya
 
Сообщений: 18
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 12:23

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение бойлерман » 29 мар 2015, 01:49

Пробачте,ви купуєте пальне,усьо,з точки зору здорового глузду тільки один мій кум вже вулицю Київську(раніше Рози Люксембург) заасфальтував,я на коліна стаю перед волонтерами,я знімаю кемпель перед громадським активом,ну , Юнайтед Стейт оф Борова розшевелили,держава повинна виконувати те що повинна,інакше,на мою думку,сумно трохи буде-сіли,шашель пожарили,домовились тіко не про наші шляхи та лікарні,а воно то нам не нада,згадаймо тихесенько про нашого депутата а може і допоможемо йому якось при нагоді,іще,після асфальту на проблемних ділянках треба самі прості камери чіпляти,гонщики починають ловить кайф,пішоходи лісапєди ховайтеся,я сам трохи не загинув в такій здавалося б кумедній ситуації, "наїхали" на мене,хоча я прсто дорогу переходив з цуциком а ті шалені єхалі,ну км так 120-130 як на мене,ну як наєхалі то і сєхалі,я простий як всі ми,зламав кістку на долоні,тепер інколи і бачимося,нормально вітаємося,вони і я не москалі щоб ненавидіти навсєгда але вони вже їдуть і навкруги дивляця,знаки там усілякі і не 120-130 а рівно як хто позаду і хто спереду,нам аварії не потрібні та й дорогу коти можуть перейти
бойлерман
 
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 10 янв 2014, 22:41

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение бойлерман » 29 мар 2015, 02:05

бойлерман
 
Сообщений: 25
Зарегистрирован: 10 янв 2014, 22:41

Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Бабенко Юрій » 29 мар 2015, 14:52

[quote="бойлерман"іще,після асфальту на проблемних ділянках треба самі прості камери чіпляти,гонщики починають ловить кайф,пішоходи лісапєди ховайтеся,я сам трохи не загинув в такій здавалося б кумедній ситуації, "наїхали" на мене,хоча я прсто дорогу переходив з цуциком а ті шалені єхалі,ну км так 120-130 як на мене,[/quote]

Реальна проблема одначе. Автівки на таких дорогах ламатися не будуть, а травмовані, а то, не дай Бог, і що гірше, цілком реальна ситуація. Ідійотів за кермом вистачає.
Последний раз редактировалось Бабенко Юрій 29 мар 2015, 15:09, всего редактировалось 1 раз.
Бабенко Юрій
 
Сообщений: 577
Зарегистрирован: 28 ноя 2011, 21:13


Re: NADOROGU.ORG.UA — Добровільний збір коштів на ремонт дор

Сообщение Vitaliy.Kaplya » 29 мар 2015, 15:42

Гроші повернуто, проект закритий.
Аватар пользователя
Vitaliy.Kaplya
 
Сообщений: 18
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 12:23

Ямковий ремонт дороги в Боровій що на Київщині

Сообщение василисас » 30 мар 2015, 05:49

https://www.youtube.com/watch?v=gbD_qymUOBk. ось відео продовження роботи по укладці асфальту в одному кінці села, а вже по свіжим ділянками почали малювати дорожню розмітку: пешеходні переходи, розподільчі смуги руху. Дрібничка, але приємно.. :D :D :D :D :D
василисас
 
Сообщений: 116
Зарегистрирован: 16 мар 2011, 22:54
Откуда: Вышневе

Пред.След.

Вернуться в Проекты

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron