Страница 1 из 1

авто для ато

СообщениеДобавлено: 18 авг 2014, 19:55
NEMO
..для підтримки наших бійців в зоні АТО, є потреба в джипах чи всюдихідних авто з повним приводом, які будуть відповідно модернізуватись. Попередній досвід в створенні подібних автівок вже є, у мережі інтернет повідомляють про волонтерський рух у цьому напрямку, коли модернізують у різний спосіб і різні варіанти різноманітні авто. Тому пропонуйте що є, а відбір буде вже робитись.

Можливо є в кого які варіанти рішень чи пропозицій, їх потрібно запропонувати, і спробуємо їх вирішити. Викуп чи оплата можлива, будемо планувати з громадських грошей, які збиратимемо. Поки що ліміт встановлено в макс 10000 грн. Метал, фарба, різні витратні матеріали - то все окремо або додатково...

..контакт: 0674445635

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 19 ноя 2014, 11:37
kasert
вітаю,
можливо, знаєте про проект "авто для ато"
...
Соц.мережі:
https://www.facebook.com/autoato
http://vk.com/club76945814
https://twitter.com/autoatoua
http://autoato.tumblr.com/
email: ato@autoato.org.ua
http://autoato.org.ua – ще у розробці
...
з http://forum.uaz-club.org.ua/viewtopic.php?f=1&t=17845
в мене друзі цьму клубі, як що ..

Важливо -- гадаю, корисно буде спілкуватися та - на базі autoato.org.ua обговорювати та вирішувати вузькоспеціальні питання :)

можете не публікувати, донести до уваги земляків !

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 05 дек 2014, 12:12
kasert
Усіх причетних, а таких дуже багато, з Днем Волонтера (міжнародний ) !
певен, що цим відносно новим словом добре буде називати зовсім різних небайдужих людей, що займаються корисними для суспільства (сусідів, знайомих, незнайомих наших громадян) справами.
Бажаю волонтерам багато сил та впевненості у підтримці іхніх дій !!

...миинуло два роки, у Вікіпедії з"явилася україномовної стаття
попри це, залишаю посилання на англомовну http://en.wikipedia.org/wiki/Internatio ... unteer_Day

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 26 янв 2015, 08:54
NEMO
Изображение

..повідомили про збір коштів на старенького вантажного автобуса фольксваген транспортер Т4, з метою використання для АТО, але стан автівки виявмвся критичним а ціна недоречна. Вирішили продовжити пошук кращої автівки, паралельно збираючи на неї кошти, відповідно отриманих запитів: або повнопривідне дизельне, або щось типу Т4. Нижня межа бажаних авто починається з 50000 грн., а ми виходить зібрали лише половину. Збори тривають, а список добродіїв та надані суми зазначено нижче:
1. Микола Дзиба — 5000 грн
2. Мялик Віктор — 10000 + 8000грн
3. кошти громади — 2000 грн

..прохання небайдужих і спроможних допомогти у цій справі, долучитись посильно коштами або іншою допомогою, для прискорення процесу!

..автівки можуть бути з правим рулем, то не так важливо!

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 28 янв 2015, 07:16
lima
Простите что умничаю. А не проще купить не расторможенную машину? , кстати из БЦ 72 бригада, собирал 35-40 тыс на дизельный джип. Как покупал и доставлял туда, правда, не рассказывал, но у нас же хватает тех кто служит с ним в одной бригаде, пусть спросят, может даже контакт даст.

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 28 янв 2015, 07:56
NEMO

Re: авто для ато

СообщениеДобавлено: 01 фев 2015, 17:55
do_vostr
І ось УАЗік вже в АТО. Доїхав всі 800 км нормально, відвалилася тільки через 7 годин дороги вихлопна труба (бо дороги ж в нас, знаєте які!) та полетів стартер. Але зараз вже все відремонтували. Як обходилися без нього раніше - важко уявити, бо за цей тиждень він вже багато корисної роботи ТАМ встиг зробити! Щира подяка всім, хто долучився до цього проекту! Бажаємо борівчанам мати сили, час і натхення на нові авто для АТО.